Znajdź kod pocztowy

Miasto BYTOM ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
BYTOM

Ulica:
wybierz jedną z 502 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Bytom, dla których znam kod pocztowy:


8 8 Marca
9 9 Maja
1 11 Listopada
A Adamka MikołajaAkacjowaAkademicki Pl.AlbertaAlojzjanówAndersa Władysława (Generała Władysława Andersa)AptecznaArmii KrajowejAsnyka AdamaAstrówAxentowicza Teodora
B Baczyńskiego Krzysztofa KamilaBarlickiego NorbertaBatalionów ChłopskichBatorego StefanaBałtyckaBema Józefa (Generała Józefa Bema)BernardyńskaBlachówkaBluszczowaBobreckaBocznaBogusławskiego WojciechaBolesława ŚmiałegoBorowaBożka ArkiBończyka Norberta (Księdza Norberta Bończyka)Braci ŚniadeckichBratkówBroniewskiego WładysławaBrowarnianaBrzaskBrzezińskaBukowaBytomskaBławatkowa
C CegielnianaCelnaChełmońskiego JózefaChopina FryderykaChorzowskaChroboka LudwikaChrobrego BolesławaChrzanowskiego IgnacegoChłodnaChłopskaCichaCisowaCybisa JanaCzackiego TadeuszaCzajkowskiego PiotraCzarnieckiego StefanaCzecha Bronisława
D DalekaDamrota KonstantegoDembowskiego EdwardaDidura AdamaDojazdDolnaDolomitowaDrobczyka EmanuelaDroga EwyDroga TomaszaDrzewnaDrzymały MichałaDunikowskiego XaweregoDworcowaDworskaDywizji KościuszkowskiejDzierżonia JanaDługaDługosza JanaDąbrowa MiejskaDąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego)DąbrówkiDębowa
E ElektrowniaElsnera JózefaEnergetykiEstreichera Karola
F FabrycznaFalistaFałata JulianaFeliksaFelińskiego AlojzegoFitelberga GrzegorzaFloriańskaFrancuskaFredry AleksandraFrenzla Jana (Księdza Jana Frenzla)Frycza-Modrzewskiego Andrzeja
G GajowaGallusa JózefaGalmanowaGlinki MichałaGliwickaGodulskaGolfowaGombrowicza WitoldaGołąbka PawłaGrabowaGranicznaGrota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego)Grottgera ArturaGruntowaGrunwaldzki Pl.Gutenberga JanaGwareckaGwarków TarnogórskichGłogowskaGłowackiego BartoszaGłębokaGórniczaGórnośląska
H Hajdy WawrzyńcaHallera Józefa (Generała Józefa Hallera)HarcerskaHerdy EdmundaHlonda Augusta (Księdza Prymasa Augusta Hlonda)Holeczków Wawrzyńca i FranciszkaHutniczaHutnicze Os.
J JagiellońskaJagodnikJagodowaJainty JózefaJana Pawła II Al.Jana Pl.Janasa WincentegoJaronia Jana NikodemaJaskółczaJaskółki Pawła (Księdza Pawła Jaskółki)JasnaJaworowaJaśminowaJałowcowaJesionowaJochymczyka KarolaJodłowaJózefczaka Antoniego
K KaczmarczykówKadłubka WincentegoKamiennaKamieńskaKarbowskaKarin Stanek Pl.KarlikaKarpackaKasperka JanaKasprowicza JanaKasztanowaKatowickaKawki JózefaKilara WojciechaKlasztorny Pl.KlonowaKochanowskiego JanaKofty JonaszaKokota EdmundaKoksowaKolejowaKolonia AzotówKolonia OkrzeiKolonia RubieżKolonia ZgorzelecKolonia ZygmuntaKomisji Edukacji NarodowejKonopnickiej MariiKonstytucjiKonwaliiKopalnianaKorczaka JanuszaKorfantego WojciechaKossaka JuliuszaKosynierówKoziołka KarolaKościelnaKościuszki TadeuszaKościuszki Tadeusza Pl.KołobrzeskaKołłątaja HugonaKrakowskaKraszewskiego Ignacego JózefaKrawieckaKrańcowaKruczaKrupińskiego BolesławaKruszcowaKrzemieniaKrzywoustego BolesławaKrzyżowaKrzyżowa GóraKrólowej JadwigiKrótkaKu DuklomKwiatowaKwietniewskiego JózefaKędzierzyńska
L LazarówkaLegionów Al.LegnickaLelewela JoachimaLenartowicza TeofilaLeszczyka Antoniego (Księdza Antoniego Leszczyka)LeszczynowaLetniaLeśnaLigonia JuliuszaLigęzy JózefaLipowaLudowa
M MagdalenyMalczewskiego JackaMalinowaMariackaMarka Al.Matejki JanaMatki EwyMazurskaMałaMałachowskiego StanisławaMałgorzatkiMiarki KarolaMichalokaMickiewicza AdamaMiechowickaMierosławskiego LudwikaMieszka IMikołajaMiodowaMiłaMiętkiewicza PiotraMochnackiego MaurycegoModrzejewskiej Heleny Skw.ModrzewiowaMoniuszki StanisławaMorcinka GustawaMurarskaMusialika FeliksaMusioła JanaMyśliwca SerafinaMyśliwskaMłodzieżowaMłyńska
N Na Bobrku Pl.Na Stroszku Skw.NadzieiNarutowicza GabrielaNawrota FranciszkaNickla JózefaNiemcewicza Juliana UrsynaNiepodległościNiskaNowaNowaka-Jeziorańskiego Jana Al.Nowakowskiego MichałaNowy Dwór
O ObozowaObrońców WesterplatteObywatelskaOdrzańskaOgrodowaOkulickiego Niedźwiadka Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego Niedźwiadka)OkólnaOlchowaOlejniczaka StanisławaOlimpijskaOlszewskiego KarolaOpolskaOrkana WładysławaOrląt LwowskichOrzegowskaOrzeszkowej ElizyOsiedlowy Skw.OsikowaOssolińskiego JerzegoOstatniaOświęcimska
P PCKPaczyńskaPaderewskiego IgnacegoPalińskiegoParkowaPartyzantówPasteura LudwikaPiastów BytomskichPiastów ŚląskichPiecucha KonradaPiekarskaPilotówPionierówPiłkarskaPiłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego)Piątka AdolfaPlanetaPochyłaPocztowaPod BrzozamiPodgórnaPodhalańskaPodleśnaPodmiejskaPogodnaPokojuPokoju Pl.PolnaPolskiego (Żołnierza Polskiego)PomorskaPoniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego)Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki)PowstańcówPowstańców WarszawskichPowstańców ŚląskichPowstańców Śląskich Pl.Prokopa WilhelmaProstaPrusa BolesławaPrywatnaPrzechodniaPrzelotowaPrzemysłowaPrzerwy Tetmajera KazimierzaPrzy Kopalni BytomPrzyjemnaPszczelnaPszczyńskaPtakowickaPuszkina AleksandraPułaskiego KazimierzaPółnocna
R RacjonalizatorówRacławickaRadosnaRajskaRataja MaciejaReja MikołajaRejtana TadeuszaReptowskaReymonta WładysławaRobotniczaRodziewiczówny MariiRodła Pl.RokitnickaRolnaRomanowskiego MieczysławaRostka Józefa (Doktora Józefa Rostka)RudnaRudzkiego JózefaRycerskaRydza Śmigłego Edwarda (Marszałka Edwarda Rydza Śmigłego)RynekRzeźniczaRóżana
S SamotnaSandomierskaSchenka Wacława (Księdza Wacława Schenka)SegietSiemianowickaSiemiradzkiego HenrykaSiennaSikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)Sikorskiego Władysława Pl. (Generała Władysława Sikorskiego)Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi)SkośnaSkrajnaSkromnaSkładowaSkłodowskiej-Curie MariiSmolenia JanaSmółki FranciszkaSobieskiego Jana III Pl.SokołaSolskiego LudwikaSosnowaSpacerowaSpokojnaSportowaSpółdzielcówSrebrnaStaffa LeopoldaStalmacha PawłaStalowaStaraStara CynkowniaStarego ZygmuntaStaromiejskaStawowaStokrotekStolarzowickaStrażackaStromaStrzelców BytomskichStyczyńskiego WincentegoSuchogórskaSzafranka Józefa (Księdza Józefa Szafranka)Szczęść BożeSzkolnaSzpitalny Pl.Szyb PilgeraSzyb ZachodniSzyby RycerskieSzymanowskiego KarolaSzymały Stefana (Księdza Stefana Szymały)Szymkowiaka EdwardaSłonecznaSłoneczny Pl.Słowiański Pl.Sądowa
T TargowaTarnogórskaTatrzańskaTechnicznaTomaszaTopolowaTowarowaTowarzyskaTramwajarzyTulipanówTuwima JulianaTysiącleciaTęczowa
U UstronieUłańska
W Wallisa ŁukaszaWarszawskaWarzywnaWałowaWebera StanisławaWesołaWiejskaWielkiego KazimierzaWieniawskiego HenrykaWierzbowaWiosny LudówWitczaka StanisławaWitkiewicza Stanisława Pl.Witosa WincentegoWiśniowaWiązowaWodczaka AlfredaWodnaWojciechowskiego StanisławaWojska Polskiego Pl.Wolnego AntoniegoWolskiego Michała Pl.WorpieWoźniaka PiotraWrocławskaWrzosowaWróbla JanaWróblewskiego Zygmunta (Generała Zygmunta Wróblewskiego)Wyczółkowskiego LeonaWysokaWyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego Stefana (Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego)WytrwałychWyzwoleniaWłodarskaWłodarskiego Adriana (Biskupa Adriana Włodarskiego)WąskaWęglowa
Z ZabrzańskaZachodniaZakątekZamenhofa LudwikaZamkowaZapolskiej GabrieliZaułekZelwerowicza Aleksandra Skw.ZgodyZgrzebnioka AlfonsaZielińskiego Feliksa (Księdza Feliksa Zielińskiego)ZielnaZielonaZjednoczenia
Ś Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego)ŚwierkowaŚwiętego Cyryla i MetodegoŚwiętego MarkaŚwiętego PiotraŚwiętej Barbary Pl.Świętej ElżbietyŚwiętej KingiŚwiętochłowickaŚwiętojańska
Ł ŁabędziaŁagiewnickaŁanowaŁaszczyka JózefaŁokietka WładysławaŁukowaŁużyckaŁączna
Ż Żeromskiego StefanaŻeromskiego Stefana Pl.ŻołnierskaŻwirki Franciszka i Wigury StanisławaŻwirowaŻółkiewskiego Stefana


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#3/2048/1606167383)