Znajdź kod pocztowy

Miasto KRAKOW ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
KRAKOW

Ulica:
wybierz jedną z 2792 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Krakow, dla których znam kod pocztowy:


2 2 Pułku Lotniczego Os.
3 3 Maja Al.
2 28 Lipca 1943 Al.29 Listopada Al.
A AbrahamaAgatowaAgawyAgrestowaAkacjowaAkademickaAkademickie Os.AlbatrosówAlbańskaAlbertyńskie Os.Aleksandrowicza AdolfaAleksandryAlgierskaAlinyAltanowaAmarantowaAmazonekAmetystowaAnczyca Władysława LudwikaAndegaweńskaAndersa Władysława Al. (Generała Władysława Andersa)Andersena Hansa ChristianaAndricia IvoAndrusikiewicza Jana KantegoAndrychowskaAntycznaAnusiArchitektówArciszewskiego TomaszaArcta BohdanaArctowskiego HenrykaAriańskaArktycznaArmii KrajowejArmii KrakówArsenałArtystówAsnyka AdamaAstronautówAstronomów Al.AstrowaAugusta ZygmuntaAugustiańskaAugustynka-Wichury AntoniegoAvia Os.Axentowicza Teodora Pl.Azaliowa
B Babiego LataBabiniczaBabińskiego Józefa (Doktora Józefa Babińskiego)Bacewiczówny GrażynyBachledy KlimkaBaczyńskiego Krzysztofa KamilaBadurskiego AndrzejaBagatelaBagiennaBagrowaBajana JerzegoBajecznaBakałarzyBalanówkaBalickaBalickiego StanisławaBalladynyBanacha StefanaBanachiewicza TadeuszaBandtkiego Jerzego SamuelaBandurskiego Władysława (Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego)Baranieckiego AdrianaBarbaryBardosaBardowskiego PiotraBarskaBartla Wojciecha Marii (Profesora Wojciecha Marii Bartla)BartniczaBartnikówBartoszaBarty (Pułkownika Barty)BarwinkowaBarwnaBaryckaBarycza HenrykaBastionowaBasztowaBatalionu "Parasol"Batalionu "Skała" AKBatalionu "Zośka"Batalionów ChłopskichBatki MarianaBatorego StefanaBawół Pl.BazarowaBaziaka EugeniuszaBałtyckaBałuckiego MichałaBażanciaBażanki KaspraBecka JózefaBednarskaBeliny-Prażmowskiego Władysława Al. (Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego)Bellerta JózefaBelwederczykówBema Józefa (Generała Józefa Bema)Benedyktowicza LudomiraBenedyktyńskaBeniowskiego MaurycegoBerberysowaBerdyczowskaBerenta WacławaBernardyńskaBernardyński Pl.Berwińskiego RyszardaBeskidzkaBetlejemskaBetonowaBełzy WładysławaBiałaBiała DrogaBiałe WzgórzeBiałoprądnickaBiałoruskaBiałostockaBiałych BrzózBibickaBielaka FranciszkaBielańskaBielańskiego Adama (Inżyniera Adama Bielańskiego)Bielskiego MarcinaBieniarzówny Janiny (Profesor Janiny Bieniarzówny)Bierkowskiego LudwikaBiernackiego EdmundaBiernata z LublinaBiesiadnaBieszczadzkaBieżanowskaBieńczyckaBieńczycki Plac Targowy Pl.BillewiczówBirkuta MateuszaBiskupiaBiskupińskaBitschana JurkaBitwy nad BzurąBiwakowaBlacharskaBlachnickiego Franciszka (Księdza Franciszka Blachnickiego)BlichBliskaBlokowaBluszczowaBoboli Andrzeja (Świętego Andrzeja Boboli)BobrowaBobrowskiego StefanaBobrzeckiej MariiBobrzyńskiego Michała (Profesora Michała Bobrzyńskiego)Bochenka AdamaBocheńskaBocheńskiego Józefa (Ojca Józefa Bocheńskiego)Bochnaka Adama (Profesora Adama Bochnaka)BocianaBocznaBocznicaBodziszkowaBodzowskaBogdanowicza KarolaBogdanowskiego WincentegoBoguciankaBogucickaBogusza JózefaBoguszówkaBogusławskiego WojciechaBohaterów Getta Pl.Bohaterów WietnamuBohaterów Września Os.Bohomolca FranciszkaBojanówkaBojki JakubaBolesława KrzywoustegoBolesława WstydliwegoBonarkaBonerowskaBonifraterskaBora-Komorowskiego Tadeusza Al. (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego)Boratyńskiego CzesławaBorelowskiego-Lelewela MarcinaBorkowskaBorkowskie BłoniaBorowego PiotraBorowickiej IwonyBorowinowaBorsuczaBoruty-Spiechowicza Mieczysława (Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza)BorówczanaBosackaBosakówBotanicznaBotewa ChristoBoya-Żeleńskiego TadeuszaBoznańskiej OlgiBożego CiałaBożego MiłosierdziaBożywojaBraci PolskichBrackaBrandla KonstantegoBranickaBraterskaBraterstwa BroniBratkowaBratysławskaBr cknera AleksandraBrodatego HenrykaBrodowicza JózefaBrodzińskiego KazimierzaBrogiBroniewskiego WładysławaBronowickaBrowarnianaBrożka JanaBruzdowaBruśnickaBrzaskBrzechwy JanaBrzegowaBrzeskaBrzezińskiego PiotraBrzoskwiniowaBrzozowaBrzozowskiego StanisławaBrązowniczaBudryka WitoldaBudrysówBudziszyńskaBugajBujaka FranciszkaBujwida OdonaBukietowaBukowaBukszpanowaBularniaBulwarowaBunscha KarolaBuraczanaBurgundzkaBursztynowaBurzowaBuszka JanaButrymówBułgarskaBułhaka JanaBydgoskaBystraBystronia Jana StanisławaBytomskaBzymka-Strzałkowskiego EdwardaBławatkowaBłonie-Beszcz Pl.BłotnaBłotniskaBłękitnaBąkowskiego KlemensaBędzińskaBór
C CechowaCedrowaCedyńskaCegielnianaCeglarskaCelakówny RozaliiCelarowskaCelnaCementowaCentkiewiczówCentralnaCentralny Imieniem Reagana Ronalda Pl.Centrum A Os.Centrum B Os.Centrum C Os.Centrum D Os.Centrum E Os.Cerchów Maksymiliana i StanisławaCesarza BenedyktaChabrowaChanieckiej HelenyChałubińskiego TytusaChałupkiChałupnika KazimierzaChełmońskiego JózefaChełmońskiego Józefa Dep.ChełmskaChlebicznaChlebowaChmiela AdamaChmieleniecChmielnaChmielowskiego AdamaChmurnaChochołowskaChocimskaChodkiewicza Jana KarolaChodowieckiego DanielaChojnickaChopina FryderykaChorzowskaChrobrego BolesławaChrzanowskiego IgnacegoChwistka LeonaChłodnaChłopickiego Józefa (Generała Józefa Chłopickiego)ChłopskaChęcińskaCiasnaCichaCichociemnych AKCichy KącikCiechanowskaCiechanowskiego StanisławaCiechocińskaCiekowiecCiemnaCienistaCieplińskiego ŁukaszaCiepłaCiepłowniczaCiesielskaCieszyńskaCieślewskiego ErnestaCieślińskiej-Brzeskiej HalinyCiołkosza AdamaCiołkowskiego KonstantegoCisowaCombrowaConrada JosephaCuplowaCybulskiego NapoleonaCygańskaCyprysówCystersówCzackiego TadeuszaCzajekCzajkowskiego JózefaCzajnaCzapińskiego KazimierzaCzaplickiego WładysławaCzapskichCzarnieckiego StefanaCzarnochowickaCzarnogórskaCzarnolaskaCzarnowiejskaCzarodziejskaCzecha BronisławaCzechosłowackaCzechowicza SzymonaCzeczeńskaCzeczotta HenrykaCzeczów Henryka i KarolaCzeladniczaCzepca BłażejaCzeppe Zdzisława (Profesora Zdzisława Czeppe)CzeremchowaCzereśniowaCzerskaCzerwiakowskiego RafałaCzerwieński Bulw.Czerwieńskiego BolesławaCzerwonaCzerwone MakiCzerwonego KapturkaCzerwonego PrądnikaCzorsztyńskaCzołgistówCzuchnowskiego MarianaCzwartakówCzyrniańskiego EmilianaCzystaCzyżewskiego TytusaCzyżykówCzyżyńskaCzyżyńskie RondoCzyżówka
D DajwórDalekaDaliowaDanalówkaDaniłowskiego GustawaDanka WincentegoDarasza WojciechaDarwina KarolaDaszyńskiego Ignacego Al.Dauna AlfredaDekarzyDekerta JanaDembowskiego Edwarda Al.DeotymyDercza Władysława (Księdza Władysława Dercza)DereniowaDeszczowaDietla JózefaDmowskiego RomanaDo FortuDo GrotyDo Kopca Al.Do LuboniDo ObserwatoriumDo PrzystaniDo Sanktuarium Bożego MiłosierdziaDo WilgiDo WisłyDobczyckaDobraDobrego PasterzaDobrowolskiego AntoniegoDobrzyckiego JerzegoDojazdowaDoktora JudymaDolinaDolińskiego JarosławaDolnaDolnomłyńskaDolnych MłynówDomagały MarianaDomeyki IgnacegoDominikanówDominikańskaDominikański Pl.DomkiDomowaDoroszewskiego WitoldaDożynkowaDrewnianaDroga RokadowaDroga do ZamkuDroga nad BiałuchąDrozdowskich Karola i JerzegoDrożdżowaDrożynaDrożyskaDruhny HankiDrukarskaDruskiennickaDrużbackiej ElżbietyDrzymały MichałaDróżkaDróżnickaDubois StanisławaDuchackaDudzińskich Pl. (Braci Dudzińskich)DukatówDunajewskiego JulianaDunikowskiego XaweregoDunin-Wąsowicza Zbigniewa (Rotmistrza Zbigniewa Dunin-Wąsowicza)Duża GóraDwernickiego Józefa (Generała Józefa Dwernickiego)DworcowaDwornaDworskaDworski OgródDworzecDybowskiego BenedyktaDygasińskiego Adolfa Al.DymarekDymnikDytmara (Sołtysa Dytmara)Dywizjonu 303 Os.DziałkowaDziałowskiego StanisławaDziedzica EmilaDziekanowickaDzielnaDzielskiego MirosławaDziewannyDziewiarzyDzikiej RóżyDźwigońskiego Franciszka (Księdza Franciszka Dźwigońskiego)DługaDługosza JanaDąbka Stanisława (Pułkownika Stanisława Dąbka)DąbrowaDąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego)Dąbrowskiej MariiDąbrówkiDąbskaDębickiego StanisławaDębnickaDębnicki RynekDęborogaDębowaDębskiego Macieja
E Ehrenberga GustawaEibischa EugeniuszaEisenberga FilipaEkielskiego WładysławaElsnera JózefaEmausEsteryEstońskaEstreicherów
F Fabijańskich Erazma i StanisławaFabrycznaFacimiechFalistaFalowaFamilijnaFarmaceutówFatimskaFałata JulianaFałęckaFałęcki RynekFedkowicza JerzegoFelczaka Wacława Os.Feldmana WilhelmaFelicjanekFenn'a SerenoFertnera AntoniegoFiglewicza Kazimierza (Księdza Kazimierza Figlewicza)FilareckaFilipowicza Juliana (Generała Juliana Filipowicza)FiltrowaFiołkowaFiszera StanisławaFlame HenrykaFlanka LeopoldaFlisackaFlorera RomanaFloriańskaFlorkowskiego WalentegoFocha Ferdinanda Al. (Marszałka Ferdinanda Focha)FolwarcznaFortecznaFosaFranciszkańskaFredry AleksandraFreege'go EmilaFriedleina JózefaFrycza KarolaFrycza Modrzewskiego Andrzeja
G GackiGadomskiego WaleregoGaikGajocha JanaGajowaGajówkaGalaktycznaGalicyjskaGandhiego MahatmyGarbarskaGarczyńskiego StefanaGardowskiego LudwikaGardy-Godlewskiego Edwarda (Pułkownika Edwarda Gardy-Godlewskiego)GarncarskaGawliny Józefa (Biskupa Józefa Gawliny)GazowaGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGałęzowskiego JózefaGdańskaGdowskaGdyńskaGeodetówGeologówGerberowaGerlaha MikołajaGersona WojciechaGiedroycia JerzegoGierymskich Maksymiliana i AleksandraGilowaGipsowaGlinianaGlinikGlogera ZygmuntaGminnaGnieźnieńskaGnysia Władysława (Pułkownika Władysława Gnysia)Godebskiego CyprianaGodlewskiego EmilaGoetla WaleregoGolikówkaGolkowickaGombrowicza WitoldaGontynaGoplanaGorczyna Jana AleksandraGoryczkowaGoslara JulianaGospodarskaGoszczyńskiego SewerynaGościnnaGoździkowaGołaśkaGołąba StanisławaGołębiaGrabczaka IgnacegoGrabowaGrabowskiego AmbrożegoGradowaGramatykaGranicznaGranitowaGrawerskaGrażynyGrenadierówGrochowaGrochowiaka StanisławaGrochowskaGrodziskoGrodzkaGroickiego BartłomiejaGromady GrudziążGromadzkaGronostajowaGronowaGroszkowaGrota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego)Grottgera Artura Al.GrunwaldzkaGruszczyńskiego WłodzimierzaGryczanaGryfity JaxyGryglewskiego AleksandraGrzecha JanaGrzegorza z SanokaGrzegorzewskiej MariiGrzegórzeckaGrzepskiego StanisławaGrzybkiGrąbyGrębałowskaGumniskaGumowskiego JanaGurgacza Władysława (Księdza Władysława Gurgacza)Gutenberga JanaGwareckaGwarnaGwieździstaGzymsikówGłogowaGłogowiecGłogowskaGłowackiego BartoszaGłębinowaGłębokaGłówny RynekGąsiorowskiego WacławaGęsiaGórali Os.Górka NarodowaGórnaGórnickiego ŁukaszaGórnikówGórska
H Habeli AdamaHabinaHalczyna WojciechaHalickaHalkiHallera JanaHamerniaHandlowe Os.Harasymowicza JerzegoHarcerskaHarcerzy KrakowskichHarnasiówHeila EdwardaHektaryHelclówHelenyHeligundyHeltmana WiktoraHemara MarianaHerberta ZbigniewaHerbowaHerwina-Piątka KazimierzaHerzoga JózefaHetmańskaHeweliusza JanaHiacyntowaHoborskiego AntoniegoHodura Franciszka (Księdza Biskupa Franciszka Hodura)Hoffmanowej KlementynyHofmana VlastimilaHollendra TadeuszaHomolacsa KarolaHoraka AlojzegoHoyera HenrykaHołdu PruskiegoHożaHubalczykówHuculskaHufcowaHumberta SzczepanaHumboldta AleksandraHusarskaHutnicze Os.Hutnika MichaiłaHyca Jana (Księdza Jana Hyca)Hynka FranciszkaHypty Franciszka
I Idzikowskiego LudwikaIgołomskaIgrcówImbramowskaImbramowski Pl.ImielnaIngardena RomanaInicjatywy LokalnejInsurekcji KościuszkowskiejInwalidów Pl.IrysowaIrzykowskiego KarolaIsepIwaszkiewicza JarosławaIwonickaIzaakaIłowa
J JabłonkowskaJabłonnaJabłonowskichJachimeckiego ZdzisławaJachowicza StanisławaJadwigi z ŁobzowaJadźwingówJagiellonki AnnyJagiellończyka KazimierzaJagiellońskaJagiellońskie Os.JagienkiJagiełkaJagiełły WładysławaJaglanaJaglarzów Michała i StanisławaJagodowaJahody RobertaJakubaJakubca WładysławaJakubowskiego MaciejaJamków (Braci Jamków)Jana KazimierzaJana OlbrachtaJana Pawła II Al.Jana XXIIIJanasówkaJancarza Kazimierza (Księdza Kazimierza Jancarza)Janczarskiego CzesławaJanickiego KlemensaJaniszewskiego TomaszaJanosikaJanowa WolaJanowskiego JanaJantarowaJarJaracza StefanaJaremy MariiJarockiego WładysławaJarosławskaJarzynowaJarzębinyJasełkowaJasia i MałgosiJasielskaJasienicy PawłaJasieńskiego FeliksaJasiukowicza StanisławaJasińskiego Jakuba (Generała Jakuba Jasińskiego)Jaskra MikołajaJaskrowaJaskółczaJasnaJasnogórskaJastrzębiaJaworowaJaworskiego WładysławaJazowaJaśminowaJałowcowaJeleniogórskaJeleniowaJelskiego KonstantegoJemiołowaJemiołuszekJerozolimskaJerzmanowskiego ErazmaJesiennaJesionowaJezierskiego JackaJezioranyJeziorkoJezuitówJeździeckaJeżynowaJeżówJodłowaJontkowa GórkaJordanowskaJoselewicza BerkaJubileuszowaJugowickaJunackaJunoszy Szaniawskiego KlemensaJurajskaJuranda Ze SpychowaJurandówny DanusiJurowicza JerzegoJustowskaJutrzenkaJutrzyńskaJęczmiennaJędrzejczyka LudwikaJędów (Rodziny Jędów)JózefaJózefitówJózefińska
K KaczaKaczary JanaKaczeńcowaKaczmarczyka AlojzegoKaczorówkaKaczyńskiego Zygmunta (Księdza Zygmunta Kaczyńskiego)KadeckaKadena-Bandrowskiego JuliuszaKadrówkiKadłubka WincentegoKaimskaKajty FranciszkaKajzera Władysława (Księdza Władysława Kajzera)KaktusowaKalenkiewicza MaciejaKalinowaKalinowe Os.KaliskaKallimacha FilipaKalwaryjskaKalwińskaKamberskiego MieczysławaKamedulskaKameliowaKamieniarskaKamienieckaKamiennaKamieńskiego Henryka (Generała Henryka Kamieńskiego)KamionkaKanarkowaKanoniczaKanonierówKantora TadeuszaKantorowickaKapelankaKaplickiego MieczysławaKapucyńskaKarabuły Wojciecha (Księdza Wojciecha Karabuły)KarasiówkaKaraszewicza-Tokarzewskiego Michała (Generała Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego)Karcza Jana (Generała Jana Karcza)KarmelickaKarowaKarpackaKarpińskiego FranciszkaKarłowicza MieczysławaKasprowicza JanaKasprzyckiego TadeuszaKasy Oszczędności Miasta Krakowa Al.Kasznicy StanisławaKasztanowa Al.KasztelańskaKaszubskaKatowickaKawioryKawowaKazimierza SprawiedliwegoKazimierza WalteraKazimierza WielkiegoKazimierzowskie Os.Kałuży JózefaKenara AntoniegoKetlingaKieleckaKiemliczów (Braci Kiemliczów)Kiepury JanaKierzkowskiego KazimierzaKiełkowskiego RomanaKijankiKijowska Al.Kilińskiego JanaKirchmajera WincentegoKisielewskiego StefanaKiwerskiego (Generała Kiwerskiego)KlasztornaKleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga)Kleinera JuliuszaKlemensa z RuszczyKlemensiewicza ZenonaKleparski RynekKlimeckiego StanisławaKliniecKlonowaKlonowica SebastianaKluczborskaKluka JanaKluszewskiego JackaKluzeka PiotraKmicicaKmiecaKmietowicza LeopoldaKminkowaKniaźnina FranciszkaKobierzyńskaKochanowskiego JanaKochmańskiego TadeuszaKocmyrzowskaKoguciaKokosowaKokotowskaKolarzyKolbego Maksymiliana Marii (Świętego Maksymiliana Marii Kolbego)Kolbego Maksymiliana Marii Pl. (Świętego Maksymiliana Marii Kolbego)Kolberga OskaraKolejarzyKolejowaKolejowe Os.KoletekKolistaKolnaKolonijnaKolorowe Os.KolędniczaKomandosówKomasyKombatantów Os.Komorowskiego BolesławaKomuny ParyskiejKonarowa Al.Konarskiego StanisławaKonecznego FeliksaKonfederackaKonopnaKonopnickiej MariiKontryma BolesławaKonwaliowaKonwisarzyKopalinaKopaniecKopernickiego IzydoraKopernika MikołajaKopery FeliksaKoprowaKoralowaKorbutowej LudmiłyKorczaka JanuszaKorczyńskiego LudomiłaKordeckiego AugustynaKordianaKordylewskiego KazimierzaKorepty JanaKorfantego WojciechaKormoranówKorohydy JerzegoKorony PolskiejKorpala MichałaKorzeniaka GrzegorzaKorzeniowskiego JózefaKosiarzyKosmonautówKosmowskiej IrenyKosocickaKossaka Juliusza Pl.Kostaneckiego KazimierzaKostki Potockiego StanisławaKostrzeckaKostrzewskiego JózefaKosynierówKoszalińskaKoszarówkaKoszutkiKoszykarskaKosówKotlarczyków Jana i JózefaKotlarskaKotowskiego FlorianaKotsisa AleksandraKotówkaKowalskaKowalskiego FranciszkaKownackiej MariiKoziaKoziarówkaKozienickaKozietulskiego JanaKościelnaKościelnickaKościuszki TadeuszaKościuszkowcówKościuszkowskie Os.KoźlarskaKoźmiana KajetanaKołaczkowskiego StefanaKołaczyKoło BiałuchyKoło StrzelnicyKołobrzeskaKołodziejskaKołowaKołłątaja HugonaKrajobrazowaKrakaKrakowiaków Os.KrakowskaKrakusaKrakusa KopiecKrakusówKrasickiego IgnacegoKrasińskiego Zygmunta Al.Krasnowolskiego JózefaKrasowaKraszewskiego Józefa IgnacegoKrawieckaKrańcowaKredowaKremerowskaKremskiego JanaKresowaKrochmalnikiKrokusowaKronikarza GallaKrowoderskaKrowoderskich ZuchówKrośnieńskaKruczaKrumłowskiego KonstantegoKrupniczaKruszwickaKrygowskiego WładysławaKrymskaKrynicznaKrystyna z OstrowaKryształowaKrzemienieckaKrzemionkiKrzesławickaKrzewowaKrzymuskiego EdmundaKrzywaKrzywdaKrzywickiego LudwikaKrzywoń AnieliKrzywy ZaułekKrzyżanowskiego AdamaKrzyżańskiego MirosławaKrzyżtoporskaKrzyżówkaKrępy AleksandraKrętaKróla WacławaKrólewskaKrólowej BonyKrólowej JadwigiKrólowej Jadwigi BocznaKrólowej MarysieńkiKrólówkaKrótkaKsiążąt Czartoryskich ZaułekKsięcia JózefaKsiężarskiego FeliksaKsięży PijarówKsiężycowaKu RaciborowicomKublińskiego MarkaKuczkowskiego Mikołaja (Księdza Mikołaja Kuczkowskiego)Kudlińskiego Tadeusza (Doktora Tadeusza Kudlińskiego)KujawskaKukiela Mariana (Generała Mariana Kukiela)Kukiełek GolkowickichKuklińskiego Ryszarda (Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego)KukułczaKulinowskiej ZofiiKunickiego StanisławaKupaKupałyKurasia FerdynandaKurczaba JanaKurkowaKurnikiKurozwęckiego DobiesławaKurpińskiego KarolaKuryłowicza JerzegoKurzei Józefa (Księdza Józefa Kurzei)Kusia Jana (Księdza Jana Kusia)Kusocińskiego JanuszaKustronia JózefaKutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby)Kuznowicza Mieczysława Pl. (Księdza Mieczysława Kuznowicza)KuśnierskaKuźnicy KołłątajowskiejKuźniczaKułakowskiego HenrykaKwartowaKwateryKwiatkowskiego EugeniuszaKwiatowaKwiatów PolskichKwiecistaKwietnaKłaka FranciszkaKłodzkaKłosowaKłosowskiego StanisławaKłuszyńskaKącikKąkolowaKąpielowaKątKątowaKędzierzyńskaKępińskiego AntoniegoKępnaKępska
L LajkonikaLanckorońskaLandaua LwaLande JerzegoLangiewicza MarianaLasekLaskowaLasogórskaLasoty Pl.LasowiskoLaszczki KonstantegoLasówkaLaudańskaLawendowaLazurowaLea JuliuszaLechaLechickaLechonia JanaLeczniczaLegendyLegionówLegionów Piłsudskiego JózefaLegnickaLehra-Spławińskiego TadeuszaLei FranciszkaLekarskaLema StanisławaLenartowiczaLentza StanisławaLesisko Os.LesistaLeszczynowaLeszka BiałegoLeszka CzarnegoLetniaLewkowaLeśmiana BolesławaLeśnaLibera AnnyLibertowskaLibrowszczyznaLiliowaLilli WenedyLimanowskiego BolesławaLindego Samuela BogumiłaLipińskiego WacławaLipowaLipowskiego WojciechaLipskaLirnikówLirycznaLisa-Kuli LeopoldaLisiaLitaworaLitewskaLiściastaLnianaLoretańskaLotniczaLubelskaLubiczLublańskaLubockaLubomirskiego AleksandraLuborzyckaLubostrońLubuskaLudowaLudwika ZieleniewskiegoLudwinowskaLudwisarzyLudźmierskaLusińskaLutego TuraLuzara Mariana (Księdza Mariana Luzara)Lwowska
M MacedońskaMachaya Ferdynarda (Księdza Ferdynarda Machaya)MaciejkowaMacierzankiMackiewicza JózefaMadalińskiego Antoniego Józefa (Generała Antoniego Józefa Madalińskiego)MadejówkaMaderaMagazynowaMagnoliiMaja Franciszka (Księdza Franciszka Maja)Majora JakubaMajowaMajówny JadwigiMaklakiewicza JanaMakowaMakowskiego TadeuszaMakuszyńskiego KornelaMalachitowaMalawskiego ArturaMalborskaMalczewskiego JackaMalinowaMalinowskiego BronisławaMalowniczaMalutkaMalwowaMarchołtaMarcika JózefaMarcowaMarczyńskiego AdamaMargaretekMarglowaMariacki Pl.Markowskiego MarianaMartenowskaMarusarzówny HelenyMarycjusza SzymonaMaryewskiego FranciszkaMarynarskaMarzannyMasarskaMatejki Jana Pl.Matematyków KrakowskichMazanka Stefana (Księdza Stefana Mazanka)MazowieckaMazurskaMałaMała GóraMałeckiego Mieczysława Al.Małego KsięciaMałka ZbigniewaMałkowskiego AndrzejaMały PłaszówMały RynekMałysiaka Albina (Biskupa Albina Małysiaka)Maćka z BogdańcaMaćkowa GóraMedalionówMedweckiego MieczysławaMedycznaMehoffera JózefaMeiera Józefa (Księdza Józefa Meiera)Meiselsa BeeraMeissnera JanuszaMerkuriusza PolskiegoMetalowcówMiarowaMichalika AndrzejaMichałowskiego PiotraMicińskiego TadeuszaMickiewicza Adama Al.Miechowity MaciejaMiechowskaMiecznikówMieczykowaMiedzianaMiejscowaMierniczychMierosławskiego Ludwika (Generała Ludwika Mierosławskiego)Mierzeja WiślanaMierzwy StanisławaMieszczańskaMieszka IMigdałowaMikołajczyka StanisławaMikołajskaMillana Stanisława (Harcmistrza Stanisława Millana)MiodowaMiodońskiego JanaMireckiego Józefa MontwiłłaMirowskaMirtowaMisiołka LeonaMisjonarskaMistrzejowice Nowe Os.MistrzejowickaMitery StanisławaMitkowskiego WładysławaMiśnieńskaMiłaMiłkowskiego ZygmuntaMiętowaMlaskotówM ncha HenrykaMochnackiego MaurycegoMochnaniecMoczydłoModraModrzejewskiej HelenyModrzewiowa Al.MogilskaMogilskie RondoMogiłkiMokraMonda Bernarda (Generała Bernarda Monda)Moniuszki StanisławaMonte CassinoMontelupichMonterskaMoraczewskiego MaciejaMorawskiego KazimierzaMorcinka GustawaMorelowaMorgiMorozewicza JózefaMorstina Ludwika HieronimaMorsztynowskaMortkowicz-Olczakowej HannyMorwowaMosdorfa JanaMosiężniczaMostowaMoszyńskiego KazimierzaMotarskiego TadeuszaMotylaMozarta Wolfganga Amadeusza Os.Mościckiego IgnacegoMrozowaMrówczanaMurarskaMurowanaMuszyńskiego JanaMuzyczki LudwikaMuzykówMycielskiego AndrzejaMyczkowskiego Stefana (Profesora Stefana Myczkowskiego)MydlarskaMydlnickaMysłakowskiego ZygmuntaMyślenickaMyśliwskaMłodej PolskiMłodości Os.MłodzieżyMłotkówMłynarskiego ZygmuntaMłynowaMłynówka KrólewskaMłyńskaMłyńska BocznaMącznaMączyńskiego Władysława (Księdza Władysława Mączyńskiego)
N Na BarciachNa BorachNa BudzyniuNa BłoniachNa BłonieNa ChałupkachNa DołachNa GrabinachNa Groblach Pl.Na GrządkachNa GródkuNa GórkachNa JazkachNa KlińcuNa KozłówceNa LeszczuNa Lotnisku Os.Na MostkachNa NiwachNa NowinachNa ObrydkiNa PokusieNa PolachNa PolankachNa Skarpie Os.Na Stawach Pl.Na Stoku Os.Na SzaniecNa UstroniuNa WiankachNa WierzchowinachNa WirachNa WrzosachNa WyrębęNa Wzgórzach Os.Na Zakolu WisłyNa ZałęczuNa ZboczuNa ZielonkiNa ZjeździeNa ZrębieNabielaka LudwikaNaczelnaNad BaranówkąNad CzernąNad DrwinąNad DłubniąNad FosąNad PotokiemNad SerafąNad StrugąNad SudołemNad ZalewemNadbrzezieNadbrzeżnaNadrzecznaNadwiślańskaNadwodnaNadziejaNad ŹródłemNagłowickaNarciarskaNarcyzowaNarutowicza GabrielaNarvikNarzymskiego JózefaNastrojowaNaszaNatansona WładysławaNawigacyjnaNawojkiNawojowskaNazaretańskaNa ŁukuNa ŁąkachNałkowskiego WacławaNałkowskiej ZofiiNałęczowskaNefrytowaNenckiego MarcelegoNenko JuliiNeussera EdmundaNiebieskaNiebyłaNiecałaNiedużaNiedziałkowskiego MieczysławaNiedzickaNiedźwiedzianyNiemena CzesławaNiepodległości Os.Niepodległości Pl.Niepokalanej Marii PannyNiepokólczyckiego FranciszkaNiepołomskaNierównaNieszawskaNietoperzyNiewielkaNiewodniczańskiego HenrykaNiezapominajekNieznanaNikiforaNila Fieldorfa Augusta (Generała Augusta Nila Fieldorfa)NiskaNitscha KazimierzaNiwyNizinnaNormandzkaNorwida Cypriana KamilaNorymberskaNowaNowa GórkaNowaczyńskiego AdolfaNowaka-Jeziorańskiego Jana Pl.Nowaka JanaNowickiego MaksymilianaNowodworskiego BartłomiejaNowogródzkaNowohuckaNowolipkiNowosądeckaNowotarskaNowowiejskaNowowiejski Pl.Nowy Kleparz Pl.Nowy Pl.Nullo Francesco (Pułkownika Francesco Nullo)Nuszkiewicza Ryszarda (Majora Ryszarda Nuszkiewicza)
O ObopólnaObozowaOboźnaObronnaObrony TyńcaObrońców HeluObrońców KrzyżaObrońców ModlinaObrońców Poczty GdańskiejObrońców TobrukuObrońców WarszawyObwodowaOchlewskiego TadeuszaOchoczaOdlewniczaOdmogileOdmętowaOdnowiciela KazimierzaOdrowąża IwonaOdrzańskaOdrzywolskiego SławomiraOdyńca AntoniegoOfiar DąbiaOgnistych WiciOgrodniczaOgrodniczekOgrodnikiOgrodowaOgrodowe Os.OgłęczyznaOgórkowaOjcowskaOkocimskaOkonia StanisławaOkopowaOkrzei StefanaOkrągOkręglikOkrężnaOkulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego)OkulistówOkólnaOlchowaOleandryOlimpijskaOlkuskaOlszanickaOlszańskaOlszeckaOlszewskiego KarolaOlsztyńskaOlszynyOlszyny-Wilczyńskiego Józefa (Generała Józefa Olszyny-Wilczyńskiego)OndraszkaOpalińskiego ŁukaszaOpalowaOpatkowickaOpałka Kazimierza Tadeusza (Profesora Kazimierza Tadeusza Opałka)Opiala ZdzisławaOpolskaOptyOraczyOrawskaOrdona Juliana KonstantegoOrgankiOrkana WładysławaOrlaOrleańskaOrlich GniazdOrląt LwowskichOrnaOrszańskaOrszy-Broniewskiego Stanisława (Harcmistrza Stanisława Orszy-Broniewskiego)OrzechowaOrzeszkowej ElizyOrła BiałegoOrłowskiego AleksandraOsieckiego LudwikaOsiedlowaOsikowaOssowskiego MichałaOstafina JózefaOstatniaOsterwy JuliuszaOstroroga JanaOstrówOstrówkaOszustowskiego WincentegoOtwinowskiego StefanaOwcy-Orwicza (Doktora Owcy-Orwicza)OwocowaOwsianaOświecenia Os.Oświęcimska
P Pachońskiego HenrykaPaderewskiego IgnacegoPadniewskiego Filipa (Biskupa Filipa Padniewskiego)PagórkowaPajdaka AntoniegoPajęczaPalacha JanaPalmowaPamiętnaPana CogitoPana TadeuszaPanieńskich Skał Al.Pankiewicza JózefaPanoramicznaPapierniczaPaprociParafialnaParkowaParnickiego TeodoraPartyzantówPasiecznaPaska Jana ChryzostomaPastelowaPasternikPasterskaPasteura LudwikaPaszkowskiego Franciszka (Generała Franciszka Paszkowskiego)Patynów Heleny i LeonaPaulińskaPawiaPawlickiego StefanaPawlikowskiego TadeuszaPawlikowskiej-Jasnorzewskiej MariiPawła z KrosnaPawłowskiego BogumiłaPańskaPeipera TadeuszaPejzażowaPerkunaPerłowaPetrażyckiego LeonaPetöfiego SandoraPełczyńskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Pełczyńskiego)Piaseckiego SergiuszaPiaskowaPiasta KołodziejaPiastowskaPiastów Os.PiaszczystaPiekarskaPielęgniarekPienińskaPierackiego BronisławaPierzchówkaPietrusińskiego JanaPigonia StanisławaPijarskaPileckiego Witolda (Rotmistrza Witolda Pileckiego)PilotówPiltza Jana (Doktora Jana Piltza)Pinocci HieronimaPiotrusia PanaPiwnaPiwnika Ponurego JanaPiłkarskaPiłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego)Piłsudskiego Józefa KopiecPięknaPińczowskaPlastusiaPlater EmiliiPlażowaPleszowskaPluty-Czachowskiego KazimierzaPochwalskiego KazimierzaPochyłaPocieszkaPocztowaPod DębamiPod FortemPod GajemPod GwiazdamiPod JanemPod Kopcem Al.Pod PomnikiemPod SikornikiemPod SkałąPod StokiemPod StrugąPod StrzechąPod SulnikiemPod SzańcamiPod SzwedemPod WierzbamiPodbagniePodbiałowaPodbipięty LonginusaPodbrzeziePodchorążychPodedworzePodgwiezdnaPodgórkiPodgórki TynieckiePodgórskaPodgórski RynekPodhalańskaPodhalniePodkamykPodkowińskiego WładysławaPodlesiePodleskaPodmiejskaPodmiłówPodmokłaPodolePodrzeczePodskalePodstawiePodwalePodwórkowaPodzamczePodłużnaPodłączePodłęskaPogodnaPokoju Al.Pokrzywki GustawaPokutyńskiego FilipaPola WincentegoPolarnaPoległych W KrzesławicachPoleskaPolnaPolnych KwiatówPolonijnaPolskiego Czerwonego KrzyżaPomorskaPomykanyPoniatowskiego Stanisława AugustaPoniedziałkowy DółPopiela KarolaPopielidówPopielnikPopiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki)PoprzecznaPopławskiego WacławaPorazińskiej JaninyPorfirowaPoronińskaPort SolnyPortowaPorucznika EmiraPorucznika HalszkiPorzeczePorzeczkowaPorębaPoselskaPotebni Andrzeja (Kapitana Andrzeja Potebni)PotoczekPotrzaskPotrzebowskiego JerzegoPoturalskiego WładysławaPowały z TaczewaPowiatowaPowiślePowojowaPowroźniczaPowstania ListopadowegoPowstania StyczniowegoPowstania Warszawskiego Al.PowstańcówPowstańców WielkopolskichPowstańców Śląskich Al.PoziomkowaPoznańskaPołomskiego TadeuszaPrachtla Morawiańskiego PawłaPrandoty Jana (Księdza Biskupa Jana Prandoty)PraskaPrawocheńskiego RomanaPrażmowskiego AdamaPresleya Elvisa Al.ProchowaProfesora Bronisława GeremkaProfesora Mariana MięsowiczaProfesora Michała ŻyczkowskiegoProkocimskaPromienistychPromiennaPromowaPronaszków Zbigniewa i AndrzejaPronia StanisławaProstaProszowickaPrusa BolesławaPruskaPruszyńskiego KsaweregoPrylińskiego TomaszaPrystora AleksandraPrzebindowskiego ZdzisławaPrzebiśniegówPrzecinekPrzedwiośniePrzegonPrzegorzalskaPrzekątnaPrzemiarkiPrzemyskaPrzemysława IIPrzemysłowaPrzepiórczaPrzeskokPrzesmykPrzewiewnaPrzewózPrzełazekPrzełomPrzełęczPrzy Arce Os.Przy CegielniPrzy KuźniPrzy MościePrzy MłynówcePrzy Poczcie Pl.Przy RondziePrzy TorzePrzybosia JulianaPrzybyszewskiego StanisławaPrzyjaźni Al.PrzyjemnaPrzykopyPrzylasekPrzylaszczkiPrzymiarkiPrzyrodniczaPrzystanek Pl.PrzyszłościPrzyzby Jana KantegoPrądnickaPrądzyńskiego Ignacego (Generała Ignacego Prądzyńskiego)Próchnika AdamaPszczelnaPszennaPszona MieczysławaPtaka FranciszkaPtasiaPtaszyckiego TadeuszaPuchalskiego WłodzimierzaPustelniaPustelnika Al.PustynnaPuszczykówPuszkarskaPułaskiego KazimierzaPużaka KazimierzaPychowickaPyjasa StanisławaPylnaPysocicePysońcePytlasińskiego WładysławaPłaskaPłaszowskaPłomyczkaPłoszczynyPędzichówPękowickaPększyca-Grudzińskiego FranciszkaPółkolePółnocnaPółłanki
R RabczańskaRabsztyńskaRaciborskaRaciborskiego MarianaRaczkiewicza WładysławaRaczyńskiego Edwarda Pl. (Prezydenta Edwarda Raczyńskiego)RacławickaRadnickiego ZygmuntaRadomskaRadosnaRadwańskiego FeliksaRadzikowskiego Walerego EliaszaRadziwiłłowskaRadziwiłłówny BarbaryRadłowaRajskaRakowickaRakuśRatajskaRatajskiego CyrylaRdzawaRedemptorystówRedutaReformackaReja MikołajaRejtana TadeuszaRepubliki KorczakowskiejRetorykaReymana HenrykaReymonta WładysławaRezedowaRipperów Wilhelma i JanaRobla Jana ZygmuntaRobotniczaRodakowskiego HenrykaRodzinnaRodła Bulw.Rogalskiego TadeuszaRogatkaRogozińskiego StefanaRoi Bolesława (Generała Bolesława Roi)RokitniańskaRokosza StanisławaRollego KarolaRolnaRolniczaRomanowicza TadeuszaRomera EugeniuszaRosistaRostafińskiego JózefaRostworowskiego StanisławaRowida HenrykaRozdrożeRozmarynowaRozrywkaRożena WładysławaRucianaRuczajRudniRumiankowaRusałekRusieckaRusznikarskaRusznikarska-DeptakRutkowskiego MaksymilianaRybakiRybałtowskaRybiankaRybitwyRybnaRycerskaRydla LucjanaRydlówkaRydygiera LudwikaRydza-Śmigłego Edwarda (Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego)Rygiera TeodoraRylskiego MaksymaRymanowskaRymarskaRysi StokRysiewicza AdamaRytowniczaRzebika JózefaRzecznaRzemieślniczaRzepakowaRzepichyRzeszowskaRzeźniczaRącznaRżąckaRędzinaRękawkaRównaRóż Al.RóżanaRóżyckiego Ludomira
S Sabały JanaSacharowa AndriejaSadkaSadowaSadzawkiSajakówkaSalezjańskaSalwatorskaSalwińskiego (Opata Salwińskiego)SamorządowaSamostrzelnika StanisławaSamozwaniec MagdalenySanatoryjnaSandomierskaSanockaSapalskiego FranciszkaSaperówSapiehy Adama Stefana (Księdza Kardynała Adama Stefana Sapiehy)Sarego JózefaSarmackaSarnie UroczyskoSas-Zubrzyckiego JanaSasanekSaskaSawickiego JanaSawiczewskich Józefa i FlorianaSawy-Calińskiego JózefaSchindlerów (Braci Schindlerów)Schulza BrunonaSchweitzera AlbertaSchönborna BronisławaSczanieckiej EmiliiSeiferta ZbigniewaSemperitowcówSempołowskiej StefaniiSenackaSenatorskaSeniorów LotnictwaSerbskaSerkowskiego Emila Pl.Sewera-Maciejowskiego IgnacegoSeweryna Tadeusza (Profesora Tadeusza Seweryna)SiarczanaSiarczanogórskaSiarczkiSidzińskaSiedleckiego MichałaSiedliskiej Franciszki (Błogosławionej Franciszki Siedliskiej)SiejówkaSielskaSiemaszki Kazimierza (Księdza Kazimierza Siemaszki)Siemienowicza KazimierzaSiemieńskiego LucjanaSiemiradzkiego HenrykaSiemomysłaSienkiewicza HenrykaSiennaSieroszewskiego WacławaSierpowaSiewnaSikorkiSikorskiego Władysława Pl. (Generała Władysława Sikorskiego)Siostry FaustynySiostrzanaSitowinySiwkaSkalicaSkalnaSkarbińskiego StanisławaSkarbowaSkargi Piotra (Księdza Piotra Skargi)Skarżyńskiego StanisławaSkawińskaSkałecznaSkibowaSkoczylasa WładysławaSkorupki Ignacego Jana (Księdza Ignacego Jana Skorupki)SkotnicaSkotnickaSkowroniaSkośnaSkołczankaSkrajnaSkromnaSkrzatówSkrzetuskiego JanaSkrzyneckiego Jana Al. (Generała Jana Skrzyneckiego)SkręconaSkwerowaSkładowaSkłodowskiej-Curie MariiSkąpskiego ZbigniewaSmoczaSmolarzySmolenia JanaSmoleńskSmoleńskiego JerzegoSmolki StanisławaSmolnaSmoluchowskiego MarianaSmętnaSnozySnycerskaSobesto TadeuszaSobieskiego JanaSoboniowickaSobótkaSochySoczynySodowaSokolaSokolskaSokołowskiego AndrzejaSolarzySolidarności Al.SolnaSolskiego LudwikaSolvaya ErnestaSolówkiSorokiSosabowskiego Stanisława (Generała Stanisława Sosabowskiego)Sosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego)Sosnowa Al.SosnowieckaSowiaSowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego)Sołtyka Romana (Generała Romana Sołtyka)SołtysowskaSpacerowaSpadochroniarzySpasowskiego WładysławaSpiczakowa Teodora (Profesora Teodora Spiczakowa)SpiskaSpiżowaSpokojnaSpornaSportowaSportowe Os.Spychalskiego Józefa (Pułkownika Józefa Spychalskiego)Spytka z MelsztynaSpławySpółdzielcze Os.SpółdzielcówSrebrne Uroczysko Os.Srebrnych OrłówSrzednickiego KonradaStachiewicza PiotraStachowicza MichałaStacyjnaStadionowaStaffa LeopoldaStalowaStalowe Os.Stanisława Ze SkalbmierzaStanisławskiego JanaStarca TadeuszaStare WiśliskoStarego DębuStarego WiarusaStarego ZygmuntaStaromostowaStarowiejskaStarowiślnaStarowolskaStartowaStary GościniecStarzyńskiego StefanaStaszczyka AdamaStaszica StanisławaStattlera WojciechaStawarza Antoniego (Porucznika Antoniego Stawarza)StawiskoStawowaStańczykaStefanowicza KajetanaStefczyka FranciszkaStella-Sawickiego IzydoraStelmachówStepowaStoczniowcówStoigniewaStojałowskiego StanisławaStokowaStokrotekStolarskaStolarza StefanaStopki AndrzejaStorczykowaStoszki Ignacego (Księdza Ignacego Stoszki)StradomskaStraszewskiego FlorianaStrażackaStromaStruga AndrzejaStrumiennaStrumykStrusia Józefa Os.StrycharskaStryjeńskiego TadeuszaStryjeńskiej ZofiiStrzelcówStrzeleckaStrzelnicaStrąkowaStręckaStróża RybnaStróżeckiego JanaStudenckaStudziankiStudziennaStwosza WitaStycznaStyki JanaStępiceStępnia JózefaSuchaSucharskiego HenrykaSuche ŁąkiSuchy JarSudeckaSudolskaSukienniczaSulisławaSupniewskiego JanuszaSurzyckiego JanaSułkowskiego Józefa (Generała Józefa Sułkowskiego)SwarożycaSwobodaSwojskaSwoszowickaSybirakówSycha MarkaSymfonicznaSyrachowskaSyrenySyreńskiego SzymonaSyrokomli WładysławaSzablowskiego JerzegoSzafera Władysława (Profesor Władysława Szafera)SzafirowaSzaflarskaSzafrana TadeuszaSzafrańskaSzajnowicza-Iwanowa JerzegoSzaraSzarotkiSzarskiego JackaSzarych SzeregówSzaserówSzastera JanaSzczawnickaSzczecińskaSzczegówSzczeklika (Porucznika Szczeklika)SzczepańskaSzczepański Pl.Szczerbińskiego KarolaSzczygielskiego StanisławaSzczyglaSzczęsnego Felińskiego Zygmunta (Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego)SzczęśliwaSzenwalda LucjanaSzerokaSzerokie ŁąkiSzewskaSzklanaSzklane Domy Os.SzklarskaSzkolnaSzkolne Os.SzkółkowaSzlachtowskiego FeliksaSzlakSzlifierskaSzmaragdowaSzopkarzySzpakowaSzparagowaSzpitalnaSztaudyngera Jana IzydoraSzujskiego JózefaSzukiewicza AleksandraSzumca JanaSzuwarowaSzwai JanaSzwed-Śniadowskiej AnnySzwedzkaSzwoleżerówSzybiskoSzybkaSzyllinga AntoniegoSzymanowskiego KarolaSzymańskiego EdwardaSzymkiewicza DezyderegoSzymonowica SzymonaSzyszko Bohusza AdolfaSłabego Mieczysława (Majora Mieczysława Słabego)Sławka WaleregoSławkowskaSłomczyńskiego MaciejaSłomianaSłomnickaSłona WodaSłoneckiego MarianaSłoneczne Os.SłonecznikowaSłotnaSłowackiego Juliusza Al.SłowiańskaSłowiczaSłońskiego GabrielaSłupskaSądowaSąsiedzkaSępia
T TabacznaTaborowaTajber Pauli Zofii (Matki Pauli Zofii Tajber)Taklińskiego WładysławaTalowskiego TeodoraTarasowaTargosza Karola (Księdza Karola Targosza)TargowaTarnobrzeskaTarnowskaTarnowskiego JanaTarłowskaTatarakowaTatarskaTatrzańskaTańskiego CzesławaTeatralne Os.Teligi LeonidaTelimenyTenczyńskaTetmajera WłodzimierzaTischnera Józefa (Księdza Józefa Tischnera)TkackaTochowicza LeonaTokarskaTokarskiego JulianaTomickiego Piotra (Biskupa Piotra Tomickiego)Tomkowicza StanisławaTondosa StanisławaTopazowaTopiarniaTopografówTopolowaToporczykówTorfowaTorowaToruńskaTotus TuusTowarowaTraczyTraugutta RomualdaTrawiastaTrawnikiTretówkaTrockiego Franciszka (Księdza Franciszka Trockiego)TruskawieckaTruskawkowaTruszkowskiego Stanisława (Księdza Stanisława Truszkowskiego)Trybuny LudówTrynitarskaTrzcinowaTrzech KróliTrębacza PiotraTuchowskaTulipanowaTumanowicza WalerianaTureckaTurka Wincentego (Księdza Wincentego Turka)TurkusowaTurniejowaTuroniaTurowicza JerzegoTurowiecTurystycznaTurzymy Marii Pl.Tuwima JulianaTwardego (Doktora Twardego)TwardowskiegoTwaroga FranciszkaTymiankowaTymotkowaTynieckaTynkarzyTyranowskiego Jana LeopoldaTyrczankaTysiąclecia Os.Tęczowa
U UbelinyUbocznaUdzieli SewerynaUgorekUjastekUjastek MogilskiUjejskiego KornelaUkośnaUkrytaUmińskiej EugeniiUniwersału PołanieckiegoUnruga JózefaUrbanistówUrbanowicza Witolda (Generała Witolda Urbanowicza)UroczaUrocze Os.UrodzajnaUrsyna Niemcewicza JulianaUrszulkiUrwanaUrzędniczaUzdrowiskowaUziembły HenrykaUśmiechUłanów
V Vetulaniego Adama
W Wachholza LeonaWadowickaWadowskaWalecznaWaligórskiego AndrzejaWaliszewskiego ZygmuntaWallek-Walewskiego BolesławaWallenroda KonradaWandejskaWandy KopiecWandy Os.WapiennaWapiennikWapowskiego BernardaWarchałowskiego EdwardaWarmijskaWarneńczyka WładysławaWarownaWarszauera JonatanaWarszawskaWarszewicza JózefaWasilewskiego EdmundaWaszyngtona Jerzego Al.Wawel ZamekWawelskaWałbrzyskaWałowaWażewskiego TadeuszaWańkowicza MelchioraWczasowaWdałego WalgierzaWeigla FerdynandaWeissa WojciechaWelońskiego PiusaWenecjaWernyhoryWeryhy-Darowskiego WincentegoWeseleWesterplatteWewnętrznaWiatra NarcyzaWiatracznaWicherkiewicza Bolesława Wiktora (Profesora Bolesława Wiktora Wicherkiewicza)WichrowaWidnaWidnokrągWidokWidłakowaWiedeńskaWiejskaWielgusa MaciejaWielickaWielkanocnaWielkich PiecówWielkie PolaWielkotyrnowskaWielogórskaWielopoleWieniawskiego HenrykaWieniawy-Długoszowskiego Bolesława (Generała Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego)WierchowaWierzbowaWierzynka MikołajaWierzyńskiego KazimierzaWietora HieronimaWiewiórczaWiklinowaWilczaWilczy StokWileńskaWilgotnaWilka-Wyrwińskiego WilhelmaWillowe Os.WinnickaWinowcówWiosennaWioślarskaWitkiewicza Stanisława IgnacegoWitkowice Nowe Os.WitkowickaWitosa WincentegoWittek Marii (Generała Marii Wittek)Wittiga EdwardaWiślickaWiśliskoWiślnaWiśniewskiego Jerzego (Profesora Jerzego Wiśniewskiego)WiśniowaWiśniowieckiego JeremiegoWiśniowy SadWiązowaWjazdWjazdowaWlotowaWodnaWodociągowaWodoczaWodzickichWodzinowskiego WincentegoWojciecha z BrudzewaWojciechowskiego StanisławaWojennaWojnickaWojskowaWolnica Pl.WolnościWolskaWolskiego Mikołaja (Marszałka Mikołaja Wolskiego)Worcella StanisławaWoronicza Jana PawłaWoźnicówWołodyjowskiego MichałaWrobela FeliksaWrocławskaWrony MieczysławaWrońskiego Bohdana (Komandora Bohdana Wrońskiego)WrzesińskaWrzosowaWróblewskiego ZygmuntaWróblowickaWróżenickaWspólnaWszystkich Świętych Pl.Wujka Jakuba (Księdza Jakuba Wujka)Wybickiego JózefaWyciąskaWyczółkowskiego LeonaWygodaWygranaWyki KazimierzaWypoczynkowaWyrobka ZygmuntaWyrwaWyrwy-Furgalskiego TadeuszaWysockiego PiotraWysockiej StanisławyWysokaWysokie Os.Wyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego Stefana (Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego)Wysłouchów Marii i BolesławaWyłomWyżgi KazimierzaWyżynnaWzgórzeWładysława IVWłodarczyka BronisławaWłodarskaWłodkowica PawłaWłosika Bogdana Pl.WłoskaWłościańskaWłóczkówWąchały (Porucznika Wąchały)WądółWąskaWąwozowaWędrowników Al.WęgierskaWęgierskiego LudwikaWęglarskaWęgrzeckaWęgrzynowickaWęgłowaWężyka FranciszkaWójcickiego MichałaWójtowska
Z Za GórąZa LipkamiZa OgrodemZa SkłonemZa TargiemZa ToremZabawaZaborskaZaborzeZabłocieZabłockiego FranciszkaZachemskiego JakubaZachodniaZaciernieZaciszeZaczarowane KołoZadworzeZagajeZagonówZagościniecZagrodyZagrodzkiego Adolfa (Księdza Adolfa Zagrodzkiego)ZagumnieZagłobyZagórzeZajęczaZakamyczeZakarczmieZakarnieZakleśnieZakliki z MydlinikZakluczeZakoleZakopiańskaZakrzowieckaZakrętZakładowaZakątekZakępieZalesieZaleskiego BohdanaZalipkiZamenhofa Ludwika (Doktora Ludwika Zamenhofa)ZamglonaZamiejskaZamkniętaZamkowaZamoyskiego JanaZamłynieZana TomaszaZaogrodzieZapolskiej GabrieliZaporoskaZaporębieZapustaZaremby StanisławaZarosieZarudawieZaruskiego MariuszaZarzeczeZarzyckiego WiesławaZaskaleZastawniaka Józefa (Księdza Józefa Zastawniaka)ZaszkolnaZatorskaZaułekZaułek Jugowicki Os.Zaułek WileńskiZawielgusieZawieyskiego JerzegoZawiszyZawiłaZawodzieZaścianekZałuskich Andrzeja i JózefaZbaraskaZbożowaZbrojarzyZbrojówZbydniowickaZbyszka z BogdańcaZdrojowaZdrowaZdunówZduńskaZefirowaZegadłowicza EmilaZelwerowicza AleksandraZembrzyckaZesławickaZgodyZgody Os.ZiarkowaZieleniecZielińskaZielińskiego Bohdana (Generała Bohdana Zielińskiego)ZielnaZielonaZielone Os.Zielone WzgórzeZielonogórskaZielony DółZielony JarZielony MostZiemianekZiemskaZientary MichałaZimmer Zygmunty (Siostry Zygmunty Zimmer)ZimnaZimorodkówZimorowicza SzymonaZiobrowskiego StefanaZjazdu GnieźnieńskiegoZmartwychwstania PańskiegoZolla FryderykaZwierzynieckaZwycięstwaZyblikiewicza MikołajaZygmuntowskaZyndrama z MaszkowicZłocieniowaZłoczowskaZłotaZłota Podkowa Os.Złotego Wieku Os.Złotej Jesieni Os.Złoty Róg
Ś Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego)Ślaskiego Jana (Profesora Jana Ślaskiego)ŚlicznaŚliskaŚliwiaka TadeuszaŚliwkowaŚliwy LeopoldaŚlusarskaŚląskaŚlósarczyka LeonaŚmiałaŚmiałego BolesławaŚniadeckich Jana i JędrzejaŚnieżnaŚrodkowaŚwiatowidaŚwidnickaŚwidzińskiego HenrykaŚwiebodzickaŚwierkowaŚwietlanaŚwieżaŚwiteziankiŚwiętego BenedyktaŚwiętego Brata AlbertaŚwiętego Ducha Pl.Świętego FilipaŚwiętego IdziegoŚwiętego JackaŚwiętego JanaŚwiętego KrzyżaŚwiętego MarkaŚwiętego PiotraŚwiętego SebastianaŚwiętego StanisławaŚwiętego TomaszaŚwiętego WawrzyńcaŚwiętego WincentegoŚwiętego WojciechaŚwiętego ŁazarzaŚwiętej AgnieszkiŚwiętej AnnyŚwiętej BronisławyŚwiętej GertrudyŚwiętej KatarzynyŚwiętej KingiŚwiętej Marii Magdaleny Pl.Świętej RodzinyŚwiętej TeresyŚwiętojańskaŚwiętokrzyska
Ź Źródlana
Ł ŁabędziaŁaczka Mariana (Księdza Prałata Mariana Łaczka)ŁadnaŁagiewnickaŁagiewnicki Pl.ŁamanaŁanowaŁanyŁapanowskaŁawniczaŁazarskiego JanaŁazowaŁazyŁempickiego StanisławaŁepkowskiego JózefaŁobodowskiego JózefaŁobzowskaŁojasiewicza StanisławaŁokietka WładysławaŁokietkówny ElżbietyŁopackiego Jacka AugustynaŁosiówkaŁowieckaŁowienickaŁowińskiego KarolaŁozińskiego WładysławaŁubinowaŁuczanowickaŁucznikówŁuczyńskiego Zygmunta (Doktora Zygmunta Łuczyńskiego)Łukasiewicza IgnacegoŁukasińskiego WalerianaŁukowiecŁupaszki (Majora Łupaszki)Łuszczkiewicza WładysławaŁutniaŁużyckaŁysogórskaŁąckaŁąkowaŁęczyckaŁęgowaŁężceŁódzka
Ż ŻabiaŻabiniecŻaglowaŻaka MichałaŻaków KrakowskichŻarnowaŻdziebły-Danowskiego DominikaŻelaznaŻelazowskiego RomanaŻelechowskiego KaspraŻeleńskiego WładysławaŻemaitisa KiejstutaŻeromskiego StefanaŻeńcówŻmichowskiej NarcyzyŻmujdzkaŻniwnaŻonkilowaŻołnierskaŻubrowa Al.ŻurawiaŻuławskiego JerzegoŻułowskaŻwirki i WiguryŻwirowaŻytniaŻywaŻywicznaŻywieckaŻyznaŻółkiewskiego Stanisława (Hetmana Stanisława Żółkiewskiego)Żółtej CiżemkiŻółwia
Ć Ćwiklińskiej MieczysławyĆwikłowa


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#11/2048/1606189807)