Znajdź kod pocztowy

Miasto KATOWICE ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
KATOWICE

Ulica:
wybierz jedną z 1051 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Katowice, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja
3 3 Maja
9 9 Maja
1 11 Listopada18 Sierpnia
7 73 Pułku Piechoty
A AdamaAdamczyka FerdynandaAdamskiego Stanisława (Księdza Biskupa Stanisława Adamskiego)Adwentowicza KarolaAgatyAgnieszkiAkacjowaAlbatrosówAlfredaAlfreda Pl.AlpejskaAndersa Władysława (Generała Władysława Andersa)AndrzejaAnioła FranciszkaAntoniegoArmii KrajowejAsnyka AdamaAstrówAzalii
B Baczyńskiego Krzysztofa KamilaBadury SzymonaBaildona JohnaBankowaBaranowicza JanaBarbaryBarbórkiBarcelońskaBardowskiego PiotraBarlickiego NorbertaBarwinkówBatalionów ChłopskichBatorego StefanaBaumgardtena AleksandraBazaltowaBazyliowaBałtyckaBażantówBednarskaBednorza Herberta (Księdza Biskupa Herberta Bednorza)BegoniiBema Józefa (Generała Józefa Bema)BerberysówBeskidzkaBiałobrzeskaBiedronekBielikaBielskaBieszczadzkaBika Karola (Ojca Karola Bika)Biniszkiewicza JózefaBlachnickiego Franciszka (Księdza Franciszka Blachnickiego)Bocheńskiego FeliksaBocianówBocznaBogedaina Bernarda (Księdza Biskupa Bernarda Bogedaina)BogucickaBogusławskiego WojciechaBohaterów Monte CassinoBohdanowicza KarolaBojanowskiego Edmunda (Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego)Bolesława Krzywoustego Al.BolinyBora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego)BorkiBorowaBorysa SzymonaBorówkowaBoya-Żeleńskiego TadeuszaBoznańskiej OlgiBożka ArkiBończyka Norberta (Księdza Norberta Bończyka)BrackaBrata AlbertaBratkówBromboszcza Teofila (Księdza Biskupa Teofila Bromboszcza)Broniewskiego WładysławaBronisławyBrygadzistówBrynicyBrynowskaBrzoskwiniowaBrzozowaBudowlanaBudryka WitoldaBugli EdwardaBukowaBukszpanowaBurowieckaBytkowskaBytomskaBzówBławatkówBłękitna
C CedrowaCegielnia MurckiCeglanaCeramicznaChabrowaChemicznaChełkowskiego Augusta (Profesora Augusta Chełkowskiego)ChełmskaChmielnaChocimskaChodkiewicza KarolaChodnikowaCholewy JerzegoChopina FryderykaChorzowskaChroboka FranciszkaChrobrego BolesławaChromika PawłaChłodnaChęcińskiego JanaCichaCiemały JózefaCienistaCiesielskaCieszyńskaCietrzewiCmentarnaCybulskiego ZbigniewaCyklamenówCynkowaCyprysówCyranekCzajekCzapliCzarnieckiego StefanaCzarnuszkiCzecha BronisławaCzechowa AntoniegoCzeczotta HenrykaCzempiela Józefa (Księdza Józefa Czempiela)CzeremchowaCzerwińskiego BolesławaCzoika LeopoldaCzyżewskiego TytusaCzyżyków
D Damrota Konstantego (Księdza Konstantego Damrota)Darwina KarolaDaszyńskiego IgnacegoDekerta JanaDereniDeszczowaDidura AdamaDobraDobrego UrobkuDobrowolskiego TadeuszaDolina 3 StawówDolnaDomeyki IgnacegoDomina Czesława (Biskupa Czesława Domina)DrozdówDrzewnaDrzymały MichałaDudka FranciszkaDudy-Gracza JerzegoDulęby HenrykaDunikowskiego XsaweregoDworcowaDworskaDyrekcyjnaDytrychaDziałkowaDziałowaDzierżonia JanaDziewannyDziewięciu z WujkaDzięciołówDługaDłuskiego KazimierzaDąbrowaDąbrowskiego HenrykaDąbrowskiej MariiDąbrówkiDębowa
E Elsnera JózefaEmerytalnaEnergetykówEwy
F FabrycznaFałata JulianaFicka Alojzego (Księdza Alojzego Ficka)Fijewskiego TadeuszaFilaka Jana Pl.FilarowaFiołkówFitelberga GrzegorzaFliegera StanisławaFlorianaFojcika JanaFojkisa WalentegoFranciszkańskaFrancuskaFredry Aleksandra
G GajowaGallusa JózefaGarbarskaGawliny Józefa (Księdza Biskupa Józefa Gawliny)GawronówGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGdańskaGerberówGierlotki MichałaGilówGiszowieckaGlebowaGliwickaGminnaGnieźnieńskaGoeppert-Mayer MariiGoetla WaleregoGorzowskaGorzyckaGospodarczaGościnnaGoździkówGołby KazimierzaGołębiaGraboniaGrabowaGrabskiego WładysławaGranica WesołejGranicznaGrażyńskiego MichałaGrodowaGromadzkaGrota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego)Grottgera ArturaGrundmanna Wilhelma FryderykaGrunwaldzkaGrunwaldzki Pl.GruszowaGrzegorzka JózefaGrzesika KarolaGrzybowaGrzyśki JakubaGrządziela JakubaGwarków Pl.GłogowaGłogowskaGłowackiego BartoszaGłuszcówGóralskaGórnaGórniczaGórniczego DorobkuGórniczego StanuGórnika AlfonsaGórnośląska Al.
H Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera)HarcerskaHarcerzy Września 1939Hałubki GabrielaHelskaHenryka BrodategoHercena AleksandraHetmańskaHeweliusza JanaHiacyntówHierowskiego ZdzisławaHonorowych Dawców KrwiHoppego KarolaHortensjiHuculskaHutnicza
I Imieli EmanuelaIłłakowiczówny Kazimiery
J JabłoniowaJagiellońskaJagodowaJanasa WincentegoJankego Zygmunta Waltera (Generała Zygmunta Waltera Jankego)JanowskaJapońskaJaracza StefanaJargonia MaciejaJaronia Jana NikodemaJarzębinowaJasieńskiego BrunonaJaskrówJaskółekJasnaJastrzębiaJaworowaJaworowa TylnaJaśminowaJałowcowaJemiołowaJerzykówJesiennaJesionowaJesiotraJeżynowaJodłowaJordan-Łowińskiej WandyJordana HenrykaJutrzenkiJęczmiennaJózefowska
K KaczeńcówKadłubka WincentegoKaktusówKalinowaKalinowskiego TadeuszaKameliiKamiennaKamieńskaKanarkówKanałowaKantorówny JózefyKarasiowaKarbowaKarliczkaKarolaKarolinkiKarolinyKarpackaKarpiowaKarłowicza MieczysławaKaskadyKasprowicza Jana Pl.KasztanowaKaszubskaKatowickaKawekKałuży MichałaKempki RobertaKempy KonstantegoKiepury JanaKijowskaKilara Wojciecha Pl.Kilińskiego JanaKlakusa LudwikaKlimczokaKlonowaKluzika KazimierzaKobieli BogumiłaKobylińskiego StanisławaKochanowskiego JanaKochłowickaKocura AdamaKoczeby JanaKokociniecKokota JózefaKolejowaKolibrówKolistaKomandorskaKombajnistówKominka Bolesława (Księdza Kardynała Bolesława Kominka)Konarskiego StanisławaKonckiego TadeuszaKonduktorskaKoniarkowej ZofiiKoników PolnychKonopnickiej MariiKonwaliiKopalnianaKopaniny LeweKopernika MikołajaKoraszewskiego JackaKorczaka JanuszaKordeckiego Augustyna (Księdza Augustyna Kordeckiego)KoreańskaKorfantego Wojciecha Al.KormoranówKornasa HenrykaKosmicznaKossak-Szczuckiej ZofiiKossaka JuliuszaKossutha StanisławaKostki-Napierskiego AleksandraKosynierówKoszalińskaKoszarowaKoszykowaKosówKotlarza TomaszaKowalskaKowalówki Henryka (Pułkownika Henryka Kowalówki)KozielskaKozioła OswaldaKościuszki TadeuszaKołobrzeskaKołodzieja PiotraKołłątaja HugonaKrahelskiej HalinyKrakowskaKrakusaKrasińskiego ZygmuntaKraszewskiego IgnacegoKrawczyka BernardaKredytowaKrogulczaKrokusówKruczaKruczkowskiego LeonaKrupińskiego BolesławaKrynicznaKrzemiennaKrzywaKrzyżowaKrętaKrólowej JadwigiKrótkaKsiążęcaKubiny Teodora (Księdza Biskupa Teodora Kubiny)Kubisty Stanisława (Księdza Błogosławionego Stanisława Kubisty)KujawskaKukułekKulika TeodoraKupca JanaKurpiowskaKuśnierskaKuźnickaKwiatkowskiego EugeniuszaKwiatowaKściuczyka JanaKłodnickaKątowaKępowa
L Langego OskaraLaskowskiego JózefaLawendowaLazara Alojzego (Księdza Alojzego Lazara)Le Ronda Henryka (Generała Henryka Le Ronda)LechickaLegnickaLelewela JoachimaLelkówLeopoldaLepszego KazimierzaLeszczyLeszczynowaLetniaLeśmiana BolesławaLeśnaLeśnego PotokuLeśnikówLigockaLigonia JuliuszaLigęzy JózefaLipowaLisaLisieckiego Arkadiusza (Księdza Biskupa Arkadiusza Lisieckiego)LiteratówLnianaLodowaLompy JózefaLotniskoLubeckiego-Druckiego FranciszkaLubinyLubuskaLudowaLudwikaLwowskaLędzińska
M MaciejaMacierzankiMagazynowaMagnoliowaMajakowskiego WłodzimierzaMakuli EdwardaMakówMalczewskiego JackaMalinowaMalwyMamoka MaciejaMarcinaMarcinkowskiego KarolaMariackaMarkiefki LeopoldaMarmurowaMarzannyMastalerza StanisławaMatejki JanaMatki Teresy z KalkutyMazowieckaMazurskaMałaMałachowskiego StanisławaMałopolskaMedykówMeteorologówMiarki KarolaMiarki Karola Pl.Michałowskiego PiotraMickiewicza AdamaMieczykówMiedzianaMielęckiego AndrzejaMieroszewskiego KrzysztofaMierzejewskiego BolesławaMieszka IMigdałowcówMikołowskaMikusińskiego Jana (Profesora Jana Mikusińskiego)MilowickaMisjonarzy Oblatów MNMiłaMiędzyblokowaMiętowaMlecznaModelarskaModrzejewskiej HelenyModrzewiowaMoniuszki StanisławaMorawaMorawskaMorcinka GustawaMorelowaMorwowaMotyliMościckiego IgnacegoMroźnaMruczka RobertaMuchowiecMurckowska Al.Musialika PiotraMusioła LudwikaMysłowickaMyśliwskaMłodzieżowaMłyńska
N Na ObrzeżuNad JaremNad OsiekiemNad PotokiemNad StawemNad StrumieniemNadgórnikówNagietekNarcyzówNarutowicza GabrielaNasypowaNałkowskiej ZofiiNiedurnego PiotraNiemczyka RudolfaNiepodległości Al.NiezapominajekNiskaNiwnaNizinnaNorblina Piotra JanaNormyNorwida Cypriana KamilaNoskowskiego ZygmuntaNowaNowotarskaNowowiejskiego FeliksaNowy Świat
O ObjazdowaObrokiObrońców WesterplatteOciepki TeofilaOddziałów Młodzieży Powstańczej Pl.OdrodzeniaOdrowążówOfiar KatyniaOgrodowaOgrodzińskiego WincentegoOgród Dworcowy Pl.OkoniowaOkrzei StefanaOkrąglicaOkrężnaOlchawy Stanisława (Doktora Stanisława Olchawy)OlimpijskaOlszynowaOndraszkaOpalińskiego KazimierzaOpolskaOrdona JulianaOrkana WładysławaOrlaOrlikówOrzechowaOrzeszkowej ElizyOsiedlowaOsikowaOssowskiego MichałaOswobodzeniaOwocowaOwsianaOświęcimska
P PCKPaderewskiego IgnacegoPanewnickaPaprociParczewskiego BogusławaParkowaPartyzantówPasterskaPatalonga TeofilaPawiaPelargoniiPelikanówPiaskowaPiastowskaPiastówPiechy JózefaPiernikarczyka JózefaPierwiosnkówPietrusińskiego JanaPijarskaPilotówPiotraPiotrowickaPitery RomualdaPiwoniiPięknaPlater EmiliiPlebiscytowaPocztowaPod KasztanamiPod Lipami Pl.Pod MłynemPodchorążychPodgórnaPodhalańskaPodlaskaPodleśnaPoetówPogodnaPokojuPokładowaPola WincentegoPolarnaPoleskaPolicyjnaPomorskaPomorskiego RafałaPoniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego)PoprzecznaPorcelanowaPorfirowaPorzeczkowaPowstańcówPowstańców Śląskich Pl.PoziomkowaPoznańskaPośpiecha PawłaPołomińskaPromiennaProwansalskaPrzebiśniegówPrzedwiośniePrzekopowaPrzelotowaPrzemysłowaPrzepiórekPrzerwy-Tetmajera KazimierzaPrzodownikówPrzyjaznaPrzyjemnaPrzyklinga JanaPstrągowaPszczyńskaPszennaPuchaczaPuchały ArkadiuszaPukowca JózefaPurmana LeonaPustaPułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego)PuławskaPłochy JózefaPółnocna
R RaciborskaRacławickaRadockiego MarcinaRadomskaRadosnaRady Europy Pl.Rafała UrbanaRaka AleksandraRataja MaciejaRatuszowaReja MikołajaRejtana TadeuszaRenców Nikodema i Józefa TrasaReymonta WładysławaRezedowaRobotniczaRochowiaka StanisławaRogosza WilhelmaRolnaRolniczaRostka Józefa Pl. (Doktora Józefa Rostka)RozmarynuRoździeńskaRoździeńskiego Walentego Al.Rożanowicza StanisławaRuczajowaRumiankowaRybackaRybnickaRycerskaRymarskaRymera JózefaRynekRysiaRyszardaRzecznaRzepakowaRzeszótki AleksandraRzymełki Jana (Księdza Jana Rzymełki)RębaczyRównoległaRóżanaRóżyckiego Ludomira
S SadowaSaint EtienneSaloniego TadeuszaSamsonowicza JanaSandaczaSandomierskaSarmackaSarniaSasanekSaskaScipio Del Campo MichałaSejmu Śląskiego Pl.Sendzimira TadeuszaSezamkowaSiedliskaSiekierskiego AlbinaSielskaSiemianowickaSienkiewicza HenrykaSiennaSiewnaSikorekSikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)Siwka Wiktora (Księdza Wiktora Siwka)SkalnaSkargi Piotra (Księdza Piotra Skargi)Skiby KazimierzaSkoczylasa WładysławaSkotnicaSkowronkówSkowrońskiego Aleksandra (Księdza Aleksandra Skowrońskiego)Skrzeka JózefaSkrzypówSkłodowskiej-Curie MariiSmoleńskaSmolnaSmugowaSobańskiego MarianaSobieskiego Jana IIISobocińskiego WładysławaSokolaSokolskaSokołowskiego AlfredaSolika JózefaSolskiego LudwikaSosnowaSosnowieckaSowiaSowińskiego Józefa Longina (Generała Józefa Longina Sowińskiego)SołtysiaSpacerowaSpokojnaSportowaSputnikówSpółdzielczościStabika KarolaStacyjnaStaffa LeopoldaStahla WłodzimierzaStalmacha PawłaStalowaStara KłodnickaStaromiejskaStarowiejskaStaszica StanisławaStawiskaStawowaStellera PawłaStoińskiego StefanaStokrotekStolarskaStorczykówStrażackaStromaStrumiennaStrzałowaStrzelców BytomskichStrzeleckaStrzeleckiego Pawła EdmundaStrzelnicaStudenckaStudziennaStwosza WitaStyczniowaStyczyńskiego WincentegoSuberlaka StefanaSucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)SumówSurowcowaSurówki BolesławaSwinarskiego KonradaSzabelnianaSzadokaSzafirowaSzafranka Józefa (Księdza Józefa Szafranka)SzarotekSzarych SzeregówSzałwiowaSzczecińskaSzczupakówSzczygłówSzebesty AdamaSzeligiewicza MarcinaSzenwalda LucjanaSzeptyckiego Stanisława (Generała Stanisława Szeptyckiego)SzerokaSzewczenki TarasaSzewczyka Wilhelma Pl.SzewskaSzklarskiego AlfredaSzkolnaSzmausa JózefaSzojdy JakubaSzopienickaSzpakówSzpitalnaSzramka Emila (Księdza Doktora Emila Szramka)Szramka Emila Pl. (Księdza Doktora Emila Szramka)SzronowaSztygarskaSzurleja Jana (Księdza Jana Szurleja)SzybowaSzybowcowaSzymanowskiego KarolaSławka WaleregoSłonecznaSłonecznikowaSłonimskiego AntoniegoSłowackiego JuliuszaSłowiańskaSłowikówSłupskaSądowaSępia
T TargowaTarninowaTartacznaTeatralnaTechnikówTelewizyjnaTeresyTokarskaTokarskiego JulianaTomaszaTopolowaTraktorzystówTransportowcówTrojoka MarcinaTruskawkowaTulipanówTunelowaTwardaTylnaTymiankowaTysiącleciaTyska
U UklejowaUniczowskaUniwersyteckaUpadowaUroczaUstronnaUstrońskaUłańska
W Wajdy WincentegoWalecznychWalerianaWandyWantuły JanaWapiennaWarmińskaWarszawskaWarsztatowaWarzywnaWawelskaWałowaWańkowicza MelchioraWczasowaWesołaWesołowskaWidokWidłakówWiechułów (Braci Wiechułów)Wieczorków (Braci Wieczorków)WiejskaWielkiego KazimierzaWieniawskiego HenrykaWiertniczaWierzbowaWietnamskaWieżowaWiklinowaWilczaWilcze KątyWilczewskiego Stanisława (Księdza Doktora Stanisława Wilczewskiego)WileńskaWilimowskiego MaksymilianaWinorośliWiosennaWiosny LudówWitkiewicza Stanisława IgnacegoWitosa WincentegoWiślanaWiśniowaWiązowaWodnaWodospadyWojciechaWojewódzkaWojska PolskiegoWojtalewicza AlojzegoWolnego JózefaWolnościWolności Pl.Wolskiego MichałaWorcella StanisławaWoszczerowicza JackaWozakówWoźniaka Karola (Księdza Majora Karola Woźniaka)Woźniaków (Braci Woźniaków)WrocławskaWroniaWrzosowaWrębowaWróblewskiego WaleregoWróbliWspólnaWybickiego JózefaWymysłówWymysłów TylnaWyplera JanaWypoczynkowaWyrobiskowaWyszyńskiego Stefana (Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego)WytapiaczyWyzwoleniaWyzwolenia Pl.WędkarskaWęglanaWęglowaWęgorzy
Z ZabrskaZabłockiego FranciszkaZachodniaZaciszeZadoleZagrodyZająca AleksandraZajączka Józefa (Generała Józefa Zajączka)ZakopiańskaZakątekZamenhofa LudwikaZamiejskaZamkowaZamułkowaZaopustaZapolskiej GabrieliZarębskiego JuliuszaZaułekZawilcówZawiszy CzarnegoZałogowaZałęskaZałęska HałdaZbożowaZdrojowaZdrowaZegadłowicza EmilaZgodyZgorzeleckaZgrzebnioka AlfonsaZielonaZielonogórskaZiembowaZimorodkówZimowaZiołowaZiętka Jerzego Rondo (Generała Jerzego Ziętka)Zubera RudolfaZwiązkowaZwoźniakowej RenatyZwrotnaZłocieniZłota
Ś ŚcianowaŚciegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego)Ścigały Franciszka (Księdza Franciszka Ścigały)ŚlazowaŚlusarskaŚląskaŚmiłowickaŚniegowaŚnieżyczekŚredniaŚrodkowaŚwiderskiego JanaŚwidnickaŚwidra AugustynaŚwierkowaŚwiętego HubertaŚwiętego JackaŚwiętego JanaŚwiętego PawłaŚwiętego StanisławaŚwiętej Anny
Ź Źródlana
Ł ŁabędziaŁanowaŁokietka WładysławaŁopianowaŁososiowaŁowieckaŁubinowaŁużyckaŁącznaŁąkowaŁętowskiego Stanisława
Ż ŻarnowcowaŻelaznaŻeliwnaŻeromskiego StefanaŻniwnaŻogały Brunona (Doktora Brunona Żogały)ŻołnierskaŻurawiaŻurawinowaŻużlowaŻwirki Franciszka i Wigury StanisławaŻwirowaŻytniaŻyznaŻółkiewskiego Stanisława
Ć Ćwiklińskiej Mieczysławy


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#5/2048/1606192293)