Znajdź kod pocztowy

Miasto KONIN ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
KONIN

Ulica:
wybierz jedną z 415 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Konin, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja Al.
3 3 Maja
1 11 Listopada
A AdmiralskaAgatowaAkacjowaAmetystowaAngielskaArmii KrajowejAstrów Al.Augustynowicza JanaAzaliowa
B Bacewicz GrażynyBaczyńskiego KrzysztofaBankowaBarańskiego PiotraBatorego StefanaBegoniowaBekkera MieczysławaBema Józefa (Generała Józefa Bema)Benesza AndrzejaBeniowskaBerlinga ZygmuntaBernardynkaBerylowaBeznazwyBluszczowaBocznaBojerowaBorowaBosmańskaBoznańskiej OlgiBratkowaBroniewskiego WładysławaBrylantowaBrzozowaBudowlanychBukowaBursztynowaBydgoskaBłaszaka KazimierzaBławatkowa
C Chełmońskiego JózefaChopina FryderykaChrobrego BolesławaCichaCisowaCukrownicza Al.Czarnego LeszkaCzereśniowaCzyżykowa
D DaliowaDeotymyDiamentowaDmowskiego RomanaDobraDobrowolskiego AntoniegoDolnaDomańskiej ElżbietyDomeyki IgnacegoDożynkowaDrewnowskiego KazimierzaDrużbackiej ElżbietyDworcowaDybowskiego BenedyktaDygasińskiego AdolfaDziałkowaDzierżonia JanaDąbrowskiego JarosławaDąbrowskiej MariiDębowa
E EnergetykaEsse StefaniiEuropejska
F FabrycznaFałata JulianaFikusowaFiołkowaFlisackaFrancuska
G GajGajowaGalileuszaGerberowaGierymskich Aleksandra i MaksymilianaGimnastycznaGminnaGodlewskiego EmilaGojawiczyńskiej PoliGospodarczaGosławickaGotyckaGoździkowaGrabowaGranatowaGranicznaGrodziskoGrota-RoweckiegoGruntowaGrunwaldzkaGrójeckaGwoździarskaGórniczaGórnika Pl.
H HarcerskaHiacyntowaHirszfelda LudwikaHiszpańskaHubalaHurtowaHutnicza
I Infelda LeopoldaIrysowaIłłakowiczówny Kazimiery
J JachtowaJacolika FeliksaJagiełły WładysławaJana HeweliuszaJana Pawła IIJanowskaJarzębinowaJasnaJaspisowaJaworowaJaśminowaJałowcowaJesionowaJeziornaJodłowaJędrzejewskiego Dominika (Księdza Dominika Jędrzejewskiego)
K KaczeńcowaKaktusowaKalinowaKaliskaKameliowaKamiennaKanarkowaKanałowaKapitańskaKarłowicza MieczysławaKasztanowaKaszubskaKazimierskaKijaków Bronisławy i JanaKilińskiego JanaKleczewskaKlonowaKolbego Maksymiliana (Świętego Maksymiliana Kolbego)KolejowaKolskaKomandorskaKonopnickiej MariiKonwaliowaKopernika MikołajaKoralowaKosmonautówKossaków Juliusza i WojciechaKotłowaKownackiej MariiKościelnaKościuszki TadeuszaKramowaKrańcowaKrokusowaKryształowaKrzywaKrzywoustego BolesławaKrętaKrólowej JadwigiKrólowej MarysieńkiKujawskaKuratowskiego KazimierzaKurowskiego AleksandraKurpiowskaKurpińskiego KarolaKurówKwiatkowskiego EugeniuszaKwiatowaKąkolowaKątowa
L LaskówieckaLegionówLeszczynowaLetniaLewkoniowaLeśnaLeśniewskiego StanisławaLiliowaLipowaLubuska
M MagnetytowaMagnoliowaMakowaMakowskiego TadeuszaMalczewskiego JackaMalinieckaMalwowaMarantowskaMargaretkowaMarynarskaMatejki JanaMazurkiewicza StefanaMazurskaMichałowskiego PiotraMickiewicza AdamaMiłaMiędzylesieModrzewiowaMokraMoniuszki StanisławaMortche SłodkiegoMostowaMuzealnaMyśliwskaMłodzieżowa
N NadbrzeżnaNadrzecznaNadwarciańskaNarcyzowaNasturcjowaNałkowskiej ZofiiNiecałaNiemieckaNiepodległości Pl.Noskowskiego ZygmuntaNowaNowinyNowowiejskiego FeliksaNowy Dwór
O ObjazdowaObrońców WesterplatteOczapowskiego MichałaOgrodowaOkólnaOlszewskiego KarolaOrzeszkowej ElizyOsada
P PCKPaderewskiego IgnacegoPalenickiego Bogusława (Księdza Bogusława Palenickiego)PaprotkowaParkowaParowaParowozowniaPawłówekPałacowaPelargoniowaPerłowaPiaskowaPileckiego WitoldaPionierówPiwoniowaPiłsudskiego JózefaPlonowaPociejewoPodgórnaPodlaskaPodwalePogodnaPolnaPomorskaPoniatowskiego StanisławaPopiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki)Porazińskiej JaninyPortowaPowstańców StyczniowychPowstańców WielkopolskichPoznańskaPołudniowaPromowaProstaPrusa BolesławaPrzemysłowaPrzydziałkiPrzyjaźniPuchalskiego WłodzimierzaPątnowskaPółnocnaPółwiejska
R Raciborskiego MarianaRadosnaRataja MaciejaReformackaRegatowaRegionalnaReymonta Władysława StanisławaRodziewiczówny MariiRolnaRomera EugeniuszaRubinowaRudzickaRybackaRóżanaRóżyckiego Ludomira
S SadowaSiedleckiego MichałaSierpińskiego WacławaSikorskiego WładysławaSkowronkowaSkrótowaSkłodowskiej-Curie MariiSobieskiego Jana IIISolnaSolskiego LudwikaSosnowaSowińskiego JózefaSpacerowaSpokojnaSportowaSpółdzielcówStaffa LeopoldaStarego MieszkaStarego ZygmuntaStaromorzysławskaStaszica StanisławaStodolnianaStokowaStokrotkowaStorczykowaStrażackaStromaStudziennaSucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)SulańskaSybirakówSzafirkowaSzafirowaSzarotkiSzarych SzeregówSzeligowskiego TadeuszaSzerokaSzkolnaSzmaragdowaSzpitalnaSzwedzkaSzymanowskiego KarolaSłonecznaSłowackiego JuliuszaSłowicza
T Taczanowskiego Edwarda (Generała Edwarda Taczanowskiego)TargowaTeligi LeonidaTopazowaTopolowaTorowaTrasa WarszawskaTraugutta RomualdaTrzebiatowskiego WłodzimierzaTulipanowaTurkusowaTuwima Juliana
U UkośnaUrbanowskiej Zofii
W WalcowniczaWał TerejwyWczasowaWesołaWeteranówWiatracznaWiechowicza StanisławaWiejskaWielkiego KazimierzaWielkopolskaWieniawskiego HenrykaWierusz Kowalskiego AlfredaWieruszewskaWierzbowaWilczaWillowaWiosny LudówWioślarskaWitkiewicza /Witkacego/ Stanisława IgnacegoWiśniowaWodnaWojciechowoWojska PolskiegoWolności Pl.WrzosowaWróblewskiego ZygmuntaWybickiego JózefaWyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego Stefana (Kardynała Stefana Wyszyńskiego)WyzwoleniaWzgórze
Z ZachodniaZaciszeZagórowskaZakoleZakładowaZamkowaZamkowy Pl.ZamurzeZapolskiej GabrieliZapłocieZemełki JanaZielonaZygmunta AugustaZłocieni
Ś ŚlesińskaŚliskaŚląskaŚmiałego BolesławaŚniadeckich Jana i JędrzejaŚwierkowaŚwiętojańskaŚwiętopełka
Ź Źródlana
Ł Łokietka WładysławaŁopuskiej IzabeliŁowickaŁukasiewicza IgnacegoŁężyńska
Ż ŻeglarskaŻeromskiego StefanaŻwirki i Wigury


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#27/2048/1606186509)