Znajdź kod pocztowy

Miasto DABROWA GORNICZA ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
DABROWA GORNICZA

Ulica:
wybierz jedną z 454 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Dabrowa Gornicza, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja
3 3 Maja
6 6 Sierpnia
9 9 Maja
1 11 Listopada
4 40-Lecie PRL
A Adamieckiego KarolaAdamskiego WładysławaAkacjowaAnnaArmii KrajowejAsnyka AdamaAstrówAugustynika Grzegorza (Księdza Grzegorza Augustynika)
B Bandrowskiego Juliusza KadenaBarbaryBatalionów ChłopskichBaśniowaBema JózefaBiałej PrzemszyBiałostockiego MarcelegoBobrowaBocznaBohomolca FranciszkaBorowinowaBratkówBroniewskiego WładysławaBrzozowaBuczka MarianaBudowlanychBukowaBursztynowaBłędowska
C Cedlera EdmundaChabrowaChemicznaChopina FryderykaCiasnaCichaCieplaka ZygmuntaCiernieCmentarnaCupiała JanaCzajkowaCzapińskiego KazimierzaCzereśniowa
D Dekerta JanaDembowskiego EdwardaDobrawaDojazdowaDolnaDolomitowaDreszera GustawaDubois StanisławaDudkiewicza JózefaDworcowaDworskaDymnikiDziałkiDzieci WrześniDziewiątyDługaDługosza JanaDąbrowskiego HenrykaDąbrowskiej MariiDąbrowszczakówDąbrówkaDąbskiego JakubaDębowa
E Europejska
F FabrycznaFiltrowaFiołkowaFolwarcznaFredry AleksandraFrycza-Modrzewskiego AndrzejaFurmana Eugeniusza
G Gagarina JurijaGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGilowaGospodarczaGołonoskaGrabocińskaGrabowaGranicznaGranitowaGruntowaGrunwaldzkaGruszczyńskiego TadeuszaGruszeckiego ArturaGrzybowaGródkiGwardii LudowejGłowackiego BartoszaGłównaGórkiGórnaGórniczaGórników RedenuGórzysta
H HallerczykówHandlowaHarcerskaHempla JanaHetmańskaHibnera WładysławaHotelowaHutniczaHutnika
I III Powstania ŚląskiegoIdzikowskiego Ludwika
J JagodowaJamkiJanowskaJasińskiego TadeuszaJaskrówJaskółczaJasnaJaworowaJaśminowaJałowcowaJesionowaJodłowa
K KaczeńcówKalinowaKamiennaKarsowskaKasprowicza JanaKasprzaka MarcinaKasztanowaKatowickaKawaKazdębieKilińskiego JanaKlonowaKochanowskiego JanaKoksowniczaKolejowaKombatantówKomuny ParyskiejKonarskiego StanisławaKondratowicza LudwikaKonopnickiej MariiKonstytucjiKopernika MikołajaKorczaka JanuszaKorczyńskiego GrzegorzaKorzeniecKosmonautówKostki-Napierskiego AleksandraKostki Stanisława (Świętego Stanisława Kostki)KosturyKozubkaKozłowskiego KornelaKościelnaKościuszki Tadeusza Al.Kołłątaja HugonaKrasickiego JankaKrasińskiego ZygmuntaKraszewskiego Józefa IgnacegoKruczaKruczkowskiego LeonaKrynicznaKrzynówki StanisławaKrólewskaKrólowej JadwigiKrótkaKsiędza StanisławaKusocińskiego JanuszaKuźnica BłędowskaKuźniczka NowaKwiatkowskiego EugeniuszaKwiatowa
L Langego OskaraLaskiLegionów PolskichLeszczynowaLetniaLeśnaLimanowskiego BolesławaLipowaLudowa
M MagazynowaMagnoliowaMajakowskiego WłodzimierzaMajewskiego JanaMakowaMalinowe GórkiMarchlewskiego JulianaMariankiMałaMickiewicza AdamaMieszka IMigdałowaMireckiego JózefaMizerkiewicza JanaModrzejowskaModrzewiowaMoniuszki StanisławaMorcinka GustawaMorgowaMostowaMyśliwskaMłodychMłynarska
N NadrzecznaNarodowaNarutowicza GabrielaNałkowskiej ZofiiNiegowonickaNiemcewicza Juliana UrsynaNorwida Cypriana KamilaNowaNowocmentarna
O Obrońców PokojuOdrodzeniaOfiar KatyniaOgrodnikówOkrzei StefanaOlimpijskaOlszowaOrkana WładysławaOrlaOrnaOrzechowaOrzeszkowej ElizyOświecenia
P Paderewskiego IgnacegoParkowaPark ŚródmiejskiPartyzantówParyskaPerla FeliksaPiaskowaPiastowskaPiecucha RomanaPiwowara AdamaPiłsudskiego Józefa Al.Plater EmiliiPobocznaPocztowaPodbagienkoPodbuczynyPodlesiePodłęknickaPogodnaPogoriaPola WincentegoPoleśnaPolnaPomłyniePoniatowskiego JózefaPoprzecznaPowstańcówPołudniowaProjektowanaProstaPrusa BolesławaPrzedziałowaPrzelotowaPrzemysłowaPrzerwy-Tetmajera KazimierzaPrzełajkaPrzełajowaPrzodownikówPrzybylaka WładysławaPrzymiarkiPszennaPtasiaPustynnaPuszkina AleksandraPułaskiego KazimierzaPękalskich (Braci Pękalskich)Północna
R Rapackiego AdamaRataniceReja MikołajaRejtana TadeuszaRelaksowaReymonta WładysławaRobotniczaRobotnicze Os.RodzinnaRolniczaRoztokiRudnaRudyRybnaRzecznaRzemieślniczaRównaRóż Al.Różana
S SadowaSawickiej HankiSezamkowaSiedmiu SzewcówSienkiewicza HenrykaSiewierskaSiewnaSikorskiego WładysławaSkalskiego JózefaSkibińskiego StanisławaSkowronkowaSkośnaSkładowaSkłodowskiej-Curie MariiSobieskiego Jana IIISokolskaSosnowaSosnowieckaSowiaSołtysówkaSpacerowaSpisaka MichałaSpokojnaSportowaSpójnaSpółdzielczaStacyjnaStalowaStaraStarocmentarnaStarościńskaStarzyńskiego StefanaStaszica StanisławaStawowaStorczykówStrażackaStruga AndrzejaStrumieńStrzemieszyckaStudziennaSuchaSwobodnaSzarotkiSzarych SzeregówSzatanówkaSzałasowiznaSzenwalda LucjanaSzklanaSzklanych DomówSzkolnaSzkotnicaSzosowaSzpakowaSzpitalnaSztorcowaSztygarskaSzulc MariiSłonecznaSłowackiego JuliuszaSłowikowa
T TargowaTierieszkowej WalentynyTopolowaTowarowaTraktowaTransportowaTraugutta RomualdaTrzebiesławickaTulipanowaTurystycznaTuwima JulianaTwardaTworzeńTylnaTysiąclecia
U UczniowskaUjejskaUnruga JózefaUrbańskiego TadeuszaUroczaUthkego Cezarego
W WakacyjnaWapiennaWarszawskaWczasowaWesołaWiejskaWierzbowaWigury StanisławaWilgowaWillowaWiśniowaWodnaWojska PolskiegoWolności Pl.WolskaWrzosowaWróblewskiego WaleregoWschodniaWspólnaWybickiego JózefaWypaleniskaWypoczynkowaWysokaWyspiańskiego StanisławaWyzwoleniaWąska
Z Za Remizą Al.Zabłockiego FranciszkaZachodniaZaciszeZagrabieZagłębia Dąbrowskiego Al.ZagłębiowskaZagórczeZagórskaZagórzeZakawieZakładowaZakątekZapleczeZapolskiej GabrieliZdrojowaZdrowaZgodaZielnaZielonaZielona DolinaZiemby JanaZiemnaZiołowaZuchówZwiązku Orła BiałegoZwycięstwa Al.ZłotaZąbkowicka
Ś Śliwińskiego StanisławaŚredniaŚrodkowaŚwierczynaŚwierkowa
Ź Źródlana
Ł ŁaskowaŁaziennaŁazowskaŁazy BłędowskieŁańcuckiego StanisławaŁukasińskiego WalerianaŁuszczakaŁącznaŁączącaŁąkowaŁęknice
Ż ŻeglarskaŻeromskiego StefanaŻołnierskaŻurawiaŻurawinowaŻwirki FranciszkaŻwirki Franciszka i Wigury StanisławaŻytnia


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#2/2048/1606384253)