Znajdź kod pocztowy

Miasto GDYNIA ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
GDYNIA

Ulica:
wybierz jedną z 914 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Gdynia, dla których znam kod pocztowy:


3 3 Maja
1 10 Lutego
A A. HryniewickiegoA. Kasztelana (Kapitana A. Kasztelana)Abrahama AntoniegoAdwokackaAfrodytyAfrykańskaAgrestowaAkacjowaAlbańskaAldonyAlgierskaAluminiowaAlzackaAmonaAmoraAnanasowaAndaluzyjskaAnyżowaApenińskaApisaApolinaArabskaAragońskaArchitektówArciszewskichArendta DickmanaAresaArgentyńskaArmatorówArmii KrajowejArtemidyAsnyka AdamaAtenyAtlasaAustralijska
B BachusaBaczyńskiego Krzysztofa KamilaBaduszkowej DanutyBalladynyBananowaBaranauskasa Antanasa (Biskupa Antanasa Baranauskasa)BarkentynowaBatalionów ChłopskichBatorego StefanaBazyliowaBałtyckaBażyńskiego JanaBednarskaBelwederska Al.Bema JózefaBeniowskiego MaurycegoBenisławskiegoBerberysowaBerlinga Zygmunta (Generała Zygmunta Berlinga)BernadowskaBiałaBiałostockaBiałowieskaBielak JankiBielińskiego KazimierzaBielskaBillewiczówny OleńkiBiskupa DominikaBobrowaBohaterów Getta WarszawskiegoBohaterów Starówki WarszawskiejBoiskoBolesława KrzywoustegoBorchardta Karola OlgierdaBorowikowaBorówcaBorówkowaBosmańskaBotnickaBrodnickaBrukarskaBryla JankiBrzechwy JanaBrzoskwiniowaBrzozowaBukowaBuraczanaBursztynowaBydgoskaBytomskaBzowaBławatnaBłogosławionej Królowej JadwigiBłękitnaBądkowskiego Lecha
C CechowaCelnaCeynowy FlorianaChabrowaChełmińskaChlebowaChmielnaChopina FryderykaChorzowskaChromowaChrzanowskiego BernardaChwarznieńskaChwaszczyńskaChylońskaCichaCiesielskaCisowskaCmentarnaCumownikówCylkowskiego LucjanaCynamonowaCynkowaCyprysowaCytrynowaCzapliCzapskiego JózefaCzarnieckiego StefanaCzechosłowackaCzeladniczaCzeremchowaCzereśniowaCzernickiego Xawerego (Kontradmirała Xawerego Czernickiego)CzerwonaCzwartakówCzęstochowska
D Dachnowskiego Jana KarolaDamrokiDantyszka JanaDanusiDedalaDembińskiego BronisławaDemela Juliusza Al. (Profesora Juliusza Demela)DemptowskaDenhoffa GerardaDerdowskiego HieronimaDeszczowaDeyczakowskiego Zygmunta (Kapitana Zygmunta Deyczakowskiego)DianyDionizosaDokerówDolatowskiego Augustyna (Komandora Augustyna Dolatowskiego)Donimirskiego AntoniegoDragonówDroga MlecznaDruskiennickaDrzymały WojciechaDulina AleksandraDworcowaDworcowy Pl.Dywizji KościuszkowskiejDziałdowskaDziałowskiego ZygmuntaDziurawcowaDługaDługosza JanaDąbka Stanisława (Pułkownika Stanisława Dąbka)Dąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego)Dębowa
E Ejsmonda JulianaElbląskaEnergetyków
F FalistaFelińskiego RomanaFilipkowskiego StanisławaFilomatówFizylierówFińskaFlagowaFleszerowej-Muskat StanisławyFlisakówFocha Ferdynanda (Marszałka Ferdynanda Focha)FolwarcznaFrancuskaFredry AleksandraFregatowaFrezerówFromborska
G GajowaGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGedyminaGenerał Wittekówny MariiGeskiego KaspraGierdziejewskiego WacławaGniewskaGodebskiego CyprianaGojawiczyńskiej PoliGoplanyGorczycowaGoskaGospodarskaGoździkowaGołębiaGołębiewoGrabowoGradowaGranatowaGranicznaGrażynyGrenadierówGrochowaGrodnieńskaGrottgera ArturaGrudzińskiego JanaGrunwaldzki Pl.GruszkowaGryfa PomorskiegoGrzybowaGulgowskiego IzydoraGwiezdnaGłogowaGłogowskaGłowackiego BartoszaGóralskaGórnaGórniczaGórnośląski Pl.Górskiego Kazimierza
H Hackiego (Opata Hackiego)HalickaHallera Józefa (Generała Józefa Hallera)HandlowaHarcerskaHelskaHerberta ZbigniewaHerkulesaHeryHetmańskaHeweliusza JanaHodowlanaHozjusza StanisławaHutniczaHuzarska
I I Armii Wojska PolskiegoII Morskiego Pułku StrzelcówIglastaIkaraImbirowaIndyjskaInżynierskaIrydowaIwaszkiewicza JarosławaIzydy
J JabłkowaJachtowaJagienkiJagiełły WładysławaJagodowaJana Pawła II Al.Jana z KolnaJana z TarnowaJanowskaJantarowaJarowaJarzębinowaJaskółczaJastrzębiaJaworowaJaśminowaJałowcowaJeleniaJemiołowaJesionowaJeżynowaJoachimczyka JoachimaJodłowaJowiszaJuranda ze SpychowaJurkiewicza Kazimierza (Kapitana Kazimierza Jurkiewicza)JutrzenkiJęczmienna
K Kacze BukiKaczewskaKaczeńcowaKaczmarskiego JackaKadmowaKaliskaKalksztajnówKameliowaKamiennaKampinoskaKamrowskiego JanaKapitańskaKaprówKarnkowskiego StanisławaKarpackaKarpińskiego Stanisława (Generała Stanisława Karpińskiego)KartuskaKasprowicza JanaKasztanowaKasztelańskaKaszubski Pl.Kazimierza JanaKańskiego WładysławaKcyńskaKiejstutaKieleckaKilińskiego JanaKirasjerówKisielewskiego StefanaKleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga)KliprowaKlonowaKmicica AndrzejaKminkowaKnyszyńskaKochanowskiego JanaKolejowa OsadaKolendrowaKoloniaKolonia RybackaKomandorskaKombatantówKomierowskiego JanaKonopianaKonopnickiej MariiKonstytucji Pl.KontenerowaKonwaliowaKoperkowaKopernika MikołajaKorczaka JanuszaKordeckiego AugustynaKormoranaKorsarzyKorzeniowskiego JózefaKorzennaKosmicznaKostki NapierskiegoKotwicznaKowieńskaKościelnaKościuszki Tadeusza Skw.KołobrzeskaKołodziejskaKołłątaja HugoKrasickiego IgnacegoKrauzego AugustynaKrawieckaKrofeya SzymonaKrokowskaKrośnieńskaKrośniątKruczkowskiego LeonaKrykulecKrzemowaKrzywaKrętaKróla Jana IIIKrólewieckaKrólowej Marysieńki Prom.KrótkaKsiężycowaKubackiego FranciszkaKujawskaKuncewicza AdamaKurcewiczówny HelenyKurpiowskaKurpińskiego KarolaKuśnierskaKwadratowaKwiatkowskiego EugeniuszaKwiatkowskiej WiesławyKwiatowaKwidzyńskaKłajpedzkaKąkola LeonaKępa Oksywska
L LaurowaLazurowaLedóchowskiego Antoniego (Kapitana Antoniego Ledóchowskiego)LegionówLelewela JoachimaLesokaLeszczynkiLeśnaLeśna PolanaLidzkaLimbowaLindego SamuelaLinowaLipnowskaLipowaLitewskaLnianaLotniczaLotnikówLubawskaLubczykowaLukrecjowaLutyckaLęborska
M Maciejewicza KonstantegoMacierzankiMaczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka)MagnezjowaMajerankowaMajkowskiego AleksandraMakowskiego Edmunda (Księdza Edmunda Makowskiego)Makuszyńskiego KornelaMalborskaMalczewskiego AntoniegoMalinowaManganowaMariackaMarsaMarszewskaMarynarskaMarzannyMaszopówMasztowaMatejki JanaMatwieckiego AnastazegoMazowieckaMazurskaMałaMałe KarwinyMałokackaMałopolskaMaćka z BogdańcaMelisowaMerkuregoMestwinaMetalowaMickiewicza AdamaMiedzianaMiegonia Władysława (Błogosławionego Księdza Komandora Podporucznika Władysława Miegonia)MierniczaMieszkowskiego (Komandora Mieszkowskiego)MigdałowaMiodowaMireckiego MontwiłłaMirtowaMitryMiłaMiłkowaMiłosza CzesławaMiętowaModlińskaModraModrzewiowaMokraMokwy MarianaMoniuszki StanisławaMorelowaMorskaMorwowaMosiężnaMrongowiusza KrzysztofaMuchowskiego AntoniegoMylnaMysłowickaMyśliwka BernardaMyśliwskaMściwojaMławskaMłodzianowskiego KazimierzaMłynarz GenowefyMłyńska
N Nad PotokiemNadmorski Bulw.NagietkowaNarcyzowaNarutowicza GabrielaNasypowaNauczycielskaNawigatorówNałkowskiej ZofiiNecla AugustynaNeptuna Pl.Niemena CzesławaNiemojewskiego JózefaNiklowaNiskaNocznickiego TomaszaNorwida Cypriana KamilaNowaka-Jeziorańskiego JanaNowickiego StanisławaNowodworcowaNowodworskiegoNowogrodzkaNowowiczlińskaNowowiejskiego Feliksa Bulw.
O Obrońców WesterplatteObrońców WybrzeżaOficerskaOgrodowaOjca PioOkoniewskiego Stanisława (Biskupa Stanisława Okoniewskiego)Okrzei StefanaOkrętowaOkrężnaOlchowaOlechnowicza AntoniegoOlgierdaOlimpijskaOliwkowaOlkuskaOlsztyńskaOrańskaOrlaOrlicz-Dreszera Gustawa (Generała Gustawa Orlicz-Dreszera)Orląt LwowskichOrnaOrzechowaOrzeszkowej ElizyOrłowskaOsiedle BernadowoOsowskaOwocowaOwsianaOziewicza IgnacegoOzyrysaOłowiana
P PKP Leszczynki DworzecPaderewskiego IgnacegoPalmowaPancernaPaprykowaParkowaPartyzantówPasiecznaPawiaPańskaPelczara (Biskupa Pelczara)PelikanaPelplińskaPerkozaPerkunaPerzowaPerłowaPetyhorskaPiaskowaPiekarskaPieńkawy Zdzisława (Kapitana Zdzisława Pieńkawy)Pileckiego WitoldaPionierówPiotrkowskaPiołunowaPiłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego)PlanetarnaPlatynowaPlażowaPlymouth Skw.Pobłockiej MieczysławyPodchorążychPodgórnaPodgórskaPodjazdPodlaskaPodolskaPogodnaPokrzywowaPokładowaPola WincentegoPolanka RedłowskaPoleskaPolkowskiego BolesławaPolnaPolskaPolskiego Czerwonego KrzyżaPomarańczowaPomianowskiego KarolaPomorskaPontonowaPopielaPoprzecznaPorannych MgiełPorazińskiej JaninyPorożyńskiego BenedyktaPortowaPorzeczkowaPorębskiego Kazimierza (Wiceadmirała Kazimierza Porębskiego)PosejdonaPotasowaPowstania ListopadowegoPowstania StyczniowegoPowstania WarszawskiegoPowstania WielkopolskiegoPowstania ŚląskiegoPowstań ChłopskichPoziomkowaPoznańskaPołudniowaPromiennaPromowaProstokątnaPrusa BolesławaPruszkowskiego Kazimierza (Podpułkownika Kazimierza Pruszkowskiego)PrzebendowskichPrzemyskaPrzemysławaPrzemysłowaPrzybyszewskiego (Komandora Przybyszewskiego)PuckaPustaPustkiPułaskiego KazimierzaPłażyńskiego MaciejaPłockaPółnocna
R RaciborskaRacławickaRadomskaRadosnaRadtkego Jana (Wójta Jana Radtkego)RaduńskaRamułta StefanaRdestowaRedłowskaReja MikołajaRemiszewskiej Teresy (Kapitana Teresy Remiszewskiej)RemusaRezedowaRobotniczaRogali TomaszaRokitnikowaRolniczaRomanowskiego Bolesława (Komandora Bolesława Romanowskiego)Roszczynialskiego WiktoraRotterdamskaRozewskaRozmarynowaRtęciowaRuchu OporuRumiankowaRumla Juliana (Inżyniera Juliana Rumla)RumskaRumuńskaRungurskaRutowaRybacka OsadaRybakówRybickiego ArkadiuszaRybińskiego JanaRybnickaRycerskaRydzowaRymarskaRzepakowaRzymowskiego WincentegoRębaczyRównoległaRóżana
S S. Kosko (Kapitana S. Kosko)SadowaSakowicza (Komandora Sakowicza)SamboraSandomierskaSanockaSaperskaSarniaSenatorskaSerdecznikowaSezamowaSibeliusa JanaSiedleckaSiega Jana Pawła (Księdza Jana Pawła Siega)Siemiradzkiego HenrykaSienkiewicza HenrykaSiennaSieradzkaSieroszewskiego WacławaSiewnaSikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)SkarbkaSkargi PiotraSkolskaSkośnaSkrajnaSkrzetuskiego JanaSkrzypowaSkłodowskiej-Curie MariiSmętowskaSnycerskaSobótkiSochaczewskaSojowaSokolaSokoła FranciszkaSolidarności Al.SolnaSopockaSosnowaSosnowieckaSpacerowaSpawaczySpokojnaSportowaSpółdzielczaSrebrnaStaffa LeopoldaStalowaStaniewicza (Komandora Staniewicza)Staniszewskiego LeonaStankiewicza Mamerta (Kapitana Mamerta Stankiewicza)StarochwaszczyńskaStarodworcowaStarogardzkaStarowiejskaStawnaSternikówSterowaSteyera Włodzimierza-Brunona (Kontradmirała Włodzimierza-Brunona Steyera)StoczniowcówStoigniewaStokowskiego LeopoldaStolarskaStolemówStorczykowaStrażackaStryjskaStrzelcówStwosza WitaSuchaSuchanka FranciszkaSucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)Surmana WojciechaSwarzewskaSyrokomli WładysławaSzafranowaSzarotkiSzarych SzeregówSzaserówSzałwiowaSzczecińskaSzczęśliwaSzefki WalerianaSzewczenki TarasaSzewskaSzklarskaSzkolnaSzkutniczaSzlifierzySzpunara Ignacego (Podpułkownika Ignacego Szpunara)SztukatorówSztumskaSzturmanówSzubińskaSzwoleżerówSzymańskiego HenrykaSzyprówSłomianaSłonecznaSłonecznikowaSłowackiego JuliuszaSłowiczaSłupeckaSędzickiego FranciszkaSędziowskaSępia
T TarninowaTatarczanaTatrzańskaTczewskaTechnicznaTeligi Leonida (Kapitana Leonida Teligi)TemidyTetmajera KazimierzaTezeuszaTokarskaToruńskaTraczyTraugutta RomualdaTrockaTruskawkowaTucholskaTulipanowaTurkusowaTuwima JulianaTymiankowaTęczowa
U UczniowskaUjejskiego KornelaUnruga Józefa (Admirała Józefa Unruga)UranowaUrszulanekUstronieUłańska
W W. SzczeblewskiegoWachowiaka Stanisława (Wojewody Stanisława Wachowiaka)WalerianowaWaniliowaWarszawskaWarsztatowaWarzywnaWaszyngtona JerzegoWawrzyniakaWejherowskaWendy TadeuszaWesołaWestyWeteranówWichrowaWiczlińskaWidnaWidokWiejskaWielkokackaWielkopolskaWieluńskaWieniawskiego HenrykaWierzbowaWieżyckaWiklinowaWilczaWileńskaWiosennaWiosny LudówWioślarskaWitoldaWitomińskaWitosławyWiśniewskiego JankaWiśniowaWojewódzkaWolframowaWolnościWołodyjowskiego MichałaWrocławskaWrzosowaWschodniaWschodzącego SłońcaWybickiego JózefaWyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego (Kardynała Wyszyńskiego)Wzgórze BernadowoWładysława IVWładysławskiego GabrielaWąskaWąsowicza StanisławaWęglowa
Z Z. Horyda (Komandora Z. Horyda)ZacisznaZagłoby OnufregoZakopiańskaZakręt do OksywiaZamenhofa LudwikaZapolskiej GabrieliZapotocznaZaruskiego Mariusza (Generała Mariusza Zaruskiego)Zauchy StanisławaZawadzkiego Stanisława (Księdza Stanisława Zawadzkiego)Zawiszy CzarnegoZbarskaZbożowaZbrojnaZbyszka z BogdańcaZegarskiego Teofila (Doktora Teofila Zegarskiego)ZeusaZgodaZielińskiego TadeuszaZielnaZielonaZielona LagunaZiołowaZjazdowaZorzyZwierzynieckaZwinisławyZwycięstwa Al.Zygmunta AugustaZygmuntowskaZłota
Ś Ściegiennego PiotraŚliskaŚliwkowaŚląskaŚmidowicza Jana Al. (Inżyniera Jana Śmidowicza)Śmierzchalskiego EdwardaŚniadeckichŚnieżnaŚwiatowidaŚwieckaŚwierkowaŚwiętego Andrzeja Pl.Świętego AntoniegoŚwiętego Kazimierza KrólewiczaŚwiętego MikołajaŚwiętego PiotraŚwiętego WojciechaŚwiętej FaustynyŚwiętojańskaŚwiętopełka
Ź ŹródlanaŹródło Marii
Ł ŁabędziaŁanowaŁebskaŁopianowaŁosiowaŁowickaŁużyckaŁyskowskiego IgnacegoŁącznaŁąkowaŁęczycka
Ż ŻaglowaŻarnowieckaŻeglarzyŻelaznaŻeliwnaŻeromskiego StefanaŻmudzkaŻniwnaŻukowskaŻurawiaŻuławskaŻwirki i WiguryŻwirowaŻywicznaŻółkiewskiego StanisławaŻółta


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#5/2048/1606384434)