Znajdź kod pocztowy

Miasto KOSZALIN ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
KOSZALIN

Ulica:
wybierz jedną z 503 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Koszalin, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja
4 4 Marca
A AkacjowaAkademickaAndersa WładysławaArmii Krajowej Al.AroniowaArtylerzystówAsnyka AdamaAustriackaAzaliowa
B Baczewskiego JanaBajkowaBarlickiego NorbertaBartłomiejaBatalionów ChłopskichBatorego StefanaBauera JanaBałtyckaBażanciaBelgijskaBema Józefa (Generała Józefa Bema)BliskaBocznaBogusława IIBohaterów WarszawyBojowników o Wolność i DemokracjęBolesława ChrobregoBolesława KrzywoustegoBonifacegoBorówkowaBosmańskaBotanicznaBoya-Żeleńskiego TadeuszaBożka ArkaBożydaraBratkówBroniewskiego WładysławaBrytyjskaBrzoskwiniowaBrzozowaBudowniczychBursztynowaBzówBławatkówBłękitna
C CedrowaCegielskiego HipolitaChabrówChałubińskiego TytusaChełmońskiego JózefaChełmskaChodkiewicza KarolaChopina FryderykaChrzanowskiego IgnacegoCichaCisowaClausiusa RudolfaCypryjskaCzarnego ZawiszyCzarnieckiego StefanaCzeremchowaCzereśniowaCzwartaków
D DaktylowaDalekaDarłowskaDereniowaDeszczowaDiamentowaDmowskiego RomanaDobraDobrzyckiego EdmundaDokerówDomańskiego Bolesława (Księdza Bolesława Domańskiego)Domina Czesława (Biskupa Czesława Domina)Doroszewskiego WitoldaDrzymały MichałaDuńskaDworcowaDywizji DrezdeńskiejDziałkowaDzieci WrzesińskichDzierżęcińskaDąbka StanisławaDąbrowskiego JarosławaDąbrowszczakówDąbrówkiDębowa
E Energetyków
F FarmerskaFałata JulianaFijałkowskiego Gracjana BojaraFiołkówFitio JerzegoFińskaFranciszkańskaFrancuska
G GajowaGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGdańskaGerberowaGierczak EmiliiGnieźnieńskaGolisza MaksymilianaGospodarskaGoździkówGołębiaGrabowaGrabskiego WładysławaGradowaGreckaGrochowskiego Maksymiliana (Księdza Maksymiliana Grochowskiego)GrodzkaGrottgera ArturaGrunwaldzkaGryczanaGryfitówGwiaździsty Pl.GwiezdnaGłowackiego BartoszaGąszczak Marii MagdalenyGórskiego Klaudiusza
H HarcerskaHebanowaHiszpańskaHolenderskaHołdu PruskiegoHubalczyków
I IrlandzkaIrysów
J JabłoniowaJachtowaJagoszewskiego HenrykaJamneńskaJana Pawła IIJana z KolnaJantarowaJarzębinowaJaskrówJaskółekJasnaJaworowaJaśminowaJednościJelec JadwigiJesionowaJeziornaJeżynowaJodłowaJutrzenki
K KaczaKaczeńcówKadetówKajki MichałaKalinowaKamieniarskaKapitańskaKarłowicza MieczysławaKasprowicza JanaKasztanowaKaszubskaKazimierza WielkiegoKieleckaKilińskiego Jana Pl.KilińszczakówKinga MartinaKlemensiewicza ZenonaKlonowaKochanowskiego JanaKoguciaKolejowaKomisji Edukacji NarodowejKomunalnaKonopnickiej MariiKonstytucji 3 MajaKonwaliiKopernika MikołajaKorczaka JanuszaKostenckiego Jerzego (Doktora Jerzego Kostenckiego)Kostrzewy WeryKosynierówKoszalińskaKotarbińskiego TadeuszaKościuszki TadeuszaKościuszkowcówKołłątaja HugoKrakowskaKrakusa i WandyKrawieckaKrańcowaKrokusówKruczaKrzyżanowskiego JulianaKrótkaKsiężnej AnastazjiKsiężycowaKubusia PuchatkaKuczkowskiego IgnacegoKujawskaKupieckaKutrowaKutrzeby TadeuszaKwiatkowskiego EugeniuszaKwiatowaKędzierzyńska
L Lange OskaraLaurowaLawendyLechickaLegnickaLelewela JoachimaLeszczynowaLetniaLeśnaLiliowaLimanowskiego BolesławaLimbowaLnianaLotnikówLubiatowskaLubuskaLubuszanLutyków
M MaciejaMacierzyMahoniowaMakówMalinowaMalowniczaMaltańskaMalwMariańskaMarii LudwikiMarynarzyMatejki JanaMazowieckaMazurskaMałopolskaMaćkowicza IzydoraMickiewicza AdamaMieszka IMiodowaMireckiego JózefaMirtowaMiłaModrzejewskiej HelenyModrzewiowaMoniuszki StanisławaMonte Cassino Al.MorelowaMorskaMłodościMłyńska
N Na SkarpieNasturcjiNerudy PabloNiepodległościNiezapominajekNorwida CyprianaNowowiejskiego Feliksa
O ObotrytówObrońców HeluObrońców TobrukuOdrodzeniaOgińskiego MichałaOgrodowaOkrzei StefanaOkrężnaOkulickiego LeopoldaOlchowaOpalowaOrlaOrląt LwowskichOrzechowaOwsiana
P Paderewskiego Ignacego JanaPancerniakówPankracegoPanoramicznaPapierniczaPaprociParkowaPartyzantówPiaskowaPiastowskaPicassa PabloPieniężnego SewerynaPigwowaPileckiego Witolda (Rotmistrza Witolda Pileckiego)PionierówPiłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego)PlatanowaPlater EmiliiPocztowaPodchorążychPodgrodziePodgórnaPodlaskaPodmiejskaPogodnaPolnaPolnych KwiatówPolonii Pl.PomorskaPopiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki)PoprzecznaPortugalskaPosagowaPowstańców WielkopolskichPołczyńskaPołtawskaPołudniowaProjektantówPromowaPromykowaProstaPrzemysłowaPrzepiórekPrzyjaźniPróchnika AdamaPszenicznaPtasiaPłowcePółnocna
R RacławickaRadogoszczańskaRadościRatajczaka FranciszkaRatowników WOPRReja MikołajaRejtana TadeuszaReymonta WładysławaRobotniczaRodłaRolnaRubinowaRuszczyca FerdynandaRybackaRycerskaRynek SatromiejskiRynek StaromiejskiRzecznaRzemieślniczaRzepakowaRóżRóżanaRóży Wiatrów
S SadowaSanatoryjnaSaperówSarzyńskaSawickiej HankiSekwojowaSeminaryjnaSezamkowaSianowskaSienkiewicza HenrykaSiennickiego RyszardaSierocińskiego RomanaSierpińskiego WacławaSiewnaSikorekSikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)Skargi PiotraSkowronkówSkłodowskiej-Curie MariiSolidarności RondoSosnowaSowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego)SołeckaSpasowskiego WładysławaSpokojnaSportowaSprężarkowaSpółdzielczaStaffa LeopoldaStarowiejskaStarzyńskiego StefanaStaszica StanisławaStawisińskiego JankaStoczniowcówStokrotekStrażackaStrefowaStruga AndrzejaStrusiaSucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)SudeckaSybirakówSygietyńskiego TadeuszaSynów PułkuSyrenkiSzafranowaSzarych SzeregówSzczecińskaSzenwalda LucjanaSzerokaSzkolnaSzkutniczaSzmaragdowaSzpitalnaSzwoleżerówSzymanowskiego KarolaSzyprówSłonecznaSłonecznikówSłowackiego JuliuszaSłowiańskaSłowików
T Tatarkiewicza WładysławaTeatralny Pl.Teligi LeonidaTetmajera KazimierzaTkackaTopolowaTradycjiTraugutta RomualdaTruskawkowaTrzech DębówTulipanówTurowskiego WładysławaTuwima JulianaTychowskaTęczy
U Ułańska
W WakacyjnaWalecznychWarmińskaWarskiego AdolfaWaryńskiego LudwikaWańkowicza MelchioraWenedówWesołaWesterplatteWeteranówWiatrówWichrowaWidokowaWielkopolskaWieniawskiego HenrykaWierzbowaWilków MorskichWiśniowaWiązowaWodnikaWojska PolskiegoWolności Pl.WopistówWołyńskaWrześniowaWrzosówWróblewskiego WaleregoWspólnaWybickiego JózefaWydmowaWyki KazimierzaWyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego Stefana (Kardynała Stefana Wyszyńskiego)Władysława IVWładysława LaskonogiegoWłasnaWłoskaWąwozowaWędrowna
Z ZaciszeZakoleZalesieZamenhofa LudwikaZbożowaZdobywców Wału PomorskiegoZefirowaZgodaZielonaZielone WzgórzeZiemowitaZientarskiego Andrzeja (Doktora Andrzeja Zientarskiego)ZorzyZubrzyckiego FranciszkaZwycięstwaZwycięstwa Pl.ZłotaZłotych Kłosów
Ś ŚliwkowaŚląskaŚmiałaŚniadeckichŚnieżka AdamaŚwiatowidaŚwierkowaŚwiętego Wojciecha
Ł ŁubinówŁukasiewicza IgnacegoŁużyckaŁąkowa
Ż Żebrowskiego MichałaŻeglarskaŻeromskiego StefanaŻurawiaŻurawinowaŻwirki i WiguryŻwirowaŻytnia


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#54/2048/1606192032)