Znajdź kod pocztowy

Miasto GLIWICE ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
GLIWICE

Ulica:
wybierz jedną z 742 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Gliwice, dla których znam kod pocztowy:


1 15 Grudnia
2 22 Lipca
A Adama OplaAgrestowaAkacjowaAkademickaAndersa Władysława (Generała Władysława Andersa)Andersena Hansa ChristianaAndromedyArchitektówArkońskaArmii LudowejAroniiAsnyka AdamaAstrówAugustowskaAzalii
B Baildona JohnaBajana JerzegoBajkowaBanacha StefanaBankowaBardowskiego PiotraBarlickiego NorbertaBartosza GłowackiegoBasztowaBatalionu KosynierówBatorego StefanaBałtyckaBażanciaBednarskaBegoniiBekasaBema Józefa (Generała Józefa Bema)Berbeckiego Leona (Generała Leona Berbeckiego)BerenikiBernardyńskaBeskidzkaBiałej BramyBiałostockaBiegusaBielikaBielskaBieszczadzkaBluszczowaBohaterów Getta WarszawskiegoBojkowskaBorówkowaBończyka NorbertaBraci GrimmBrackaBroniewskiego WładysławaBrzozowaBujwida OdonaBursztynowaBydgoskaBytomskaBzówBławatkówBłogosławionego CzesławaBłonieBłękitna
C Caro OskaraCechowaCeglarskaCentauraChabrowaChatka PuchatkaChałubińskiego TytusaChemicznaChełmońskiego JózefaChełmskaChmielnaChodkiewicza Jana KarolaChodźki IgnacegoChopina FryderykaChorzowskaChrobrego BolesławaChudoby StanisławaCichaCiesielskaCieszyńskaCiołkowskiego KonstantegoCiupkówCmentarnaCyraneczkiCytadeli WarszawskiejCzajkiCzapliCzarnego ZawiszyCzarnieckiego Stefana (Hetmana Stefana Czarnieckiego)Czekanowskiego AleksandraCzeremchowaCzereśniowaCzerskiego JanaCzołgowaCzwartakówCzęstochowska
D Da Vinci LeonardaDamrota KonstantegoDarz BórDaszyńskiego IgnacegoDekabrystówDerkaczaDiamentowaDojazdowaDolnaDolnej WsiDolnych WałówDomańskiego BolesławaDomeyki IgnacegoDożynkowaDrozdówDrzymały MichałaDubois StanisławaDunikowskiego KsaweregoDworcowaDworskaDybowskiego BenedyktaDzierżona Jana (Księdza Jana Dzierżona)DziewannyDzionkarzyDługaDługosza JanaDąbrowskiego JarosławaDębowa
E Eiffel'A GustawaEkonomistówElektrykówElsnera JózefaEsperantystów
F FabrycznaFałata JulianaFeliksa KonaFicka TeodoraFiołkowaFizykówFloriańskaFolwarcznaFornalskiej MałgorzatyFranciszkańskaFredry AleksandraFrezjiFunka Kazimierza
G Gagarina JurijaGajdy JanaGajowaGalaktykiGankowaGaudiego AntonioGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGdańskaGdyńskaGeodetówGierymskiego AleksandraGipsowaGlebowaGnieźnieńskaGoduli KarolaGojawiczyńskiej PoliGomułki WładysławaGoplanyGorkiego MaksymaGorzołki WiktoraGoździkowaGrabowaGrabowskiego AntoniegoGranicznaGrażynyGrażyńskiego MichałaGrodeckiego WacławaGrodowaGromadzkaGronowaGrottgera ArturaGrunwaldzki Pl.Gruszczyńskiego TadeuszaGryczanaGrzybowaGutenberga JanaGwardii LudowejGwarkówGwiazdy PolarnejGłogowskaGłównaGórnaGórnikówGórnych WałówGóry Chełmskiej
H HarcerskaHelskaHoblera TadeuszaHorsta BienkaHusarskaHutniczaHłaski Marka
I IdyInwalidów Wojennych Pl.
J JabłoniJagiellońskaJagiełły WładysławaJagodowaJana Pawła IIJaracza StefanaJarzębinowaJasińskiego JakubaJaskółczaJasnaJasnogórskaJaworowaJaśminu Pl.JałowcowaJednościJesiennaJesionowaJeziornaJodłowaJondy AlojzegoJowiszaJuliusza RogeraJunakówJęczmienna
K KaczyniecKadłubka WincentegoKalinowaKaliskaKanałowaKaplicznaKarnawałowaKarolinkiKarpackaKasprowicza JanaKasprzaka MarcinaKasztanowaKaszubskaKieleckaKilińskiego JanaKlasztornaKlonowaKniejowaKnurowskaKochanowskiego JanaKokoszkiKolberga OskaraKolejarzyKolejowaKonarskiego StanisławaKoniczynowaKonopnickiej MariiKopalnianaKopernika MikołajaKoraszewskiego BronisławaKorczoka Antoniego (Księdza Doktora Antoniego Korczoka)Korfantego Wojciecha Al.KormoranówKosmonautówKossaka JuliuszaKostki StanisławaKosynierówKoszalińskaKosówKotlarskaKowalskaKownackiej MariiKozielskaKozłowskaKościelnaKościuszki TadeuszaKrakusaKrasickiego JankaKrasińskiego ZygmuntaKraszewskiego Józefa IgnacegoKrokusówKruczaKruczkowskiego LeonaKrupniczaKruszynowaKrzywaKrzywoustego BolesławaKrólewskiej TamyKrólowej BonyKrólowej JadwigiKrótkaKsięcia ZiemowitaKu DołomKujawskaKukuczki JerzegoKunickiego StanisławaKurpiowskaKusocińskiego JanuszaKwiatowaKwiatów PolnychKłodnickaKłosista
L Las ŁabędzkiLawendowaLegnickaLekarskaLelewela JoachimaLeszczynowaLewkoniiLeśnaLibelta KarolaLigockaLigonia JuliuszaLigustrowaLiliowaLimanowskiego BolesławaLindego Samuela BogumiłaLipowaLisiaLiteratówLompy JózefaLotnikówLotniskoLubelskaLublinieckaLuksemburg RóżyLutyckaLwowska
M MagnoliiMajakowskiego WłodzimierzaMajowa Al.Makowskiego TadeuszaMakuszyńskiego KornelaMakówMalczewskiego JackaMalinowaMalinowskiego LucjanaMarksa KarolaMarynarskaMarzankiMastalerza StanisławaMatejki JanaMazowieckaMałaMałopolskaMechanikówMetalowcówMewyMiarki KarolaMichałowskiego PiotraMickiewicza AdamaMielęckiego AndrzejaMieszka IMikołowskaMiodowaMitręgi JózefaMiłaModrzejewskiej HelenyMoniuszki StanisławaMorcinka GustawaMorskaMościckiego IgnacegoMurarskaMyśliwskaMłodego GórnikaMłodego HutnikaMłodopolskaMłodych PatriotówMłodzieżowaMłyńska
N Na FilarzeNa MiedzyNa PiaskuNa SkarpieNa WzgórzuNa ZbieguNad BytomkąNad KanałemNad ToramiNadbrzeżnaNadrzecznaNad ŁąkamiNarcyzówNarutowicza GabrielaNasypNauczycielskaNa ŁukuNałkowskiej ZofiiNiedbalskiego FeliksaNiedurnego PiotraNiemcewicza Juliana UrsynaNiepaszyckaNiepodległości Pl.NiezapominajkiNoakowskiego StanisławaNorwida Cypriana KamilaNowaNowaka-Jeziorańskiego Jana Al.NoworocznaNowy Świat
O ONZObrońców PokojuObrońców WesterplatteOciepki WiesławaOdlewnikówOdrowążówOficerskaOgrodowaOkopowaOkrzei StefanaOkrężnaOlchowaOleśnickiego ZbigniewaOlimpijskaOlszewskiego KarolaOlsztyńskaOlszynkaOmańkowskiej JaninyOpawskaOpolskaOrchideiOrionaOrkana WładysławaOrlickiego FeliksaOrląt ŚląskichOrzechowaOrzeszkowej ElizyOrłówOssolińskichOssowskiego MichałaOwczarskaOwocowaOwsianaOświęcimska
P PCKPaderewskiego IgnacegoPanufnika AndrzejaParkowaPartyzantówPaska Jana ChryzostomaPatrolowaPaulińskaPerkozaPiaseckiego BolesławaPiaskowaPiastowskaPiastów Pl.PiekarskaPietrusińskiego JanaPionierówPiramowicza Grzegorza (Księdza Grzegorza Piramowicza)PistacjowaPiwnaPiłsudskiego Józefa Pl. (Marszałka Józefa Piłsudskiego)PięknaPlanetarnaPlatynowaPlebańskaPlebiscytowaPliszkiPlonowaPocztowaPod BoremPod MuramiPodlesiePodmokłaPoezjiPogodnaPokojuPoligonowaPolnaPomorskaPoniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego)PortowaPorzeczkowaPowroźniczaPowstańców WarszawyPoznańskaPołudniowaPrawnikówProzyPrusa BolesławaPrzedwiośniePrzemyskaPrzemysłowaPrzewozowaPrzy TamiePrzydrożnaPrzyjaźni Al.Przyniczyńskiego Franciszka (Księdza Franciszka Przyniczyńskiego)PrzyszowskaPrzyszłościPszczyńskaPszennaPustaPuszkina AleksandraPułaskiego KazimierzaPuławskaPłockaPłowiecka
R RaciborskaRacławickaRadiowaRadomskaRadosnaRapackiego AdamaRatowników GórniczychReja MikołajaRejtana TadeuszaReymonta Władysława StanisławaRobotniczaRodzinnaRogozińskiego StefanaRolnaRolnikówRostka JózefaRutkiewicz WandyRutkowskiego HenrykaRybackaRybitwyRybnickaRydygiera JuliuszaRymera JózefaRynekRzeczyckaRzeszowskaRzeźniczy Pl.RównaRóżana
S SDKPiLSadowaSamotnaSandomierskaSarniaSaturnaSatyrykówSawickiej HankiSiedleckaSienkiewicza HenrykaSiennaSieronia FilipaSikornik Al.Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)Sikory IgnacegoSkalskiego JózefaSkarbnikaSkargi PiotraSkowrończaSkowrońskiego AleksandraSkładowaSkłodowskiej-Curie MariiSnopowaSobieskiego Jana IIISobótkiSojkiSokołaSolskiego LudwikaSopockaSowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego)SołtysiaSpacerowaSpokojnaSportowaSpółdzielczaSrebrnaStabika Antoniego (Księdza Antoniego Stabika)Stalmacha PawłaStanisławowskaStarego ZygmuntaStarogliwickaStaromiejskaStaszica StanisławaStepowaStorczykówStrażackaStryjskaStrzelców BytomskichStrzeleckiego PawłaStrzelniczaStrzody Marcina (Księdza Marcina Strzody)StudziennaStwosza WitaStyczyńskiego WincentegoSudeckaSylwestrowaSyriuszaSzaraSzarych SzeregówSzczecińskaSzczepanowskiego StanisławaSzczęść BożeSzenwalda LucjanaSzlak KolejowySzmaragdowaSzobiszowickaSzparagowaSztabu PowstańczegoSztygarskaSzybowaSzymanowskiego KarolaSłonecznaSłowackiego Juliusza
T Tadeusza PukasaTargosza PawłaTargowaTarninowaTarnogórskaTarnopolskaTatrzańskaTkackaTokarskaTomasza EdisonaTopolowaToruńskaToszeckaTowarowaTraugutta RomualdaTrzech KróliTulipanówTuwima JulianaTwardowskiego (Pana Twardowskiego)TylnaTęczowa
U Udzieli SewerynaUrodzajnaUstrońUszczyka JózefaUłańska
W WadowickaWaliszewskiego ZygmuntaWandyWarmińskaWarszawskaWaryńskiego LudwikaWarzywnaWawelskaWazówWałbrzyskaWesołaWidokowaWieczorka JózefaWiejskaWielickaWielkanocnaWielkiego KazimierzaWielkiej NiedźwiedzicyWielkopolskaWieniawskiego HenrykaWiertniczaWierzbowaWigilijnaWileńskaWilgiWillowaWincentego PolaWiosennaWitkiewicza Stanisława IgnacegoWitosa WincentegoWiślanaWiśniowaWodnaWolnościWolskiego MichałaWrocławskaWrzosowaWróblewskiego WaleregoWschodniaWspólnaWszystkich Świętych Pl.Wujka JakubaWybrzeże Armii KrajowejWybrzeże Wojska PolskiegoWyczółkowskiego LeonaWysokaWyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego Stefana (Prymasa Stefana Wyszyńskiego)WęglowaWójtowska
Z ZabrskaZachodniaZaciszeZajączka Józefa (Generała Józefa Zajączka)ZajęczaZakopiańskaZakątek LeśnyZamenhofa LudwikaZamkowaZamojskaZapolskiej GabrieliZawadzkiego Aleksandra (Generała Aleksandra Zawadzkiego)ZawodnaZbożowaZielińskiego JózefaZielnaZielonaZielone WzgórzeZiemięcickaZimnej WodyZimorodkaZiębiaZubrzyckiego FranciszkaZwiązkowaZwiązku Walki MłodychZwycięstwaZygmuntowskaZłota
Ś Śliwki JanaŚlusarskaŚląskaŚmiałego BolesławaŚniadeckich Jana i JędrzejaŚredniaŚwierkowaŚwiętego AndrzejaŚwiętego Brata AlbertaŚwiętego HubertaŚwiętego JackaŚwiętego JózefaŚwiętego LudwikaŚwiętego MarkaŚwiętego MichałaŚwiętego UrbanaŚwiętego WojciechaŚwiętej BarbaryŚwiętej BronisławyŚwiętej CecyliiŚwiętej ElżbietyŚwiętej KatarzynyŚwiętej MałgorzatyŚwiętojańskaŚwiętokrzyska
Ź Źródlana
Ł ŁabędzkaŁanowaŁokietka WładysławaŁowickaŁukasiewicza IgnacegoŁużyckaŁąkowaŁódzka
Ż Żabińskiego EdwardaŻeleńskiego-Boya TadeuszaŻernickaŻeromskiego StefanaŻeńcówŻurawiaŻwirki i WiguryŻytniaŻywieckaŻółkiewskiego Stanisława


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#14/2048/1606167079)