Znajdź kod pocztowy

Miasto BIELSKO-BIALA ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
BIELSKO-BIALA

Ulica:
wybierz jedną z 1229 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Bielsko-Biala, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja
3 3 Maja
1 11 Listopada13 Zakrętów
A AdmiralskaAgawyAgrestowaAgronomówkaAkacjowaAkademickaAkademii UmiejętnościAktorówAlabastrowaAlbatrosówAlberti KazimieryAleksandrowickaAltanowaAmbrożego KarolaAmetystowaAndersa Władysława Al. (Generała Władysława Andersa)Andersena Jana ChristianaAndrychowskaAntenowaAntycznaAnyżowaArchitektówArgentynaArmii Krajowej Al.Armii LudowejAsnyka AdamaAstronomówAstrówAugustowskaAzaliowa
B Babiego LataBabiogórskaBaczyńskiego Krzysztofa KamilaBacówkaBagażowaBagiennaBajkiBakaliowaBalladynyBardowskiego PiotraBarkowskaBarlickiego NorbertaBarskaBartniczaBarwnaBasztowaBatorego StefanaBazaltowaBazarowaBałtyckaBażantówBednarskaBegoniiBema Józefa (Generała Józefa Bema)BeresteckaBeskidzkaBestwińskaBibliotecznaBiedronkiBiegunowaBiernaBieńka IgnacegoBiwakowaBliskaBliźniaczaBlokowaBluszczowaBobka PawłaBoboli Andrzeja (Świętego Andrzeja Boboli)BobowaBobrowaBobrowskiego StefanaBocianiaBocznaBogusławskiego WojciechaBohaterów GettaBohaterów Monte CassinoBohaterów WarszawyBohaterów WesterplatteBojki JakubaBolesława KrzywoustegoBolesława ŚmiałegoBora-Komorowskiego (Generała Bora-Komorowskiego)BorowaBorowikówBorsuczaBoryczki Henryka (Kapitana Henryka Boryczki)BorówkowaBosmańskaBotanicznaBożka JózefaBrackaBraka JózefaBraterskaBratkówBrodzińskiego KazimierzaBroniewskiego WładysławaBrowarnaBrzechwy JanaBrzoskwiniowaBrzóski Stanisława (Księdza Stanisława Brzóski)BudowlanychBudrysówBukietowaBukowaBunscha AdamaBursztynowaBurzliwaBystraBystrzańskaBzowaBłatniaBławatkówBłotnaBłońskaBłękitna
C CałaCechowaCedrowaCegielnianaCelnaCeltyckaCentralnaCeramicznaChabrowaChałubińskiego Tytusa (Doktora Tytusa Chałubińskiego)ChemikówChełmońskiego JózefaChełmskaChlebowaChmielnaChmurnaChochołowskaChocimskaChopina FryderykaChrobrego Bolesława Pl.ChryzantemowaChłodnaChłopickiego Józefa (Generała Józefa Chłopickiego)ChłopskaCiasnaCichaCienistaCiesielskaCieszyńskaCieśli WładysławaCisowaCiżemkiCmentarnaCuberniokCurie Skłodowskiej MariiCybernetykówCybulskiego ZbigniewaCygańskaCygański LasCyniarskaCynkowaCyprysowaCzajekCzajkowskiego PiotraCzapliCzarnaCzarnieckiego StefanaCzecha BronisławaCzechowa AntoniegoCzechowickaCzecza MarianaCzeladniczaCzeremchowaCzereśniowaCzerwonaCzorsztyńskaCzołgistówCzujnaCzupelCzwartakówCzystaCzyżyków
D DalekaDaliowaDamrota KonstantegoDanielowaDanusiDarniowaDaszyńskiego IgnacegoDawnaDekerta JanaDembowskiego EdwardaDereniowaDerkaczyDeszczowaDiamentowaDmowskiego RomanaDniestrzańskaDo LasuDo NiwkiDobraDojazdowaDolinowaDoliny MiętusiejDolnaDolnośląskaDomeyki IgnacegoDożynkowaDragonówDrewnianaDrobnaDrobniewicza ZygmuntaDrohobyckaDrozdówDrukarzyDrużynyDrzymały MichałaDubois StanisławaDumkiDumnaDunikowskiego XaweregoDusznickaDworcowaDworkowaDworskaDygasińskiego AdolfaDymarekDywizji KościuszkowskiejDziałkowcówDziałowaDziewannyDzięciołówDzwonkowaDługaDługosza JanaDąbka Stanisława (Pułkownika Stanisława Dąbka)Dąbrowskiego JarosławaDąbrowskiej MariiDębowaDębowiecDębowiec Schr.
E EkologicznaElektrykówEnergetykówEsperanto Pl.
F FabrycznaFabryczny Pl.FalistaFałata JulianaFilarowaFilatelistówFilomatówFilonaFinałowaFiołkówFizykówFizylierówFolwarcznaFrancuskaFredry AleksandraFregatyFrycza Modrzewskiego Andrzeja
G Gagarina JurijaGajowaGalicy Andrzeja (Generała Andrzeja Galicy)Garibaldiego GiuseppeGarncarskaGazowniczaGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGdańskaGerberówGerwazegoGierymskich (Braci Gierymskich)GiewontGilówGlasnera JakubaGlebowaGliwickaGminnaGoleszowskaGorczańskaGorkiego MaksymaGoryczkowaGotyckaGościnnaGoździkówGołębiaGrabowaGrabowskiego JanaGranicznaGrawerskaGrażynyGrażyńskiego MichałaGrenadyGroblowaGrochowaGrodeckiego WacławaGrodowaGrodzkaGrondysa JanisławaGroniczekGroszkowaGrota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego)GrotowaGrottgera ArturaGruntowaGrunwaldzkaGruszowaGrzybowaGwardzistówGwarkówGładkaGłogowskaGłowackiego BartoszaGłośnaGłuchaGłębokaGęsiaGóralskaGórnaGórniczaGórnośląskaGórska
H HajduczkaHallera Józefa (Generała Józefa Hallera)HalnaHandlowaHankiHarcerskaHarfowaHarnasiówHałcnowskaHebanowaHelskaHetmańskaHiacyntówHodowcówHoreszkówHożaHufcowaHusarskaHutnicza
I I Armii Wojska PolskiegoI Dywizji PancernejIglastaIkaraInwalidówInżynierskaIrysów
J JabłecznaJachtowaJagienkiJagiełły WładysławaJaglanaJagodowaJakubowskiego Bronisława (Księdza Bronisława Jakubowskiego)Jana KazimierzaJankielaJanowickaJantarowaJaracza StefanaJarzębinowaJasińskiego JakubaJaskrowaJaskółczaJasnaJasna RolaJastrzębiaJaworowaJaworzańskaJazowaJaśminowaJałowcowaJednościJedwabniczaJeleniowaJemiołowaJesiennaJesionowaJeździeckaJeża Teodora TomaszaJeżynowaJodłowaJordana Henryka (Doktora Henryka Jordana)JowiszaJuhasówJunackaJurandaJutrzenkiJęczmienna
K KaczaKaczeńcówKadłubka WincentegoKajzera HelmutaKaktusowaKaletniczaKalinowaKaliskaKameliowaKamieniarzyKamienickaKamieniec PodolskiKamieniołomKamiennaKamińskiego FranciszkaKaperskaKapitańskaKarbowaKarowaKarpackaKarpińskiego FranciszkaKarłowicza MieczysławaKaskadowaKasprowicza JanaKasztanowaKasztelańskaKaszubskaKaszyskaKatowickaKazimierza WielkiegoKiepury JanaKiernika WładysławaKierowaKijowskaKilińskiego JanaKirasjerówKisielewskiego StefanaKlasykówKlonowaKlubowaKmicicaKminkowaKochanowskiego JanaKokosowaKolbego Maksymiliana (Świętego Maksymiliana Kolbego)Kolberga OskaraKolejowaKolibrówKolistaKoloniaKolorowaKolumnowaKomandorskaKominiarskaKomorowickaKonarowaKonarskiego StanisławaKonfederatów BarskichKoniczynkiKonnaKonopnickiej MariiKonwaliowaKonwojowaKoperkowaKopernika MikołajaKopytkoKorabiaKoralowaKorczaka JanuszaKormoranówKorna KarolaKorzennaKosmicznaKossak-Szczuckiej ZofiiKossaka JuliuszaKosynierówKoszykowaKotlarskaKowalskaKoziaKozielskaKościelnaKościuszki TadeuszaKołodziejskaKołłątaja HugonaKrakowskaKrakusaKrasickiego IgnacegoKrasińskiego ZygmuntaKrasnoludkówKrausa KarolaKrańcowaKreciaKresowaKrogulczaKrokusowaKrompareckaKrowoderskaKruczaKrynicznaKryształowaKrzemiennaKrzemionkiKrzywaKrzywoń AnieliKrzyżowaKrętaKrólewskaKrótkaKsiążęcaKsięcia PrzemysławaKsięcia WitoldaKsięży LasKsiężycowaKubika JanaKujawskaKukułekKunickiego Aleksandra (Kapitana Aleksandra Kunickiego)KupieckaKurkowaKusia Jana (Księdza Jana Kusia)KustoszaKustronia JózefaKustronia Józefa (Generała Józefa Kustronia)Kutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby)Kwiatkowskiego EugeniuszaKwiatowaKwietnaKwietniowaKłosowaKącikKąkolowaKąpielowaKępna
L LajkonikaLangiewicza MarianaLansjerówLaskowaLatinika Franciszka (Generała Franciszka Latinika)LaurowaLauryLawendowaLechickaLegionówLegnickaLekarskaLelewela JoachimaLenartowicza TeofilaLermontowa MichaiłaLeszczyńskaLeszka CzarnegoLetniaLeśmiana BolesławaLeśnaLeśnikówLiliowaLimbowaLipnickaLipowaLisiaListopadowaLiściastaLnianaLodowaLompy JózefaLondzina Józefa (Księdza Józefa Londzina)LotniczaLubelskaLubertowicza ZygmuntaLubianaLudowaLutra Marcina Pl.Lwowska
M MacierzankiMacierzy SzkolnejMaczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka)MagnoliiMahoniowaMajakowskiego WłodzimierzaMajora HubalaMajowaMakówMalczewskiego JackaMalinowaMalowany DworekMalwowaMargaretekMarglowaMarszałka LechosławaMarynarskaMarysieńkiMarzannyMarzeńMatecznikMatejki JanaMatowaMaturzystówMatusiaka KlemensaMazańcowickaMazowieckaMazurskaMaślakówMałaMałej StraconkiMałkowskiego AndrzejaMałopolskaMechanikówMetalowcówMglistaMiarki KarolaMichałowicza Mieczysława (Profesora Mieczysława Michałowicza)Mickiewicza AdamaMickiewicza Adama Pl.MiedzianaMiejskaMielnickiego StanisławaMierniczaMieszka IMikołajczyka StanisławaMilusińskichMiodowaMireckiego JózefaMistrzowskaMiłaMiłosnaMiędzyrzeckaMiętowaModraModrzejewskiej HelenyModrzewiowaMokraMoniuszki StanisławaMontażowaMonterskaMorelowaMorskaMorskie OkoMostowaMotyliMrocznaMuchomorówMurarzyMuszlowaMuzealnaMuzycznaMysiaMyśliwskaMłodej PolskiMłodościMłodzieżowaMłynówkaMłyńska
N Na FermieNa StawachNad JaremNad NipremNad PotokiemNad SłonicąNadbrzeżnaNagietekNajświętszej Marii Panny Królowej PolskiNapędowaNarciarskaNarcyzówNasiennaNasypowaNehrebeckiego WładysławaNiemcewicza Juliana UrsynaNiemczyka Józefa Pl.NiepodległościNiezapominajekNikla AntoniegoNiskaNiwnaNizinnaNorwida Cypriana KamilaNowaNowinyNowy Świat
O ObcaObfitaOchotaOdrowąża JackaOdrzańskaOdyseiOgrodnikówOgrodowaOjcowskaOkopowaOkrzei StefanaOkręgowaOkrętowaOkrężnaOksywskaOkulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego)OleandrówOleckaOlimpijskaOliwkowaOlszowaOlszynowaOlszówkaOpalowaOpatrzności Bożej Pl.OpolskaOpolskiego Mateusza (Księdza Mateusza Opolskiego)OpłotekOrawskaOrchideiOrkana WładysławaOrlaOrnaOrzechowaOrzeszkowej ElizyOsadniczaOsiedlowaOsterwy JuliuszaOstowaOsuchowskiego AntoniegoOtwartaOwczaOwocowaOwsianaOświęcimska
P Paderewskiego Ignacego JanaPalenicaPalmowaPankiewicza JózefaPapierowaPaprociParkowaPartyzantówPasażerskaPasiecznaPasterskaPawiaPedagogicznaPerłowaPetra Michala BohunaPiaskowaPiastowskaPiastów ŚląskichPiechurówPieczarkowaPiekarskaPiekiełkoPienińskaPierwiosnkówPieszaPietrzykowskiego TadeuszaPikowaPileckiego Witolda (Rotmistrza Witolda Pileckiego)PiotrkowskaPirackaPisarskaPiwnaPiwoniiPiwowarskaPiłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego)Pięciu StawówPięknaPlastykówPlater EmiliiPlatynowaPliszekPocztowaPod DębemPod GrodziskiemPod KasztanemPod StokiemPodchorążychPodcieniePodgórnaPodgórzePodhajeckaPodhalańskaPodleśnaPodwalePogodnaPokojuPola WincentegoPolarnaPoligonowaPolnaPolskiego Czerwonego KrzyżaPomarańczowaPomorskaPoniatowskiego JózefaPonętnaPoprzecznaPorannaPortowaPorzeczkowaPorąbkiPotokPowstańców ŚląskichPoziomkowaPołudniowaPraskaProdukcyjnaPromiennaProstaPrusa BolesławaPrzebiśniegówPrzechódPrzechód DworcowyPrzechód SchodowyPrzeciętnaPrzedwiośniePrzekopPrzelotnaPrzemysłowaPrzepiórekPrzerwy-Tetmajera KazimierzaPrzeździeckiego Wacława (Generała Wacława Przeździeckiego)PrzełomPrzy TorachPrzybyszewskiego StanisławaPrzybyły WiktoraPrzyjaźniPrzyjemnaPrzyległaPrzędzalniczaPrądniczaPróchnika AdamaPszczelaPszennaPtasiaPuckaPuszczykówPułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego)PłaskaPółnocna
R RadosnaRafowaRajdowaRajskaRakietowaRataja MaciejaRatuszowaRatuszowy Pl.Regera TadeuszaReja MikołajaRejsowaRejtana TadeuszaReksiaRelaksowaReniferówReymonta WładysławaRezedowaRobotniczaRodziewiczówny MariiRodzinnaRolnaRomanowicza TadeuszaRomantycznaRomańskaRondoRoztokiRoślinnaRubinowaRucianaRudawkaRumiankowaRusałkiRybackaRybnaRycerskaRychlińskiego TadeuszaRydla LucjanaRynekRysiaRzecznaRzemieślniczaRześkaRzeźniczaRównaRównikowaRóżana
S SabałySadowaSamodzielnaSamotnaSaneczkowaSaperówSarni PotokSarni StokSarniaSasankowaSaskaSchodowaSejmowaSempołowskiej StefaniiSenatorskaSerdecznaSerenadySieciowaSiedleckaSielankaSielskaSiemiradzkiego HenrykaSienkiewicza HenrykaSieradzkaSieroszewskiego WacławaSierpowaSiewnaSikorekSikornikSikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)SiostrzanaSixta TeodoraSkalnaSkargi Piotra (Księdza Piotra Skargi)SkarpowaSkarżyńskiego StanisławaSkibowaSkiby Pawła (Księdza Pawła Skiby)SkoczowskaSkowronkówSkośnaSkrajnaSkromnaSkrzatówSkrzydlewskiego StanisławaSkwerowaSkładowaSmoczaSmolki Franciszka Pl.SmolnaSmutnaSobieskiego Jana IIISodowaSokolaSokolskaSolnaSolskiego LudwikaSoplicy JackaSosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego)SosnowaSowiaSowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego)SpacerowaSpartakusaSpiechowicza Mieczysława Boruty (Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza)SpokojnaSpornaSportowaSportowcówSpółdzielcówSrebrnaStacyjnaStaffa LeopoldaStalmacha PawłaStalowaStanclika MieczysławaStarej BaśniStarobielskaStarostów LipnickichStartowaStarzyńskiego StefanaStaszica StanisławaStaszki AdamaStawowaStażystówStefankiSterniczaStoczniowaStojałowskiego Stanisława (Księdza Stanisława Stojałowskiego)StokrotekStolarskaStorczykówStraconkiStrażackaStromaStruga AndrzejaStrumiennaStrzeleckaStwosza WitaSuchaSucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)Suchy PotokSukienniczaSumpera KazimierzaSuskaSuwalskaSwojskaSyrenySyrokomli WładysławaSzafirowaSzajtera JanaSzaraSzarotkiSzarych SzeregówSzczeraSzczygłówSzczęśliwaSzeptyckiego Stanisława (Generała Stanisława Szeptyckiego)SzerokaSzewczyk Małgorzaty (Siostry Małgorzaty Szewczyk)SzewskaSzklanaSzkolnaSzlacheckaSzlakSzpakówSztabowaSzwoleżerówSzybowcowaSzynszyliSzyprówSłodkaSłomianaSłonecznaSłowackiego JuliuszaSłowiańskaSłowikówSłupskaSąsiedzka
T TadeuszaTaksówkarzyTargowaTarninowaTarnowskaTartacznaTaterniczaTatrzańskaTańskiego CzesławaTeligi LeonidaTelimenyTenisowaTerenowaTkackaTkaczyTokarskaTopazowaTopolowaToruńskaTowarowaTowarzystwa Szkoły LudowejTrakcyjnaTraugutta RomualdaTrawiastaTrzech DiamentówTrzeciego Pułku Strzelców PodhalańskichTrzmielówTulipanówTurniowaTurystycznaTuwima JulianaTwardaTwórczaTylnaTymiankowaTysiącleciaTęczowa
U UczniowskaUjejskiego KornelaUkrytaUroczaUroczyskoUrodzajnaUrzędniczaUstronieUłanów
W WadowickaWajdelotyWakacyjnaWalecznychWapienickaWapiennaWapiennika PawłaWarmińskaWarszawskaWaryńskiego LudwikaWarzywnaWaszkowskiego AleksandraWawelskaWawrzynaWał SzwedzkiWałachowejWałowaWczasowaWernyhoryWesołaWidokWiedeńskaWiejskaWielkopolskaWierchowaWierzbowaWierzyńskiego KazimierzaWiklinowaWilczaWillowaWiosennaWitosa WincentegoWiślanaWiśniowaWiązowaWodnaWojnara FranciszkaWojska Polskiego Pl.WojskiegoWolności Pl.WolskaWoodrowa Wilsona ThomasaWołodyjowskiego MichałaWołyńskaWrzosowaWróblowickaWschodniaWspaniałaWspólnaWypoczynkowaWysokaWyspiańskiego StanisławaWysłouchów Marii i BolesławaWyzwoleniaWyżynnaWzgórzeWładysława IVWładysława ŁokietkaWłókienniczaWąskaWędrowców
Z Za KuźniąZaciszeZagajnikZagrodyZagłobyZagórskiego Karola (Pułkownika Karola Zagórskiego)ZajazdowaZajączka EdwardaZajęczaZakoleZakładowaZakątnaZalotnikówZamkniętaZamkowaZamoyskiego Jana (Hetmana Jana Zamoyskiego)Zapolskiej GabrieliZaporaZapłocie DużeZapłocie MałeZaruskiego Mariusza (Generała Mariusza Zaruskiego)ZawilcówZawiłaZawodzieZbaraskaZbożowaZbyszka z BogdańcaZdrojowaZdrowaZduńskaZegadłowicza EmilaZgodyZgrabnaZielnaZielonaZimorodkówZimowaZiołowaZmożkaZniczowaZorzyZosiZuchówZwadyZwardońskaZwierzynieckaZwrotnaZwycięstwa Pl.Zygmunta III WazyZłocistaZłotaZłote ŁanyZłoty PotokZłotych Kłosów
Ś ŚliskaŚląskaŚląskiej Jadwigi (Świętej Jadwigi Śląskiej)ŚnieżnaŚredniaŚwiatopełkaŚwiatowidaŚwierkowaŚwietlistaŚwitŚwiteziankiŚwiętego FranciszkaŚwiętego Jana ChrzcicielaŚwiętego Mikołaja Pl.Świętego PawłaŚwiętego StanisławaŚwiętej AnnyŚwiętej KingiŚwiętej Trójcy
Ź Źródlana
Ł ŁabędziaŁadnaŁagodnaŁamanaŁanowaŁosiowaŁowieckaŁubinowaŁucznikówŁukasiewicza IgnacegoŁukasińskiego WalerianaŁukowaŁupkowaŁyska Jana (Porucznika Jana Łyska)ŁącznaŁąkowaŁęgowa
Ż ŻabiaŻabiniecŻeglarskaŻelaznaŻeleńskiego WładysławaŻeromskiego StefanaŻeńcówŻniwnaŻołnierskaŻołędziowaŻubrówŻurawiaŻurawinowaŻuławskaŻwirki i Wigury Pl.ŻwirowaŻytomierskaŻywaŻywieckaŻywieckie PrzedmieścieŻyznaŻółkiewskiegoŻółwiowa


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#5/2048/1606189914)