Znajdź kod pocztowy

Miasto LODZ ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
LODZ

Ulica:
wybierz jedną z 2258 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Lodz, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Korpusu Pancernego WP1 Maja Al.
3 3 Maja
6 6 Sierpnia
1 10 Lutego11 Listopada
2 28 Pułku Strzelców Kaniowskich
A Abramowskiego EdwardaAdamieckiego KarolaAdmiralskaAdwentowicza KarolaAdwokackaAgatowaAgrestowaAjnenkiela EugeniuszaAkacjowaAkademickaAkademii ZamojskiejAksamitnaAkwarelowaAlabastrowaAlbańskaAleksandraAleksandrowskaAlojzegoAlpejskaAltanowaAlzackaAmarantowaAmatorskaAmazonitowaAmetystowaAnanasowaAnczyca WładysławaAndersena ChristianaAndrzejewskiej JadziAnieliAnstadta Karola Al.AntenowaAntoniewskaAntoninyAntycznaAnyżowaArabskaArktycznaArmii "Łódź"Armii KrajowejArnikiAroniowaArtyleryjskaArtylerzystówAstronautówAstronomicznaAstrówAtutowaAugustyniaka JanaAugustówAzaliowaAzotowa
B Babickiego JózefaBabiego LataBacewicz GrażynyBachledy KlimkaBacowaBaczyńskiego Krzysztofa KamilaBajana JerzegoBajecznaBalladynyBalonowaBalsamowaBanacha StefanaBanachiewicza Tadeusza (Profesora Tadeusza Banachiewicza)BananowaBandurskiego Władysława Al. (Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego)BankowaBarbaryBardowskiego PiotraBarlickiego Norberta Pl. (Doktora Norberta Barlickiego)BarokowaBarona Smukłego HenrykaBarskaBartkiewicza ZygmuntaBartniczaBartoka BeliBarwinkowaBarwnaBasenowaBastionowaBasztowaBatalionu PlaterówekBatalionów ChłopskichBatorego StefanaBawełnianaBazaltowaBazarowaBaśniowaBałtyckaBałucki RynekBałuckiego MichałaBażanciaBeczkowaBednarskaBelgijskaBema Józefa (Generała Józefa Bema)Beniowskiego MaurycegoBerylowaBeskidzkaBetonowaBezpiecznaBiałaBiałoruskaBiałostockaBiałowieskaBiałych RóżBiedronkowaBiegańskiego Władysława (Doktora Władysława Biegańskiego)BiegunowaBielicowaBielskaBiernaBieszczadzkaBilardowaBillewiczówny OleńkiBiskupińskaBittdorfa AnastazegoBiwakowaBlacharskaBliskaBlocha Jana GottliebaBlokowaBluszczowaBobowaBobrowaBobslejowaBocianiaBocznaBodo EugeniuszaBoguszewskiej HelenyBogusławskiego WojciechaBohaterów Monte CassinoBohaterów Powstania StyczniowegoBohaterów WrześniaBohdanowicza KarolaBohomolca FranciszkaBojerowaBojowników Getta WarszawskiegoBokserskaBoksytowaBolesławaBolesława ChrobregoBolesława KrzywoustegoBolesława SzczodregoBolesławówBolka ŚwidnickiegoBorowaBorowiakowej TekliBorsuczaBorutyBoryny MaciejaBorówkowaBosmańskaBotanicznaBoya-Żeleńskiego TadeuszaBożego Jana (Świętego Jana Bożego)BrackaBraterskaBratkowaBratysławskaBrauna MieczysławaBroniewskiego WładysławaBronisinBronisławyBronowaBrowarnaBrudzińskiego JózefaBrukowaBrukselskaBrusBruskaBruzdowaBrydżowaBrylantowaBrzechwy JanaBrzegowaBrzeskaBrzezińskaBrzeźnaBrzoskwiniowaBrzozowaBrzozowskiego StanisławaBrzóski Stanisława (Księdza Stanisława Brzóski)BrójeckaBudowlanaBudyBudziszyńskaBukowaBulwarowaBursztynowaBurtowaBurzliwaBułgarskaBydgoskaBylinowaBystraBystrzyckaByszewskaBzowaBzuryBławatnaBłotnaBłońskaBłędowskaBłękitnaBędzińska
C CałaCebertowicza Romualda (Profesora Romualda Cebertowicza)CedrowaCedry KrzysztofaCegielnianaCeglanaCelnaCelowniczaCementowaCentralnaCepowaCeramicznaChabrowaChachułyChałasińskiego JózefaChałubińskiego Tytusa (Doktora Tytusa Chałubińskiego)ChemicznaChełmońskiego JózefaChełmskaChlebowaChmielnaChmielowskiego Alberta (Świętego Brata Alberta Chmielowskiego)ChmurnaChochołaChocianowickaChocimskaChodkiewicza KarolaChoińskaChopina FryderykaChromowaChryzantem Al.ChylońskaChłodnaChłodnikowaChłopickiego Józefa (Generała Józefa Chłopickiego)ChłopskaChłędowskiego KazimierzaChóralnaCiasnaCichaCiechocińskaCiechowskiego GrzegorzaCiemnaCienistaCieplarnianaCiepłaCierniówkiCiesielskaCieszkowskiego AugustaCieszyńskaCiołkowskiego KonstantegoCisowaCiągnikowaCmentarnaCodziennaCygankaCylla WawrzyńcaCynarskiego MarianaCynowaCypryjskaCyprysowaCyrkoniiCytrynowaCzackiego TadeuszaCzaharyCzajewskiego WiktoraCzajkowskiego PiotraCzapliCzarnaCzarnego ZawiszyCzarnieckiego StefanaCzarnkowskaCzarnoleskaCzciboraCzecha BronisławaCzechosłowackaCzeremchyCzeremoskaCzereśniowaCzernika StanisławaCzerwcowaCzerwonaCzerwonego KapturkaCzerwonych MakówCzorsztyńskaCzołgistówCzołowaCzternastu StraconychCzwartakówCzynnaCzystaCzytelniczaCzyżewskiego 'Juliana' Ludwika (Generała Ludwika Czyżewskiego 'Juliana')CzłuchowskaCzęstochowskaCzółenkowa
D DachowaDaktylowaDalekaDaliowaDaniłowskiego GustawaDarniowaDawnaDeca Wacława (Profesora Wacława Deca)Deczyńskiego KazimierzaDedalaDekerta JanaDeltowaDembińskiego HenrykaDemokratycznaDenhoff-Czarnockiego WacławaDennaDeotymyDereniowaDesantowaDeszczowaDiamentowaDmowskiego RomanaDmowskiego Romana Pl.DniestrzańskaDobraDobrej WróżkiDobrzyńskaDodatniaDojazdowaDolina KościeliskaDolina SzwajcarskaDolinnaDolnaDolnośląskaDolomitowaDomowaDorabialskiej AlicjiDoroszewskiego WitoldaDorotyDorszowaDostawczaDostojewskiego FiodoraDowborczykówDołyDożynkowaDrewnowskaDrozdowaDrukarskaDrużynowaDrwęckaDrzymałyDubois StanisławaDuetowaDumnaDunajecDunikowskiego KsaweregoDuńskaDwernickiego Józefa (Generała Józefa Dwernickiego)DworcowaDworzaczkaDygasińskiego AdolfaDylika Jana (Profesora Jana Dylika)DyngusowaDyniowaDynowskaDyspozytorskaDywizjonu 303Działka StanisławaDziałkowaDziałowaDzieci ŁodziDziewannyDziewiarskaDzikaDzikich PólDzwonowaDźwiękowaDługaDługosza JanaDąbrowskiego Henryka Pl. (Generała Henryka Dąbrowskiego)Dąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego)DąbrowszczakówDąbrówkiDębowaDębowskiego Jana
E EdukacyjnaEdwardaEjsmonda JulianaEkologicznaEkonomicznaElanaElbląskaElektronowaEleonoryElewatorowaElsnera JózefaEmaliowaEmerytalnaEnergetykówEterowaEugeniuszaEwangelicka
F FabrycznaFalistaFalowaFamilijnaFarbiarskaFarnaFaszynowaFeliksińskaFeliksyFelińskiego AlojzegoFelsztyńskiego SebastianaFieldorfa Nila Augusta Emila (Generała Augusta Emila Fieldorfa "Nila")FigowaFijałkowskiego Włodzimierza (Profesora Włodzimierza Fijałkowskiego)FilareckaFilomatówFinansowaFiołkowaFizycznaFizylierówFlamandzkaFlandryjskaFlatta OskaraFlisackaFlorecistówFloriańskaFogga MieczysławaFolwarcznaFonicznaForemnaFranciszkańskaFredry AleksandraFrezjowaFrycza-Modrzewskiego Andrzeja
G Gadomskiego JanaGajcego TadeuszaGajowaGalileuszaGalla AnonimaGarnizonowaGatunkowaGazdyGazowaGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGałeckiego AntoniegoGdańskaGdyńskaGeneralskaGeodezyjnaGerberowaGersona WojciechaGibalskiego EdwardaGiemzowskaGiewontGiełdowaGimnastycznaGipsowaGlebowaGlinianaGliszczyńskiego ArturaGliwickaGminnaGnieźnieńskaGodnaGogola MikołajaGojawiczyńskiej PoliGombrowicza WitoldaGontowaGontynyGoplanyGoplańskaGorceGorkiego MaksymaGoryczkowaGorzowskaGospodarczaGotyckaGościniecGościnnaGoździkowaGołębiaGrabieniecGrabińskaGrabowaGraficznaGranicznaGraniowaGranitowaGrażynyGrenadierówGrochowaGrodowaGrodzieńskaGrodzkaGromadzkaGrota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego)Grotta Józefa Wacława (Profesora Józefa Wacława Grotta)GrudziądzkaGruntowaGrunwaldzkaGruszowaGryczanaGryfa PomorskiegoGrzybowaGubałówkaGwardii LudowejGwardzistówGwarkówGwarnaGwiazdowaGładkaGłogowaGłogowskaGłowackiego WojciechaGłuchaGłębinowaGłębokaGęsiaGóralskaGórnaGórniczaGórska
H HalkiHallera Józefa Pl. (Generała Józefa Hallera)HalnaHanuszkiewicza AdamaHarcerskaHarcerzy-Zatorowców Al.Harnama SzymonaHarnasiaHaśka JarosławaHejnałowaHektarowaHelenyHelenówekHelińskiego FranciszkaHelskaHenrykaHenryka BrodategoHenrykowskaHerbowaHersza BerlińskiegoHetmańska Al.HiacyntowaHipotecznaHippicznaHodowlanaHoffmanowej AntoninyHolenderskaHolowniczaHonorowaHortensjiHotelowaHubalaHufcowaHusarskaHuta JagodnicaHyrna
I I Dywizji Al.IdeowaIdzikowskiej KrystynyIglastaIkaraIm. Sienkiewicza Henryka ParkInflanckaInformatycznaInowrocławskaInżynierskaIrenyIrysowaIłowaIłłakowiczówny Kazimiery
J JabłoniowaJachowicza StanisławaJadwigiJagiellonki AnnyJagiellońskaJagienkiJaglanaJagnyJagodnicaJagodowaJagoszewskiego MieczysławaJakubaJakubowicza WojciechaJanaJana Pawła II Al.Jana i CecyliiJaninyJanosikaJanowskaJantarowaJaracza StefanaJarosławskaJarowaJarzynowaJarzębinowaJasia i MałgosiJasieńJasińskiego Jakuba (Generała Jakuba Jasińskiego)JaskrowaJaskółczaJasnaJasne BłoniaJaspisowaJastarniaJastrzębiaJaszuńskiego SalomonaJaworowaJaśminowaJałowcowaJażdżewskiego KonradaJedwabniczaJeleniaJemiołowaJesiennaJesionowaJesiotrowaJeziorańskiego AntoniegoJeziornaJeździeckaJeżaJeża Teodora TomaszaJoannyJodowaJodłowaJonschera Karola (Doktora Karola Jonschera)Joselewicza BerkaJubileuszowaJudyma TomaszaJugosłowiańskaJuhasowaJulianowskaJuliiJuliuszaJunackaJuranda ze SpychowaJurczyńskiego JuliuszaJuszczakiewicza Kornika Stanisława (Pułkownika Stanisława Juszczakiewicza "Kornika")JutrzenkiJęczmiennaJędrowiznaJędrzejowskaJózefaJózefowskaJózefówJózewskiego Henryka Jana Al.
K KaczaKaczeńcowaKaczmarka RomanaKaczmarskiego JackaKadetówKadłubka WincentegoKajakowaKaktusowaKalatówkiKaletniczaKalinowaKalinowskiego Rafała (Świętego Rafała Kalinowskiego)KaliskaKamieńca PodolskiegoKamińskiego Aleksandra (Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego)KanałowaKanclerskaKanonierskaKapitańskaKarolaKarolewskaKarowaKarpackaKarpiaKarskiego JanaKartuskaKarwińskaKarłowicza MieczysławaKaskadowaKasowaKasprowicza JanaKasprzaka MarcinaKasztanowaKasztelańskaKaszubskaKatedralny Imienia Jana Pawła II Pl.Kaufmana MieczysławaKawaleryjskaKawowaKazimierzaKazimierza OdnowicielaKeniżanki WładysławyKerna AndrzejaKetlingaKieratowaKierowaKierpcowaKierunkowaKijankiKilińskiego JanaKinga C. GilletteKirasjerówKlaretyńskaKlasowaKlasycznaKlasztornaKleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga)KlimatycznaKlinowaKlonowaKlubowaKluczowaKmicica AndrzejaKmieciaKniaziewicza Karola (Generała Karola Kniaziewicza)Knychalskiego WitoldaKobaltowaKobzowaKochanowskiego JanaKoguciaKokosowaKolarskaKolbego Maksymiliana Al. (Świętego Maksymiliana Kolbego)Kolbego Maksymiliana Marii Skw. (Świętego Maksymiliana Marii Kolbego)KolejowaKolektywnaKolińskiego Józefa (Doktora Józefa Kolińskiego)KolorowaKolumnyKomandorskaKomandosówKomfortowaKominiarskaKominowaKomornikiKompostowaKomputerowaKomunalnaKomunardówKomuny Paryskiej Pl.KonarowaKonarzewskiego TomaszaKoncertowaKondka WacławaKonfederatów BarskichKongresowaKoniakowskaKoniczynowaKonnaKonopnaKonopnickiej MariiKonspiracjiKonstantynowskaKonstytucyjnaKonwaliowaKopalnianaKopcińskiego Stefana (Doktora Stefana Kopcińskiego)Kopernika MikołajaKoplowicza AbramaKoprowaKoralowaKorczaka JanuszaKorczyńskiego AndrzejaKorfantego WojciechaKoronnaKorsaka JulianaKorsarskaKorsykańskaKorynckaKorzeniowskiego JózefaKorzennaKosmicznaKosmonautówKosodrzewinyKossaka JuliuszaKostki-Napierskiego AleksandraKostki Stanisława (Świętego Stanisława Kostki)Kosynierów GdyńskichKoszalińskaKoszykowaKotarbińskiego Tadeusza (Profesora Tadeusza Kotarbińskiego)KotoniarskaKotwicznaKowalskaKowalskiego RochaKowalszczyznaKowieńskaKownackiej MariiKoziaKozielskaKozietulskiego Jana (Pułkownika Jana Kozietulskiego)KościelnaKościelny Pl.Kościuszki Tadeusza Al.Koźmiana KajetanaKołobrzeskaKołodziejskaKołowaKołłątaja Hugona (Księdza Hugona Kołłątaja)KrajobrazowaKrajowaKrakowskaKrakusaKrasickiego JankaKrasińskiego ZygmuntaKrasnoludkówKraszewskiego Józefa IgnacegoKraterowaKrawieckaKrańcowaKreciaKresowaKresowych StanicKrochmalnaKrokiewKrokusowaKronikarskaKrotoszyńskaKrośnieńskaKruczaKruczkowskiego LeonaKrupówkiKruszwickaKruszynowaKrynickaKryształowaKryzysowaKrzemienieckaKrzemieniowaKrzeptowskiego JózefaKrzewowaKrzywaKrzywickiego LudwikaKrzywoń AnieliKrzyżowaKróla Bolesława ŚmiałegoKróla Władysława WarneńczykaKrólewskaKrótkaKsawerowskaKsiążka AntoniegoKsiążąt Polskich Al.Księżnej KingiKsięży MłynKsiężycowaKubusia PuchatkaKujawskaKukuczki JerzegoKupałyKurantowaKurczakiKurka WincentegoKuropatwiaKurpińskiego KarolaKusaKusocińskiego JanuszaKutnowskaKutrowaKuźnickaKwarcowaKwartalnaKwaterunkowaKwiatowaKwiatów PolskichKwidzyńskaKwiecistaKwietniowaKwitnącej WiśniKłodzkaKłosowaKąkolowaKątnaKędry Władysława
L LajkonikaLangiewicza MarianaLaserowaLaskowaLaskowickaLatawcowaLaurowaLawendowaLawinowaLazurowaLechickaLeczniczaLegionówLegnickaLelewela JoachimaLemieszowaLenartowicza Teofila AleksandraLermontowa MichałaLeszczowaLeszczynowaLeszczyńskiej StanisławyLeszka BiałegoLetniskowaLewaLewantyńskaLewarowaLeśmiana BolesławaLeśnaLeżakowaLibelta KarolaLibijskaLiczyrzepyLiliowaLimanowskiego BolesławaLimbowaLindleya WilliamaLiniowaLipiec ReymontowskichLipowaLirycznaListopadowaLitewskaLiściastaLnianaLodowaLokajskiego EugeniuszaLokatorskaLontowaLorentza ZygmuntaLotnaLotniczaLubeckiego Franciszka KsaweregoLubelskaLublinekLubuskaLudowaLudwikaLuksemburskaLumumby PatriceLutomierskaLuźnaLęborska
M Maciejewskiego WładysławaMaciejkowaMaciejowickaMacierzankiMackiewicza AntoniegoMaczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka)MagazynowaMagdalenyMagnesowaMagnoliowaMahatmy GandhiegoMahoniowaMajewskiego HilaregoMajowaMakowaMakuszyńskiego KornelaMalachitowaMalarskaMalborskaMalczewskiego JackaMalinowaMalowniczaMaltańskaMalwowaMandarynkowaManewrowaManiaMaratońskaMarcinaMarczaka KarolaMarczyńskich Kazimiery i JanaMargaretekMariiMarkietankiMarmurowaMarszałkowskaMarszowaMarusarzówny HelenyMarynarskaMarynarzy PolskichMarysińskaMarzannyMasztowaMaszynowaMasłochów Lone i LucjanaMatejki JanaMatejki Jana ParkMatek Polskich Al.MateuszaMatowaMazowieckaMazowieckiego Janusza (Księcia Janusza Mazowieckiego)MazurskaMałaMałachowskiego StanisławaMałego RycerzaMaćka z BogdańcaMechanicznaMencla Bernarda WojciechaMetalowaMewyMglistaMianowskiego JózefaMiarki KarolaMichałaMichałowicza JerzegoMichałowskaMicińskiego TadeuszaMickiewicza Adama Al.MiechowskaMiecznikówMiedzianaMiejskaMielczarskiego RomualdaMieliznyMierniczaMierzejowaMierzyńskiego Zdzisława (Doktora Zdzisława Mierzyńskiego)MieszczańskaMieszka IMieszkalnaMigdałowaMikowaMileszkiMilionowaMimozyMineralnaMinerskaMiniaturowaMiodowaMirtowaMiłaMiłosnaMiędzyrzeczeMiętowaMińskaMocarnaMochnackiego MaurycegoMocnaMoczarowaModraModrzejewskiej HelenyModrzewiowaMokraMolla Jana (Profesora Jana Molla)Moniuszki StanisławaMorawskaMorcinka GustawaMorelowaMorenowaMorgowaMorskaMorskie OkoMorwowaMosiężnaMoskuleMoskulikiMostowskiego TadeuszaMotorowaMotylowaMozaikowaMroźnaMrówczaMulinowiczaMundurowaMunicypalnaMurarskaMurawyMusiała Włodzimierza (Profesora Włodzimierza Musiała)MuszkieterówMuszlowaMusztrowaMuszyńskiego JanaMylnaMysłowickaMyśliwskaMłynarskaMłynek
N Na UboczuNad JasieniemNad KarolewkąNad NeremNad NiemnemNad SokołówkąNad StawemNadwodnaNaftowaNagietkowaNalepińskiej MariiNamiotowaNamysłowskiego BolesławaNapoleońskaNarciarskaNarcyzowaNarewskaNarodowaNaruszewicza AdamaNarutowicza Gabriela (Prezydenta Gabriela Narutowicza)NarwikNasiennaNastrojowaNasturcjowaNataliiNawrotNałkowskiej ZofiiNefrytowaNenckiego MarcelegoNenufarowaNeonowaNeryNewerlego IgoraNiciarnianaNiecałaNiedziałkowskiego MieczysławaNiedźwiedziaNiemcewicza Juliana UrsynaNiemena CzesławaNiemojewskiego AndrzejaNiepodległości Pl.NiepołomickaNieszawskaNiewiarowskiej KrystynyNiezapominajkiNiskaNiwelacyjnaNizinnaNiższaNormandzkaNorwida Cypriana KamilaNoteckaNowaNowe GórkiNowe SadyNowogrodzkaNowomiejskaNowopolskaNowosolna RynekNowożeńcówNowy JózefówNowy ŚwiatNurkowaNurta-Kaszyńskiego Eugeniusza (Majora Eugeniusza Nurta-Kaszyńskiego)
O OazowaObjazdowaOblęgorskaObornickaObozowaObronnaObrońców WarszawyObrońców WesterplatteObszernaObwodowaObywatelskaObłocznaOdolanowskaOdrzańskaOdważnaOdyńca Antoniego EdwardaOfiar Terroryzmu 11 Września Al.OfiarnaOficerskaOgińskiego Michała KleofasaOgniskowaOgrodniczaOgrodowaOgrody RomanówOgórkowaOkiennaOkoniowaOkopowaOkrzei StefanaOkręglikOkręgowaOkrętowaOkrężnaOksywieOkulickiego Niedźwiadka Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka")OkólnaOlechowskaOlimpijskaOliwkowaOliwskaOlkuskaOlszowaOlsztyńskaOmłotowaOnyksowaOpalowaOpałowaOpiekuńczaOpoczyńskaOpolczyka Władysława (Księcia Władysława Opolczyka)OpolskaOppmana ArturaOrdona JuliuszaOrdonówny HankiOrganizacji "Wolność i Niezawisłość"Orkana WładysławaOrlaOrmiańskaOrnaOrzechowaOrzelskiej JustynyOrzeszkowej ElizyOrłowicza MieczysławaOrłowskaOrężnaOsadniczaOsiedlowaOsinowaOskardowaOsobliwaOssowskiego MichałaOsterwy JuliuszaOstowaOstrołęckaOstróżekOszczepowaOwczaOwocowaOwsianaOxińskiego JózefaOzdobnaOzorkowskaOświatowaOświęcimskaOłowiana
P PCK Al.PKP Fabryczna DworzecPKS Fabryczna DworzecPabianickaPabiankaPacanowskiej ZuliPaderewskiego IgnacegoPadewskiego Antoniego (Świętego Antoniego Padewskiego)Palki Grzegorza Al.PalmowaPamięci Ofiar Litzmannstadt Getto Al.PancernaPancerniakówPankiewicza Anastazego (Błogosławionego Anastazego Pankiewicza)PanoramicznaPapierniczaPaprociowaParadnaParafialnaParandowskiego JanaParcelacyjnaParkowaParowozowaPartyzantówParyskaPasiecznaPasjansowaPasjonistów Al.PastelowaPasterskaPatriotycznaPatrolowaPawiaPawilońskaPawłaPałacowaPańskaPeoniowaPerkalowaPerla FeliksaPerliczaPerłowaPiasecznaPiaskiPiaskowaPiaskowiecPiastaPiasta KołodziejaPiastowski Pl.Piechala MarianaPiechoty WybranieckiejPiechuraPiekarskaPieninyPienistaPierwiosnkówPieszaPietrusińskiego JanaPieśni RycerskiejPikowaPilarskiego JózefaPilicznaPilotówPilskaPionierskaPiotrkowskaPiotrowiczowej MariiPiołunowaPiramowicza GrzegorzaPirytowaPisankowaPisarskaPistacjowaPiwnaPiwnika Ponurego Jana (Majora Jana Piwnika "Ponurego")PiwowarskaPiłkarskaPiłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego)PięknaPiętaka StanisławaPlacowaPlanetarnaPlantowaPlastycznaPlater EmiliiPlatynowaPlażowaPlenerowaPlocka FranciszkaPlonowaPocztowaPodbiałowaPodbipięty LonginusaPodborskiej Joasi Al.PodchorążychPodgórnaPodgórzePodhalańskaPodjazdowaPodlaskaPodleśnaPodmiejskaPodmokłaPodrzecznaPodwalePodwórzowaPoetyckaPogodnaPogonowskiego Stefana (Kapitana Stefana Pogonowskiego)PogorzelPogranicznaPojezierskaPokojowaPokoju Pl.PokładowaPola WincentegoPolarnaPolesiePolicyjnaPolitechniki Al.PolnaPolskich Kolei PaństwowychPolskiej Organizacji WojskowejPomarańczowaPomidorowaPomorskaPoniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego)Poniatowskiego Józefa Park (Księcia Józefa Poniatowskiego)PontonowaPopielaPopielarniaPopiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki)PopiołyPopowskiego StanisławaPoprzecznaPopularnaPorannaPorazińskiej JaninyPorfirowaPoronińskaPortowaPorzeczkowaPoselskaPostępowaPosuchaPotokowaPotulnaPowiatowaPowojowaPowolnaPowstańców WielkopolskichPowstańców ŚląskichPowszechnaPowtórnaPoziomaPoziomkowaPoznańskaPołoninyPraskaPraussa KsaweregoPrezydentaProchowaProdukcyjnaProfesorskaProfilowaProjektowanaProletariackaPromiennaPromowaProstaProśnieńskaProżka FranciszkaPrusa BolesławaPrymulkowaPryncypalnaPrzechodniaPrzedborskaPrzedniaPrzedszkolnaPrzedwiośniePrzedświtPrzejściowaPrzelotnaPrzemysłowaPrzepiórczaPrzesmykPrzestrzennaPrzewodniaPrzewozowaPrzełajowaPrzełomowaPrzełęczPrzodowników PracyPrzyborowskiego WaleregoPrzybosia JulianaPrzybyszewskiego StanisławaPrzygodnaPrzygranicznaPrzyjacielskaPrzyjaznaPrzyjemnaPrzyklasztorzePrzylesiePrzyrodniczaPrzyrzecznaPrzystańPrzyszkolePrzytulna Al.PrzędzalnianaPrądzyńskiego IgnacegoPróchnika AdamaPróżnaPstrowskiego WincentegoPstrągowaPszczelnaPszczyńskaPszennaPtasiaPuchalskiego WłodzimierzaPuckaPurpurowaPustaPustynnaPuszkina AleksandraPułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego)PłaskaPłatowcowaPłockaPłomiennaPługowaPłynnaPłytkaPływackaPółnocna
R RabatkowaRaciborskiego MarianaRacjonalizatorówRacławickaRadarowaRadka AndrzejaRadlińskiej HelenyRadomskaRadosnaRaduńskaRadwańskaRadłowaRafowaRajdowaRajskaRaszyńskaRataja MaciejaRatajskaRawskaRedowaRedutaRegatowaRegera TadeuszaReglowaReja MikołajaRejonowaRejtana TadeuszaRelaksowaRembielińskiego RajmundaRenesansowaRentownaRetkińskaRetmańskaRewolucji 1905 R.Reymonta WładysławaReymonta Władysława Stanisława Pl.RezedowaRobotniczaRocznicowaRodakowskiego HenrykaRodzeństwa FibakówRodzinnaRodzynkowaRodłaRogowicza StefanaRogowskaRogozińskiego StefanaRojnaRokicińskaRokickaRolniczaRomanaRomanowskaRomantyczna Al.RomańskaRomera Eugeniusza (Profesora Eugeniusza Romera)Roosevelta Franklina Delano (Prezydenta Franklina Delano Roosevelta)Rosickiego AndrzejaRosseta Edwarda (Profesora Edwarda Rosseta)Roszkowskiego LechosławaRowerowaRozaliiRozewieRozległaRozmarynowaRozwadowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Rozwadowskiego)RozwojowaRoślinnaRtęciowaRubinowaRubinsteina Artura Al.RuchliwaRucianaRuczajowaRudnickiego LucjanaRudziankaRudzkaRumiankowaRumuńskaRusałkiRuskaRybackaRybnaRycerskaRycerski Pl.Rychlińskiego TomaszaRydla LucjanaRydzowaRymanowskaRynkowskiej Anny Al.RysiaRysowniczaRysyRzeczowaRzemieślniczaRzepakowaRzepichyRzeszowskaRzeźnaRzgowskaRąbieńskaRżewskiego AleksegoRównaRównikowaRóż Al.RóżanaRóżyckiego Ludomira
S SabałySadowaSafrina HoracegoSaharyjskaSamopomocySandomierskaSaneczkowaSanitariuszekSanockaSaperówSapieżyńskaSardyńskaSarmackaSarniaSasanekSawickiego JózefaSawickiej HankiSałacińskiego Bronisława Pl.SałatowaScaleniowaSchillera Leona Al.Sczanieckiej EmiliiSecesyjnaSejmowaSekwestratorskaSelekcyjnaSelerowaSempołowskiej StefaniiSenatorskaSerdecznaSerenadySerpentynaSerwitutySetnaSezamkowaSianokosySiarczanaSieciowaSiedleckaSielankiSiemiradzkiego HenrykaSienkiewicza HenrykaSieradzkaSierakowskiego ZygmuntaSierpowaSiewnaSikiryckiego IgoraSikorskiego Władysława Al. (Generała Władysława Sikorskiego)SiostrzanaSitowieSkalnaSkalskiego StanisławaSkarbowaSkargi Piotra (Księdza Piotra Skargi)SkarpowaSkarżyńskiego StanisławaSkautów ŁódzkichSkibowaSkierniewickaSkorupki Ignacego (Księdza Harcmistrza Ignacego Skorupki)SkowrończaSkośnaSkrajnaSkromnaSkrzatówSkrzetuskiego JanaSkrzydlataSkrzypowaSkrzywana Stefana (Inżyniera Stefana Skrzywana)SkupionaSkury-Skoczyńskiego 'Robotnika' Bronisława (Porucznika Bronisława Skury-Skoczyńskiego 'Robotnika')Skwarczyńskiej StefaniiSkwerowaSkładowaSkłodowskiej-Curie MariiSlalomowaSmetany BedrichaSmoczaSmolika PrzecławaSmolnaSmugowaSmulskaSmutnaSnopowaSnowalnianaSnycerskaSobieskiego Jana IIISobolowaSobótkiSocjalnaSojczyńskiego Warszyca Stanisława (Kapitana Stanisława Sojczyńskiego "Warszyca")SojowaSokolaSokołowskaSolankowaSolecSolnaSolskiego LudwikaSopockaSosnowaSosnowieckaSowiaSowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego)SołeckaSpacerowaSpadkowaSpadochroniarzySpartakusaSpartańskaSpiskaSpokojnaSpornaSportowaSpołecznaSprawiedliwaSprinterówSpławnaSrebrnaSrebrzyńskaStaffa LeopoldaStalowaStandego StanisławaStara BaśńStare ZłotnoStarogardzkaStarorudzkaStarosikawskaStarościńskaStartowaStary Rynek RynekStasiaStaszica Stanisława (Księdza Stanisława Staszica)StatutowaStawowaStefanaStefanowskiego BogdanaStefanowskiego Bohdana (Profesora Bohdana Stefanowskiego)StepowaSterlinga Seweryna (Doktora Seweryna Sterlinga)Sternfelda ArySterniczaStockaStokowskaStokrotkiStolarskaStorczykowaStrażackaStrażniczaStrefowaStruga AndrzejaStrumykowaStrusiaStrycharskaStrykowskaStrzeleckaStrzeleckiego Pawła EdmundaStrzemińskiego WładysławaStrążyskaStudenckaStudziennaStudzińskiego Zdzisława (Wiceadmirała Zdzisława Studzińskiego)StylonowaStylowaStyrskaSuchaSucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)SukienniczaSumowaSurowcowaSuszarnianaSuwalskaSułkowskiego Józefa (Generała Józefa Sułkowskiego)SwobodnaSwojskaSycylijskaSympatycznaSynów PułkuSyrenkiSyrokomli WładysławaSzafera WładysławaSzafirowaSzafrańskaSzamotulskaSzancera Jana MarcinaSzaniawskiego JerzegoSzaraSzaradySzarej PiechotySzarotkiSzarych SzeregówSzałasowaSzałwiowaSzańcowaSzczawnickaSzczecińskaSzczeraSzczyglaSzczytowaSzczęśliwaSzeherezadySzelburg-Zarembiny EwySzendzielarza Łupaszki Zygmunta (Majora Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki")Szenwalda LucjanaSzeregowaSzermierczaSzerokaSzewskaSzklanaSzklarskaSzklarskiego AlfredaSzkolnaSzkoły OrlątSzkutniczaSzlachetnaSzmaragdowaSzpaczaSzparagowaSzpinakowaSzpitalnaSztaudyngera Jana IzydoraSztormowaSzuberta Wacława (Profesora Wacława Szuberta)SzumnaSzuwarowaSzwadronowaSzwajcera AbrahamaSzwalma BronisławaSzwoleżerówSzybowaSzybowcowaSzymanowskiego KarolaSzymańskiego EdwardaSzymonowicza SzymonaSławnaSłodowaSłomianaSłonecznaSłoneczne WzgórzaSłonecznikowaSłoneczny Pl.Słonimskiego AntoniegoSłowackiego JuliuszaSłowiańskaSłowiczaSłońskiego EdwardaSłupskaSłużbowaSądeckaSąsiedzkaSędziowskaSędziwojaSępiaSójki
T TabelowaTaborowaTaczanowskiego EdmundaTadeuszaTagore'a RabindranathaTajnego NauczaniaTamkaTansmana AleksandraTargowaTarninowaTarnowskaTatarakowaTatarczanaTatarkiewicza WładysławaTatarkówny-Majkowskiej MichalinyTaterniczaTatrzańskaTczewskaTechnicznaTelefonicznaTelewizyjnaTelimenyTeodoraTeodorowicza JózefaTeofilowskaTerenowaTetmajera KazimierzaTkackaTlenowaTobrukToeplitza JerzegoTokarskaTokarzewskiego Michała (Generała Michała Tokarzewskiego)Tomaszewicza WincentegoTomaszowskaTopazowaTopolowaTorfowaTorowaToruńskaTowarowaTołstoja LwaTrakcyjnaTraktorowaTramwajowaTransmisyjnaTransportowaTranzytowaTraugutta Romualda (Generała Romualda Traugutta)TrawiastaTreflowaTrenknera Henryka (Doktora Henryka Trenknera)TrudnaTruskawkowaTrwałaTrybunalskaTrzcinowaTrzykrotkiTrębackaTrójskokTulipanowaTunelowaTurbinowaTurkusowaTurnieTurniejowaTuroszowskaTurystycznaTurzaTurzycowaTuszyńskaTuwima JulianaTybury StanisławaTylnaTymiankowaTymienieckiego Wincentego (Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego)TytoniowaTęczowa
U UjazdUjejskiego KornelaUjścieUkrytaUmińskiego WładysławaUnickaUniejowskaUnii Lubelskiej Al.UniwersyteckaUpominkowaUprawnaUranowaUrlopowaUroczaUroczyskoUrzędniczaUstronnaUsługowaUzdrowiskowaUśmiechu Al.Ułańska
V Viewegera Teodora
W WacławaWagonowaWakacyjnaWalecznaWalickiego Franciszka Al.WalońskaWaltera-Janke Zygmunta Al. (Generała Zygmunta Waltera-Janke)Wandurskiego WitoldaWapiennaWareckaWarmińskaWarneńskaWarszawskaWaryńskiego LudwikaWarzywnaWawelskaWawrzyniaka Piotra (Księdza Piotra Wawrzyniaka)WazówWałbrzyskaWałowaWańkowicza MelchioraWczasowaWczesnaWdzięcznaWedmanowej MariiWejherowskaWendy Tadeusza ApolinaregoWernera Jerzego (Profesora Jerzego Wernera)WernyhoryWersalskaWeselnaWesołaWeteranówWiankowaWichrowaWichrowe WzgórzaWiciWidawskaWidnaWidokWidokowaWidzewskaWiejskaWiekowaWielkanocnaWielkopolskaWieniawskiego HenrykaWierchowaWiernej RzekiWierzb PłaczącychWierzbowaWiewiórczaWieśniaczaWieńcowaWigerskaWigilijnaWigury Stanisława (Pilota Stanisława Wigury)WiklinowaWiktorii WiedeńskiejWilanowskaWilczaWileńskaWilgotnaWiniarskaWinnaWiosennaWioślarskaWiośnianaWirowaWiskickaWitkacegoWitoldaWiwulskiego AntoniegoWiślickaWiśniowaWiśniowieckiego Jaremy Jeremiego (Księcia Jeremiego Wiśniowieckiego "Jaremy")WiączyńskaWiązowaWięckowskiego StanisławaWięckowskiego Stanisława (Pułkownika Doktora Stanisława Więckowskiego)WodnaWodnikaWodociągowaWodospadowaWojewódzkaWojewódzkiego WacławaWojska PolskiegoWojskowaWolborskaWolff HelenyWolińskaWolnaWolności Pl.WolskaWoodrowa Wilsona ThomasaWoronicza JanaWoskowaWoźniczaWołodyjowskiego MichałaWołowaWrocławskaWrzecionowaWrześnieńskaWrzosowaWróblaWróblewskiego WaleregoWschodniaWspólnaWspółzawodniczaWujaka Zdzisława (Księdza Zdzisława Wujaka)Wybickiego JózefaWycieczkowaWydawniczaWydmowaWygodnaWykowaWypoczynkowaWysockiego PiotraWysokaWyspiańskiego StanisławaWyspowaWyszyńskiego Stefana Al. (Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego)WyścigowaWyższaWyżynnaWładysława HermanaWładysława JagiełłyWładysława KrólaWładysława ŁokietkaWłodarskaWłoskaWłościańskaWłókienniczaWłókniarzy Al.WąskaWąwozowaWędkarskaWęgierskaWęglowaWójtowskaWólczańska
Z ZHP Al.ZabawnaZabrzeźnaZachodniaZaciszeZacnaZadrażZagadkowaZagajnikowaZagonowaZagranicznaZagrodnikiZagrodowaZagłoby Jana OnufregoZagłębieZajączkowskiego JózefaZajęczaZakliczyńskaZakochanych Al.ZakopiańskaZakrętZakładowaZalewowaZaliwskiego JózefaZamenhofa LudwikaZamiejskaZamkniętaZamojskaZamorskaZamulnaZana TomaszaZaolziańskaZapadłaZapaśniczaZapały WładysławaZapolskiej GabrieliZaporowaZapustnaZapłocieZarzecznaZarzewskaZasiecznaZaspowaZastawnaZatokowaZawieyskiego JerzegoZawilcowaZawodowaZaścianekZaścianek BohatyrowiczeZałogowaZbaraskaZbijewskiej JuliiZbiorczaZboczeZboczowaZbożowaZbrojnaZbyszka z BogdańcaZbąszyńskaZbójnickaZdrojowaZdrowieZduńskaZelwerowicza AleksandraZenitowaZespołowaZgierskaZgodnaZiarnistaZielnaZielonaZiemiańskaZiemniaczanaZiemowitaZimnaZimna WodaZiomkowaZiołowaZjazdowaZjednoczeniaZmiennaZofiiZrębowaZuchówZwiadowczaZwrotnikowaZwycięstwa Pl.ZygmuntaZygmuntowskaZyndrama MikołajaZłocieniowaZłocistaZłotaZłotniczaZłotno
Ś Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego)ŚliwowaŚląskaŚmigłego-Rydza Edwarda Al. (Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza)Śniadeckiego JędrzejaŚnieżnaŚpiących RycerzyŚredniaŚródziemnmorskaŚwiatowidaŚwieckaŚwierkowaŚwierszczykaŚwietlanaŚwietlicowaŚwietlikówŚwietnaŚwiteziankiŚwiątecznaŚwiętego Franciszka z AsyżuŚwiętego JerzegoŚwiętego WojciechaŚwiętej Teresy od Dzieciątka JezusŚwiętojańska
Ź Źródliska I (Palmiarnia) ParkŹródliska II ParkŹródłowa
Ł ŁabędziaŁabędzkiego TadeuszaŁagiewnickaŁagodnaŁanowaŁaskaŁaskowiceŁazowskiego KlaudiuszaŁodziankaŁokietkówny ElżbietyŁomnickaŁomżyńskaŁopianowaŁosiowaŁososiowaŁowickaŁozowaŁubinowaŁucjiŁuczniczaŁukasińskiego WalerianaŁukaszewskaŁukawskiego StanisławaŁukowaŁupkowaŁużyckaŁyżwiarskaŁącznaŁąkowaŁęczyckaŁódzka
Ż ŻabiaŻabieniecŻaglowaŻarnowcowaŻbikowaŻeglarskaŻelaznaŻeligowskiego Lucjana (Generała Lucjana Żeligowskiego)Żeromskiego StefanaŻeńcówŻlebowaŻmichowskiej NarcyzyŻniwnaŻonkilowaŻołnierskaŻołędziowaŻubardzkaŻubrowej JoannyŻuczaŻukowskiego FeliksaŻurawiaŻurawinowaŻuławskiego WawrzyńcaŻużlowaŻwawaŻwirki Franciszka (Kapitana Pilota Franciszka Żwirki)ŻwirowaŻyczliwaŻytniaŻywicznaŻywieckaŻywokostowaŻywotnaŻyznaŻółkiewskiego StanisławaŻółtaŻółwiowa
Ć Ćwiklińskiej Mieczysławy


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#8/2048/1606170116)