Znajdź kod pocztowy

Miasto BIALYSTOK ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
BIALYSTOK

Ulica:
wybierz jedną z 1041 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Bialystok, dla których znam kod pocztowy:


1 11 Listopada
2 27 Lipca
4 42 Pułku Piechoty
A Abramowicza Adama (Księdza Adama Abramowicza)AgatkiAgawyAkacjowaAkademickaAlbatrosaAlgebraicznaAlinyAnanasowaAndersa Władysława (Generała Władysława Andersa)AndromedyAndrukiewicza Stanisława (Księdza Stanisława Andrukiewicza)AngielskaAntoniewicza JerzegoAntoniuk FabrycznyAntoniukowskaArktycznaArmii KrajowejArmii LudowejArtyleryjskaAsnyka AdamaAstronautówAstrówAtłasowaAugustowskaAzaliowa
B Bacewicz GrażynyBacieczkiBaczyńskiego Kamila KrzysztofaBagiennaBagnowskaBagnówka-KoloniaBajecznaBalladynyBanachiewicza TadeuszaBaranowickaBarszczańskaBartniczaBatalionów ChłopskichBatorego StefanaBaśniowaBałtyckaBednarskaBelgijskaBema Józefa (Generała Józefa Bema)BerberysowaBerezyńskaBerlinga Zygmunta (Generała Zygmunta Berlinga)BiałaBiałkowskiego KarolaBiałoruskaBiałostoczekBiałowieskaBiałówny IrenyBiebrzańskaBielskaBlichowskiego JózefaBlokowaBoboli Andrzeja (Świętego Andrzeja Boboli)BobrówBocianiaBogusławskiego WojciechaBohaterów GettaBohaterów Monte CassinoBohunaBolesława KrzywoustegoBorsuczaBorutyBotanicznaBoya ŻeleńskiegoBrackaBranickiego Jana KlemensaBraterskaBrańskaBrodowicza ZygmuntaBroniewskiego WładysławaBrowarowaBrukowaBrzechwy JanaBrzegowaBrzeskaBrzoskwiniowaBrzostowskiego KarolaBrzozowaBudowlanaBukowaBukowskiego StanisławaBukszpanowaBursztynowaBuskaBusolowaBydgoskaBystraBystrzyckaBłękitna
C CałaCedrowaCelowniczaCementowaCeramicznaChabrowaChełmońskiego JózefaChełmskaChmielnaChmielowaChodkiewicza Karola JanaChopina FryderykaChoroszczańskaChorwackaChrobrego BolesławaChrzciciela Jana (Świętego Jana Chrzciciela)ChłodnaChłopskaChętnika AdamaCiasnaCichaCiechanowskaCienistaCiepłaCiesielskaCieszyńskaCiołkowskiego KonstantegoCisowaCukiniowaCumowniczaCurie-Skłodowskiej MariiCyfrowaCygańskaCypiskaCyprysowaCyrkoniowaCytrusowaCytrynowaCzackiego TadeuszaCzarnaCzarnej HańczyCzarnieckiego StefanaCzereśniowaCzerwonego KapturkaCzeskaCzystaCzęstochowska
D DaktylowaDalekaDaliowaDanuty SiedzikównyDeszczowaDiamentowaDobraDodatniaDojlidy FabryczneDojlidy GórneDojlidzkaDojnowskaDokerówDolina StawówDolistowskaDolnaDomeyki IgnacegoDożynkowaDrewnianaDrzewnaDrzymały MichałaDubois StanisławaDucha Świętego Pl.Dunikowskiego XaweregoDuńskaDworskaDyngusowaDziałkowaDziecinnaDzielnaDziesięcinyDzwonkowaDźwińskaDługaDąbrowskiego Jana HenrykaDąbrowskiej MariiDębowa
E EdukacyjnaEkologicznaElektronowaElektrycznaElewatorskaEsperantystówEstońska
F FabrycznaFalowaFamilijnaFiedorowicza Konrada (Doktora Konrada Fiedorowicza)Fieldorfa Nila Augusta Emila Pl. (Generała Augusta Emila Fieldorfa "Nila")FigowaFiołkowaFińskaFolwarcznaFranciszka KarpińskiegoFranciszka MalinowskiegoFrancuskaFredry AleksandraFregatowaFunkcyjna
G GajowaGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGdańskaGedyminaGenerała Nikodema SulikaGenerała Stanisława SosabowskiegoGeodetówGeometrycznaGerberowaGirstuna Stefana (Księdza Stefana Girstuna)GiżyckaGlinianaGliwickaGlogera ZygmuntaGminnaGogola MikołajaGorbatowa AleksandraGorkiego MaksymaGospodarskaGoszczyńskiego SewerynaGościnnaGoździkowaGołdapskaGołębiaGrabowaGrabowskiego AntoniegoGradowaGrajewskaGrażynyGreckaGrochowaGrodzieńskaGromadzkaGrota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego)Grottgera ArturaGruntowaGrunwaldzkaGrzecznaGrzybowskiego Pawła (Księdza Pawła Grzybowskiego)GródeckaGwiazdkowaGwiezdnaGłowackiego BartoszaGórnaGórnicza
H HajnowskaHalickaHandlowaHankiHarcerskaHarnasiówHałki StanisławaHelskaHerberta ZbigniewaHetmańskaHiacyntowaHiszpańskaHolenderskaHolowniczaHonorowych KrwiodawcówHorodniańskaHotelowaHożaHryniewickiego IgnacegoHubala (Majora Hubala)HurtowaHutnicza
I I Armii Wojska PolskiegoIglastaIkaraInwalidów Wojennych Pl.Inż. Mieczysława KrólikaIrlandzkaIrysowa
J JachtowaJackaJacka KuroniaJagiellońskaJagienkiJagiełły WładysławaJagodowaJana Pawła II Al.Jana Pawła II Pl.JanosikaJaracza StefanaJaroszówkaJarzębinowaJaskrówJaskółczaJaspisowaJastrzębiaJaworowaJaśminowaJałbrzykowskiego Romualda (Księdza Arcybiskupa Romualda Jałbrzykowskiego)JałowcowaJeleniaJesiennaJesionowaJodłowaJowiszaJurandaJurowieckaJutrzenkiJęczmienna
K Kaczorowskiego RyszardaKadłubowaKajki MichałaKaktusowaKalinowaKalinowskiego KonstantegoKameliowaKameralnaKamiennaKanarkowaKanonierskaKantora TadeuszaKapitańskaKapralskaKarnego AlfonsaKarpowicza AleksandraKarskiego JanaKarłowicza MieczysławaKasprzaka MarcinaKaszmirowaKasztanowaKawaleryjskaKazaneckiego WiesławaKazimierza WielkiegoKieleckaKiemliczówKijowskaKilińskiego JanaKirkoraKisiela Edwarda (Księdza Arcybiskupa Edwarda Kisiela)Kleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga)KlepackaKlonowaKluka Jana KrzysztofaKmicicaKnyszyńskaKobryńskaKochanowskiego JanaKokosowaKolbego Maksymiliana (Świętego Maksymiliana Kolbego)KolejowaKolendo MariiKolonia DojlidyKolonijnaKolorowaKomandorskaKomarowa WłodzimierzaKombatantówKometyKominekKomisji Edukacji NarodowejKomunalnaKonduktorskaKonopnickiej MariiKonstytucji 3 Maja Al.KonwaliowaKopciuszkaKoperkowaKopernika MikołajaKoralowaKorczaka JanuszaKordianaKormoranówKorycińskaKorzeniowskiego Józefa ConradaKosińskiego KonstantegoKosmicznaKossak-Szczuckiej ZofiiKossak SimonyKoszykowaKotwicowaKowalskaKowieńskaKozłowaKościałkowskiego ZyndramaKościelnaKościńskiego ZygmuntaKołodziejskaKołłątaja HugoKońcowaKrakowskaKrasickiego JankaKrasińskiego ZygmuntaKraskiKrasnoludkówKraszewskiego Józefa IgnacegoKrańcowaKreciaKredytowaKrokusowaKruczaKruczkowskiego LeonaKrynicznaKryształowaKrzywaKrzywoń AnieliKrzyżowaKrętaKróliczaKrólowej BonyKrólowej JadwigiKrólowej RodzinKsięcia KiejstutaKsięcia WitoldaKsiężycowaKubańskaKujawskaKuropatwiaKurpiowskaKwiatowaKłosowaKąpielowaKątowa
L LaurowaLawendowaLazurowaLeca StanisławaLegionowaLelewela JoachimaLema StanisławaLeszczynowaLetniaLetniskaLeśnaLeśna PolanaLeśne EchaLeśnej JagodyLeńskiego JulianaLidzkaLiliowaLiniarskiego WładysławaLiniowaLipowaLisiaLitewskaLiściastaLnianaLodowaLogarytmicznaLubczykowaLubelskaLudowaLudwika MierosławskiegoLwowska
M MaciejkiMacierzankiMackiewicza JózefaMaczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka)MagazynowaMagnoliowaMajowaMakowaMakuszyńskiego KornelaMalachitowaMalinowaMalmeda IcchakaMalwowaMarcinkiewicza JózefaMarczukowskaMargerytkiMarjańskiego JózefaMarmurowaMarsaMarynarskaMasztowaMatejki JanaMatematycznaMazowieckaMazurskaMałopolskaMeksykańskaMerkuregoMewyMichałowe PoleMichałowskiego Jana (Majora Pilota Jana Michałowskiego)Mickiewicza AdamaMieszka IMikołaja HajdukaMikołajczyka StanisławaMilowaMiodowaMiłosnaMiłosza CzesławaMiętowaMnożnaModlińskaModraModrzewiowaMohylowskaMokraMongolskaMoniuszki StanisławaMorelowaMorskaMotylaMościckiego IgnacegoMrówczaMurarskaMyśliwskaMławskaMłodaMłynowa
N Nad PotokiemNadbużańskaNadrzecznaNaftowaNagietkowaNajmilszaNarcyzowaNarewskaNarodowych Sił ZbrojnychNasiennaNasturcjowaNałkowskiej ZofiiNeptunaNiedźwiedziaNiemcewicza Juliana UrsynaNiemeńskaNiepodległości Al.NiewodnickaNiezapominajkiNiskaNorweskaNorwida Kamila CyprianaNoteckaNowaNowakowskiego SewerynaNowatorskaNowogródzkaNowosielskaNowowarszawskaNowowiejskiego FeliksaNowy Świat
O OboźnaObrońców WesterplatteObrębowaObłokówOctowaOczki WojciechaOdeskaOdległaOdrzańskaOfiar MajdankaOgińskiego Kleofasa MichałaOgrodniczkiOgrodowaOkrzei StefanaOkrętowaOkulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego)OleckaOleńkiOliwkowaOlsztyńskaOndraszkaOpolskaOrbitalnaOrdonówny HankiOrdynackaOrionaOrkana WładysławaOrlaOrląt LwowskichOrzechowaOrzeszkowej ElizyOskara SosnowskiegoOstrowieckaOstróżkiOwocowaOwsianaOłowiana
P Paderewskiego Ignacego JanaPagórkowaPajkerta EdwardaPajęczaPalmowaPancernaPaprociowaParkowaPartyzantówPaska Jana ChryzostomaPawiaPazińskiego RomanaPałacowaPelargoniiPerłowaPiaskowaPiastaPiastowskaPieczurkiPierwiastkowaPietkiewicza MichałaPietkuna Witolda (Księdza Witolda Pietkuna)PietraszePileckiego Witolda (Rotmistrza Witolda Pileckiego)PionierskaPionowaPiotrkowskaPirackaPiłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego)PięknaPińskaPlanetarnaPlastusiaPlater EmiliiPlażowaPlutonaPochyłaPod KrzywąPod LasemPodleśnaPodmokłaPodłużnaPogodnaPokładowaPola WincentegoPolarnaPoleskaPolnaPolowaPolskaPomiarowaPomorskaPoniatowskiego JózefaPopiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki)PoprzecznaPorannaPortowaPortugalskaPorzeczkowaPosejdonaPotokowaPowstańcówPoziomaPołudniowaPracowniczaProdukcyjnaProletariackaPromiennaPromowaProstaProwiantowaPrusa BolesławaPrypeckaPrzechodniaPrzejazdPrzejściowaPrzekątnaPrzelotowaPrzemysłowaPrzepiórkiPrzerwy-Tetmajera KazimierzaPrzygodnaPrzyjaznaPrzyrodniczaPrzytorowaPrzytulnaPrzędzalnianaPrądzyńskiego IgnacegoPróżnaPszczelaPszenicznaPtasiaPuchalskiego Józefa KarolaPuchatkaPustaPuszkina AleksandraPułaskiego KazimierzaPułkowaPłaskaPłk. Łukasza CieplińskiegoPłockaPływackaPółnocna
R RacławickaRadosnaRadziwiłła JanuszaRadzymińskaRaginisa WładysławaRakietowaReja MikołajaRejsowaReymonta WładysławaReytana TadeuszaRećki ZbigniewaRobotniczaRodzinnaRolnaRomantycznaRozmarynowaRubinowaRubinowicza WojciechaRuczajowaRumcajsaRumiankowaRumuńskaRybitwyRybnika AleksandraRycerskaRynek KościuszkiRysiaRyskaRzecznaRzemieślniczaRzeszowskaRzymowskiego WincentegoRzędzianaRównaRóżanaRóży Wiatrów
S SadowaSandomierskaSaperskaSapiehy PawłaSarniaSasankiSaskaSatelitarnaSaturnaSawickiej EwelinyScaleniowaSejneńskaSekcyjnaSerbskaSerwisowaSerwitutowaSezamkowaSieciowaSiedleckiego WacławaSielskaSiemiatyckaSienkiewicza HenrykaSienny RynekSiewnaSikorkiSikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)SinaSitarskaSkalnaSkandynawskaSkargi Piotra (Księdza Piotra Skargi)Skarżyńskiego StanisławaSkidelskaSkorupskaSkowronkowaSkrajnaSkrzatówSkrzetuskiego JanaSkładowaSobieskiego JanaSobolewskaSokolaSokólskaSolidarności Al.SolnickaSopoćki Michała Pl. (Księdza Michała Sopoćki)SosnowaSowiaSowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego)SowlańskaSpacerowaSpokojnaSpornaSpółdzielczaStaffa LeopoldaStalowaStarobojarskaStarosielceStary RynekStaszica StanisławaStawowaStefana Kisielewskiego "Kisiela"StepowaSterowaStoczni GdańskiejStokrotkiStorczykowaStołecznaStrażackaStromaStruga AndrzejaStrumykowaStrusiaStrzeleckaStudziennaSuchaSucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)Suchowolca Stanisława (Księdza Stanisława Suchowolca)SukiennaSuraskaSuwalskaSwobodnaSybirakówSyczewskiego Aleksandra (Księdza Aleksandra Syczewskiego)SympatycznaSynów PułkuSyriuszaSzafirowaSzarych SzeregówSzczecińskaSzczuczyńskaSzczyglaSzczęśliwaSzerokaSzewko StanisławaSzeykowskiej BertySzkolnaSzkwałowaSzmaragdowaSzosa EłckaSzpaczaSzpitalnaSztormowaSzwajcarskaSzymanowskiego KarolaSzymańskiego BolesławaSzyszkowaSławińskiego WitoldaSłonecznaSłonecznikowaSłonimskaSłowackaSłowackiego JuliuszaSłoweńskaSłowiczaSąsiedzkaSępia
T Tadeusza MazowieckiegoTarasowaTarnowskaTechnicznaTeresy TorańskiejTkackaTopazowaToruńskaTowarowaTransportowaTraugutta RomualdaTrawiastaTroczewskiego ZbigniewaTulipanowaTurkusowaTurowskiego JózefaTurystycznaTuwima JulianaTygrysiaTysiąclecia Państwa Polskiego Al.Tęczowa
U UboczeUkośnaUkraińskaUniwersytecki Pl.UpalnaUranaUroczaUstronnaUśmiechuUłamkowaUłańska
W WakacyjnaWalentego LewandowskiegoWallenroda KonradaWaniliowaWapiennaWareckaWarmińskaWarneńczyka WładysławaWarszawskaWarsztatowaWaryńskiego LudwikaWarzywnaWasilkowskaWaszyngtona JerzegoWatykańskaWańkowicza MelchioraWczasowaWeneckaWenusWesołaWiaduktWiankowaWiatrakowaWidokWiedeńskaWiejskaWielkopolskaWieniawskiego HenrykaWierzbowaWietnamskaWiewiórczaWigierskaWiklinowaWiktoriiWilczaWilejkiWileńskaWinogronowaWiosennaWiosłowaWitebskaWitosa WincentegoWiślanaWiśniowaWiązowaWodnaWojsk Ochrony PograniczaWojskowaWolińskaWołkowyskaWołodyjowskiego MichałaWołyńskaWrocławskaWrzosowaWróblaWróblewskiego WaleregoWschodniaWspaniałaWspólnaWybickiego JózefaWydmowaWyki KazimierzaWylotnaWymarzonaWysockiego WładysławaWysokaWysoki StoczekWyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego Stefana (Kardynała Stefana Wyszyńskiego)Wyzwolenia Pl.WłoskaWłościańskaWłókienniczaWąskaWęgierki AleksandraWęgierskaWęglowa
Z ZabłudowskaZachodniaZaciszeZagumiennaZagłoby OnufregoZagórkiZagórnaZajęczaZakątekZalesieZamenhofa LudwikaZamoyskiego JanaZana TomaszaZapiecekZapolskiej GabrieliZatokowaZaułek BrackiZaułek KłodzkiZaułek OlsztyńskiZaułek PodhalańskiZaułek PodlaskiZaułek ZakopiańskiZaułek ŁęczyckiZawadyZawadzkaZawilcówZaściańskaZbożowaZdrojowaZdrowaZgodaZielnaZielonaZielone JabłuszkoZielone WzgórzeZielonogórskaZiemskaZimowaZiołowaZiółkowskiego JózefaZoli EmilaZuchówZwierzynieckaZwycięstwaZygmunta AugustaZygmunta StaregoZłota
Ś ŚciankaŚciegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego)ŚlusarskaŚląskaŚmiałaŚnieżnaŚrodkowaŚw. AnnyŚwierkowaŚwisłockaŚwiętego JózefaŚwiętego KazimierzaŚwiętego MikołajaŚwiętego PioŚwiętego Proroka EliaszaŚwiętego RochaŚwiętego WojciechaŚwiętej KingiŚwiętojańskaŚwiętokrzyska
Ź Źródlana
Ł ŁabędziaŁadnaŁagodnaŁańcuckaŁodzińskiego PiotraŁokietka WładysławaŁomżyńskaŁosiaŁotewskaŁukowskaŁużyckaŁącznikowaŁąkowa
Ż ŻabiaŻaglowaŻeglarskaŻelaznaŻeromskiego StefanaŻmichowskiej NarcyzyŻniwnaŻołnierskaŻubrówŻurawiaŻwirki i WiguryŻwirowaŻytniaŻyznaŻółkiewskiego StefanaŻółtaŻółwia


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#4/2048/1606170016)