Znajdź kod pocztowy

Miasto KIELCE ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
KIELCE

Ulica:
wybierz jedną z 674 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Kielce, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja1905 Roku
A AgrestowaAlabastrowaAleksandrówkaAndersa Władysława (Generała Władysława Andersa)Armii KrajowejArmii LudowejArtwińskiego Stefana (Prezydenta Stefana Artwińskiego)Astronautów
B BarczańskaBartosa Głowackiego WojciechaBarwinekBarytowaBatalionów ChłopskichBatorego Stefana (Króla Stefana Batorego)Bema Józefa (Generała Józefa Bema)BerberysowaBernardyńskaBeskidzkaBiałogońskaBiesakBieszczadzkaBitwy nad BzurąBobrowaBobrzańskaBocznaBocznicaBodzentyńskaBogusławskiego WojciechaBohaterów WarszawyBorowaBoznańskiej OlgiBrandta JózefaBraterskaBrowarnaBruszniowaBrzechowskaBrzezinki Skw.BrzoskwiniowaBrzozowaBukowaBursztynowaBuskaBąkowaBęczkowskaBędzińska
C Cedro MazurCedrowaCedzyńskaCeglanaChabrowaCharsznickaChałubińskiego TytusaChełmońskiego JózefaChodkiewicza Jana Karola (Hetmana Jana Karola Chodkiewicza)Chopina FryderykaChorzowskaChłodnaChłopskaChęcińskaCichaCiekockaCiepłaCisowaCmentarnaCynkowaCzachowskiego Dionizego (Pułkownika Dionizego Czachowskiego)Czarnieckiego Stefana (Hetmana Stefana Czarnieckiego)CzarnowskaCzernidłoCzerwonego KrzyżaCzołgistówCzęstochowska
D DalekaDaleszyckaDaszyńskiego IgnacegoDereniowaDewońskaDiamentowaDo ModrzewiaDobraDobromyślDobrowolskiej AleksandryDobrzyńskaDolnaDolomitowaDomaniówkaDomaszowskaDomkiDruckiego-Lubeckiego Franciszka Ksawerego (Księcia Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego)DużaDuńskaDygasińskiego AdolfaDymińskaDyrekcji Głównej GórniczejDziałkowaDzielnaDzikaDzikowskiego WładysławaDługaDąbka Stanisława (Pułkownika Stanisława Dąbka)DąbrowskaDąbrowszczakówDębowa
E Elsnera JózefaEwangelicka
F FabrycznaFałata JulianaFałdowaFolwarcznaFosforytowaFredry AleksandraFrycza Modrzewskiego Andrzeja
G Gagarina Jurija (Majora Jurija Gagarina)GajowaGalenowaGarbarskaGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGiedroycia Jerzego RondoGierymskiego AleksandraGipsowaGiserskaGiętówkaGlinianaGomółki MikołajaGosiewskiego PrzemysławaGrabinówGranicznaGranitowaGrenadierówGroblaGrochowaGromadzkaGrota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego)Grottgera ArturaGruchawkaGrunwaldzkaGrzybowaGwarkówGłogowaGłęboczkaGórnaGórniczaGórników Staszicowskich Al.
H Hadziewicza RafałaHarcerski im. Szarych Szeregów Skw.Hauke-Bosaka Józefa (Generała Józefa Hauke-Bosaka)HelenówekHelskaHerbskaHercyńskaHerlinga-Grudzińskiego Gustawa RondoHipotecznaHożaHubalczykówHusarskaHutnicza
I IX Wieków Kielc Al.IglastaIłżecka
J JagiellońskaJagodowaJana Pawła IIJanczarskaJanowskaJanowskiego AleksandraJaracza StefanaJarońskichJarzynowaJarząbekJarzębinowaJasieńskiego BrunonaJaskółczaJasnaJaworowaJaworskiego Mieczysława (Biskupa Mieczysława Jaworskiego)JaśminowaJałowcowaJeleniowskaJesionowaJeziorkoJodłowaJurajskaJędrusiówJędrzejowska
K Kaczmarka Czesława (Biskupa Czesława Kaczmarka)Kaczorowskiego Ryszarda (Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego)KaczowaKaczyńskiego Lecha (Prezydenta Lecha Kaczyńskiego)Kadena Karola HenrykaKadłubka Wincentego (Biskupa Wincentego Kadłubka)KalcytowaKalinowaKalinowskiego Rafała (Świętego Rafała Kalinowskiego)KamiennaKapitulnaKarbońskaKarczunekKarczówka-Klasztor Pl.KarczówkowskaKarkonoskaKarpackaKarskiego JanaKarłowicza MieczysławaKasprowicza JanaKasztanowaKaznowskiego KazimierzaKiepury JanaKleckaKleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga)Klembowskiego ZenobiuszaKlimeckiego Tadeusza (Generała Tadeusza Klimeckiego)KlonowaKochanowskiego JanaKockaKolberga OskaraKolejarzyKoloniaKonarskiego Stanisława (Księdza Stanisława Konarskiego)KoneckaKonopnickiej MariiKonstytucji 3 Maja Pl.Kopernika Mikołaja (Księdza Mikołaja Kopernika)Kordeckiego Augustyna (Księdza Augustyna Kordeckiego)Kossaka WojciechaKostki Stanisława (Świętego Stanisława Kostki)KosynierówKowalczewskiego SylwestraKoziaKościuszki Tadeusza (Generała Tadeusza Kościuszki)Kołłątaja Hugona (Księdza Hugona Kołłątaja)KońcowaKrakowskaKredowaKruczaKruszcowaKruszelnickiego Wilka Zbigniewa (Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego Wilka)KryształowaKrzemionkowaKrzywaKrzyżanowskiej MariiKróla Bolesława ChrobregoKróla Kazimierza WielkiegoKrótkaKsięcia Mieszka IKsiężniczki DąbrówkiKujawskaKurpińskiego KarolaKusocińskiego JanuszaKutnowskaKuźnikówKwarcianaKwarcytowaKwasa ZygmuntaKąpielowa
L Langiewicza Mariana (Generała Mariana Langiewicza)LaskowaLechaLegionów Al.LegnickaLeszczyńskaLeśnaLeśniówkaLindego Samuela BogumiłaLisiaLisowczykówLitewskaLoefflera FranciszkaLotniczaLubelskaLubicznaLubrzanka
M Machałowej NataliiMachnowickaMaczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka)MagazynowaMahometańskaMalachitowaMalczewskiego JackaMaleckiego WładysławaMali HilaregoMalikówMalinowaMalskiej FlorentynyMarkowskiego BolesławaMarmurowaMassalskiego EdmundaMasłowskaMatejki JanaMazurskaMaślanaMałaMała ZgodaMałopolskaMechanikówMeissnera EdwardaMichałowskiego PiotraMickiewicza AdamaMiechowskaMiedzianaMielczarskiego RomualdaMineralnaMiodowaMiłaMlecznaModlińskaModrzejewskiej HelenyModrzewiowaMokraMoniuszki Stanisława Pl.Monte CassinoMorcinka GustawaMorelowaMostowaMłodaMłyńskaMąchocka
N Na Stadion Al.Na Stoku Os.Nad WiznąNajświętszej Maryi Panny Pl.NapękowskaNarciarskaNaruszewicza Adama (Biskupa Adama Naruszewicza)NarwickaNastoleNa ŁugachNałkowskiej ZofiiNałęczówNiecałaNiepodległości Pl.NiestachowskaNiewachlowskaNiskaNorweskaNorwida Cypriana KamilaNoskowskiego ZygmuntaNowaNowaka-Jeziorańskiego JanaNowowiejskaNowy Świat
O OboźnaObrońców WesterplatteObrzeżnaOficerskaOgrodowaOkrzei StefanaOkrężnaOksywskaOkólnikOlkuskaOlszewskiego KarolaOpatowskaOpielińskiej MariiOpoczyńskaOrkana WładysławaOrlaOrląt LwowskichOrzechowaOrzeszkowej ElizyOsobnaOtroczOwocowaOwsianaOłowiana
P Paderewskiego IgnacegoPakoszPallotyńskaPancernaPanoramicznaParkowaPaska Jana ChryzostomaPatrolPawiaPańskaPermskaPeryferyjnaPetyhorskaPiaseczny DółPiaski MałePiaski Nad RzekąPiaskowaPiastowskaPiekoszowskaPienińskaPieszaPietraszkiPiotrkowskaPiramowicza Grzegorza (Księdza Grzegorza Piramowicza)PirytowaPiwnika Ponurego Jana (Majora Jana Piwnika "Ponurego")PiwowarskaPiłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego)Piłsudskiego Józefa Pl. (Marszałka Józefa Piłsudskiego)PińczowskaPlantyPlater EmiliiPlażowaPocieszkaPod TelegrafemPodgórskaPodhalańskaPodklasztornaPodlasiePodleśnaPodwalnaPoleskaPoligonowaPolnaPomorskaPoniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego)Popiełuszki Jerzego Al. (Księdza Jerzego Popiełuszki)PoprzecznaPosłowickaPowstania StyczniowegoPołowniaka Henryka (Pułkownika Henryka Połowniaka)PołudniowaPradłoPraussówPrendowskiej JadwigiProchowniaProstaPrusa BolesławaPrzechodniaPrzecznicaPrzegonyPrzejazdPrzelotPrzemysłowaPrzyborowskiego WaleregoPrzygodnaPrzyłogiPrzęsłowaPtasiaPuscha Jerzego BogumiłaPółnocna
R Raciborskiego MarianaRadiowaRadlińskaRadomskaRadostowaRaginisa Władysława (Kapitana Władysława Raginisa)RajtarskaRakowskaReja MikołajaRobotniczaRolnaRomualdaRozmarynowaRumiankowaRybnaRynekRzecznaRzepichyRzeszowskaRównaRóżanaRóżyckiego Ludomira
S SabinówekSadowaSamsonowicza JanaSandomierskaSaperówSeminaryjskaSiedmiu ŹródełSiejeSieje Os.Sienkiewicza HenrykaSiennaSikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)SilnicznaSkalistaSkibińskiego LeonaSkibowaSkorupki Ignacego Jana (Księdza Ignacego Jana Skorupki)SkowronkiSkrajnaSkrzetlewskaSkładowaSkłodowskiej-Curie MariiSmolaka KazimierzaSmuglewicza FranciszkaSobieskiego Jana III (Króla Jana III Sobieskiego)SokolaSolidarności Al.SolnaSolskiego LudwikaSosnowaSowiaSpacerowaSpokojnaSpółdzielczaStacyjnaStaffa LeopoldaStaraStarodomaszowskaStarogórskaStarowapiennikowaStarowiejskaStarzyńskiego StefanaStaszica Stanisława (Księdza Stanisława Staszica)StawkiStokowaStolarskaStrasza MaksymilianaStruga AndrzejaStrycharskaStudenckaStudziankowskaStudziennaStwosza WitaStyki JanaSuchaSucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)SudeckaSukowskaSybirakówSzajnowicza-Iwanowa Jerzego Al.Szareckiego Bolesława (Generała Bolesława Szareckiego)SzczecińskaSzczepaniaka WojciechaSzczyglaSzermentowskiego JózefaSzklanaSzkolnaSzpitalnaSzwedzkaSzwoleżerówSzybowcowaSzydłówek DolnySzydłówek GórnySzymanowskiego KarolaSławkowskaSłonecznaSłowackiego JuliuszaSędziszowska
T TarasowaTargowaTarnowskaTarnowskiego Jana (Hetmana Jana Tarnowskiego)TartacznaTatarskaTatrzańskaTektonicznaTeligi Józefa (Pułkownika Józefa Teligi)TobruckaTopolowaToporowskiego StanisławaTowarowaTransportowcówTraugutta Romualda (Generała Romualda Traugutta)TriasowaTrzuskawickaTujowaTurystycznaTuwima JulianaTysiąclecia Państwa Polskiego Al.
U Unruga Józefa (Admirała Józefa Unruga)UrzędniczaUstronieUłańska
W WapiennikowaWarkoczWarszawskaWarzywnaWawrzyńskiej LudwikiWesołaWeterynaryjnaWiejskaWielkopolskaWierzbowaWikaryjskaWincentego z KielcWinnickaWiosennaWitosa WincentegoWiślickaWiśniowaWodnaWojewódzkaWojska PolskiegoWolbromskaWolności Pl.WroniaWrzosowaWróblaWróblewskiego ZygmuntaWschodniaWspólnaWybranieckaWydryńskaWygodaWygonWysokaWyspiańskiego StanisławaWystawowaWłoszczowskaWłoszka Tadeusza SzymonaWąsoszWójtostwo
Z Za ToremZa WalcowniąZaciszeZagnańskaZagonowaZagrabowickaZagrodowaZagórskaZakopiańskaZakrętZalesieZamenhofa LudwikaZamkniętaZamkowaZamkowy Pl.ZamojskaZamośćZaorskiego JózefaZapolskiej GabrieliZapomnianaZastawieZaścianekZbożowaZdrojowaZgodaZgórskaZielińskiego TomaszaZielnaZimnaZnojkiewiczowej EmiliiZwierzyniecka
Ś Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego)ŚlazyŚlichowickaŚlusarskaŚląskaŚniadeckich Jana i JędrzejaŚredniaŚwierczyńskaŚwierkowaŚwiętego LeonardaŚwiętego PawłaŚwiętego Wojciecha Pl.Świętej BarbaryŚwiętej Jadwigi Królowej Skw.Świętej WeronikiŚwiętojańskaŚwiętokrzyska
Ź Źródłowa
Ł ŁagowskaŁanowaŁazyŁokietka Władysława (Króla Władysława Łokietka)ŁopianowaŁopuszniańskaŁotewskaŁukowaŁysogórskaŁąkowaŁódzka
Ż ŻabiaŻelaznaŻelaznogórskaŻeromskiego StefanaŻeromskiego Stefana Skw.ŻniwnaŻrałka Antoniego (Księdza Antoniego Żrałka)ŻurawiaŻwirowaŻytniaŻywnego WojciechaŻółkiewskiego Stanisława (Hetmana Stanisława Żółkiewskiego)
Ć Ćwiklińskiej Mieczysławy


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#3/2048/1606188339)