Znajdź kod pocztowy

Miasto LUBLIN ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
LUBLIN

Ulica:
wybierz jedną z 1264 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Lublin, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja
3 3 Maja
1 11 Listopada
A AbelardaAbramowickaAgatowaAgrestowaAgronomicznaAkacjowaAkademickaAksiniAltanowaAmetystowaAndersa Władysława Al.Araszkiewicza FeliksaArchidiakońskaArmii KrajowejArnsztajnowej FranciszkiAroniowaAsnyka AdamaAzaliowaAzotowa
B BagatelaBajkowaBajkowskiego WacławaBaletowaBalladynyBanacha StefanaBandtkichBarcickiego JanaBarszczewskiego JózefataBartniczaBarwinkowaBarwnaBatalionów ChłopskichBatorego StefanaBazylianówkaBaśniowaBażantowaBeatryczeBeliniakówBema JózefaBerberysowaBernardyńskaBerylowaBeskidzkaBetonowaBełżyckaBiałaBiałkowska GóraBiałostockaBieczyńskiego FeliksaBiedronkiBielskiego KonradaBiernackiego MieczysławaBiernata z LublinaBieszczadzkaBiskupieBiskupińskaBiłgorajskaBlacharskaBluszczowaBobrzanBocianiaBoczna LubomelskiejBoczna RusałkiBoczna SiewnejBoczna ŁęczyńskiejBoczna ŻabiejBogdanowicza KazimierzaBogdanówkaBogusławskiego WojciechaBohaterów Monte CassinoBolesława ChrobregoBolesława ŚmiałegoBorynyBorówkowaBotanicznaBoya-Żeleńskiego TadeuszaBp. Fulmana MarianaBramowaBrata AlbertaBratkowaBratniaBrezy TadeuszaBrodowskiego FeliksaBroniewskiego WładysławaBronowickaBrowarnaBrylantowaBrzeskiej MagdalenyBrzoskwiniowaBrzozowaBrzóski StanisławaBudowlanaBudrysówBukietowaBukowaBulwarowaBursakiBursztynowaBużanBychawski Pl.BydgoskaBystrzyckaBławatkowaBłońskiego TadeuszaBłękitnaBór
C CedrowaCeglanaCeramicznaCerkiewnaCezara JuliuszaChabrowaChemicznaChełmońskiego JózefaChełmskaChmielarczyka MaksymilianaChmielewskiego GracjanaChmielnaChodkiewicza Jana KarolaChodźki WitoldaChoinyCholewy WładysławaChopina FryderykaChłodnaChęcińskiego JanaCiasnaCichaCienistaCiepielewskiego JanaCiepłaCiepłowniczaCieszkowskiego KajetanaCisowaCmentarnaCukrowniczaCurie-Skłodowskiej MariiCurie-Skłodowskiej Marii Pl.CydaCynamonowaCyprysowaCyrkoniowaCyruliczaCzaplaCzapskiego JózefaCzarkowskiego WładysławaCzarnego LeszkaCzarnieckiego StefanaCzartoryskiej IzabeliCzechowicza Józefa Pl.CzechowskaCzekanowskiego AleksandraCzeremchowaCzereśniowaCzernicowaCzerniejowskaCzeskaCzumy IgnacegoCzwartakówCzwartekCzysta
D DaktylowaDaliowaDaniłowskiego GustawaDaszyńskiego IgnacegoDembowskiego EdwardaDereniowaDeszczowaDiamentowaDittyDmowskiego RomanaDo DysaDobraDobrzańskiego BohdanaDojazdowaDolińskiego GustawaDolna 3 MajaDolna Panny MariiDomeyki IgnacegoDominikańskaDominowskaDoświadczalnaDożynkowaDr. Jaworowskiego AleksandraDr. Lasockiego WacławaDr. Sztajna JózefaDragonówDrewnianaDroga Męczenników MajdankaDrukarskaDubieckiego MarianaDubois StanisławaDudzińskiego JuliuszaDulęby KazimierzaDunikowskiego KsaweregoDwernickiego JózefaDworcowaDworcowy Pl.DworskaDygasińskiego AdolfaDymowskiego TadeuszaDywizjonu 303DzbeninDziałkowaDzieci ZamojszczyznyDzierżawnaDziesiątaDziewannyDziubińskiej HelenyDłotliceDługaDługosza Jana Al.DąbrowickaDąbrowskaDąbrówkiDębowa
E ElektrycznaElsnera JózefaEmancypantekEnergetykówEwangelicka
F FabrycznaFantastycznaFaraonaFarbiarskaFarmaceutycznaFałata JulianaFelinFieldorfa Augusta (Generała Augusta Fieldorfa)FilaretówFilonaFiołkowaFirlejowskaFloriańskaFolwarcznaForsycjowaFortunnaFranczaka Lalka JózefaFrankowskiego LeonaFredry AleksandraFrezerówFurmańska
G GajowaGarbarskaGawareckichGawroniaGazowaGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGdańskaGen. Ducha BolesławaGen. Kruka MichałaGen. Sikorskiego Władysława Al.Gen. Zajączka JózefaGierymskiego AleksandraGilowaGlinianaGlińskiego KazimierzaGminnaGnieźnieńskaGodebskiego CyprianaGojawiczyńskiej PoliGoplanGorczańskaGospodarczaGościnnaGoździkowaGołębiaGrabowaGrabowskiego FranciszkaGrabskiego WładysławaGraffa EmanuelaGralewskiego WacławaGranatowaGranicznaGranitowaGrażynyGrenadierówGrochowskiego AlojzegoGrodzickiego TadeuszaGrodzkaGrottgera ArturaGruella TeodoraGrunwaldzkaGrygowej AntoninyGrzybowaGuliweraGłogowaGłowackiego BartoszaGłuskaGłębokaGłównaGęsiaGórnaGórska
H H. M. SachsówHajdowskaHalickiego HenrykaHallera JózefaHamletaHandlowaHarcerskaHarnasieHauke-Bosaka JózefaHałasa JakubaHeloizyHempla JanaHerbowaHerc LucynyHessa WilhelmaHetmańskaHiacyntowaHipotecznaHirszfelda LudwikaHrubieszowskaHryniewieckiego KajetanaHubalczykówHusarskaHutnicza
I I Armii Wojska PolskiegoIglatowskiego JanaInżynierskaIrydionaIrysowaIwaszkiewicza JarosławaIzerskaIzoldy
J JabłoniowaJachowicza StanisławaJacyny-Onyszkiewicza TadeuszaJaczewskiego KazimierzaJagiellończyka KazimierzaJagiellońskaJagiełły WładysławaJagodowaJakubowickaJamrożka ZdzisławaJana Pawła IIJankowskiego JózefaJanowskaJantarowaJarmarcznaJarzębinowaJasińskiego JakubaJaskółczaJasnaJaspisowaJastruna MieczysławaJastrzębiaJaworowaJaworskiego Kazimierza AndrzejaJawłowskiego HieronimaJaśminowaJałowcowaJemiołowaJemiołuszkiJesiennaJesionowaJezierskiego Franciszka SalezegoJeziorańskiego AntoniegoJezuickaJeżynowaJodłowaJudymaJuliiJunoszy KlemensaJurajskaJurandaJutrzenki
K KaczaKaczeńcowaKalinowaKalinowszczyznaKaliskaKameralnaKamiennaKaprysowaKapucyńskaKarkonoskaKarmelickaKarpackaKarskiego JanaKarłowicza MieczysławaKaskadowaKasprowicza JanaKasztanowaKasztelańskaKaszubskaKawaleryjskaKawiaKerstena AdamaKieleckaKiepury JanaKijańskaKilińskiego JanaKisielewskiego StefanaKiwerskiego WojciechaKleeberga FranciszkaKleinera JuliuszaKleniewskichKleopatryKlepackiego WitoldaKlonowaKlonowica SebastianaKlukowskiego ZygmuntaKmicicaKmiecaKminkowaKniaźnina Franciszka DionizegoKochanowskiego JanaKochanowskiego Jana Pl.KoguciaKolberga OskaraKolorowaKompozytorów Polskich Al.Konarskiego StanisławaKoncertowaKononowicza ZenonaKonopnickaKonstantynówKonstruktorówKonwaliowaKopernika MikołajaKoralowaKorczaka JanuszaKorfantego WojciechaKoryznowej MariiKorzeniowskiego JózefaKosmonautówKosmowskiej IrenyKossaka JuliuszaKosynierówKotlarskaKowalskaKoziaKościelnaKościuszki TadeuszaKoźmiana KajetanaKołaczkowskiego EdwardaKołoKołłątaja HugoKpt. Raginisa WładysławaKrajewskiego RafałaKrakowskie PrzedmieścieKrasickiego IgnacegoKrasińskiego ZygmuntaKraszewskiego Józefa IgnacegoKrausse (Braci Krausse)Kraśnicka Al.KrańcowaKredowaKresowaKrochmalnaKrokusowaKruczaKruczkowskiego LeonaKruszynowaKrwawicza TadeuszaKrynicznaKrystalicznaKryształowaKrzemienieckaKrzemionkiKrępieckaKrętaKrężnickaKróla RogeraKrólewskaKrólowej JadwigiKrótkaKs. Blachnickiego FranciszkaKs. Brzozowskiego MieczysławaKs. Danielskiego WojciechaKs. Popiełuszki JerzegoKs. Słowikowskiego MichałaKs. Wadowskiego JanaKsiężycowaKu FarzeKu SłońcuKujawskaKukułczaKuncewiczowej MariiKunickiego WładysławaKurantowaKuronia JackaKurpiowskaKustronia JózefaKutrzeby TadeuszaKwarcowaKwiatkowskiego EugeniuszaKwiatowaKwiatów PolnychKwiecińskiego JerzegoKąkolowaKąpielowa
L Langiewicza MarianaLaskowaLaurowaLauryLawendowaLawinowaLazurowaLegendyLegionowaLelka-Sowy StefanaLeonardaLeszczynowaLeszczyńskiego StanisławaLeszetyckiego TeodoraLeszkaLetniaLetniskowaLeśmiana BolesławaLeśnaLigonia JuliuszaLiliowaLimbowaLipeckiego TeodoraLipińskiego KarolaLipniakLipowaLipskaLisa JanaLisiaLiszkowskiego BolesławaLitewski Pl.Lompy JózefaLotniczaLubartowskaLubczykowaLubelskiego Lipca 80LubomelskaLubuszanLudowaLwowskaLędzian
M MacierzankiMackiewicza JózefaMaczka StanisławaMagierskiego StanisławaMagnoliowaMajdan TatarskiMajdanekMajerankowaMakowaMakuszyńskiego KornelaMalczewskiego JackaMalinowaMalwowaMariańskaMarzannyMarzeń Al.MasarskaMaszynowaMatejki JanaMatki Teresy z KalkutyMazowieckaMazurskaMałopolskaMedalionówMetalurgicznaMełgiewskaMgielnaMichałowskiego PiotraMickiewicza AdamaMiedzianaMierniczaMieszczańskaMieszka IMigdałowaMikołajczyka StanisławaMilczanMilenijnaMineralnaMiodowaMireckiego FranciszkaMirtowaMisjonarskaMiłaMiętowaMjr. Gołębiewskiego MarianaMochnackiego MaurycegoModraModrzejewskiej HelenyModrzewiowaMolickiego JózefaMoniuszki StanisławaMontażowaMorawianMorcinka GustawaMorelowaMoritza WacławaMorsztynówMorwowaMorzyckiej FaustynyMotorowaMotylowaMościckiego IgnacegoMrówczaMuzycznaMłodej PolskiMłodości Al.MłodzieżowaMłyńska
N Na PrzełęczyNa StokuNad ZalewemNadbystrzyckaNadrzecznaNadstawnaNadłącznaNaftowaNagietkowaNamysłowskiego KarolaNarcyzowaNarutowicza GabrielaNarzędziowaNasiennaNasturcjowaNasutowskaNataszyNałkowskichNałęczowskaNefrytowaNektarowaNiecałaNiemcewicza Juliana UrsynaNiepodległości Al.NiezapominajkiNiskaNizinnaNorwida Cypriana KamilaNoskowskiego ZygmuntaNowickiego StanisławaNowogródzkaNowomiejskaNoworybnaNowowiejskiego FeliksaNowy Plac TargowyNowy RynekNowy Świat
O OboźnaObrońców LublinaObrońców Lublina Pl.Obrońców PokojuObywatelskaOchockiego JulianaOchotniczaOczki WojciechaOdległaOdlewniczaOfeliiOfiar Getta Pl.Ofiar KatyniaOgrodowaOgródkowaOkopowaOkrzei StefanaOkulickiego LeopoldaOkólnaOlchowaOlechnowicza WładysławaOlejnaOliwkowaOlszewskiego KarolaOlsztyńskaOlszynowaOnieginaOnyksowaOpalowaOpolanOpolskaOratoryjnaOrganowaOrkana WładysławaOrlaOrlandaOrlika-Ruckemanna WilhelmaOrląt LwowskichOrnaOrzechowaOrzechowskiego StanisławaOrzeszkowej ElizyOrłowskiego AleksandraOsikowaOsmolickaOtellaOwczaOwocowa
P PCKPaderewskiego Ignacego JanaPaganiniego NiccoloPagi LesławaPajdowskiego MikołajaPalmowaPana BalceraPana TadeuszaPancerniakówPankiewicza JózefaPapierkowskiego ZdzisławaPapiewskiej WandyPaprociowaParady PawłaParafialnaParczewskaParkowaPartyzantówParysaParyskaPasiecznaPasterskaPawiaPawłowa IwanaPaśnikowskiego BaltazaraPelczarskiej ZofiiPeoniowaPeowiakówPergolowaPerliczaPerłowaPetrykiewicza WładysławaPiaskowaPiastowskaPiechoty JózefaPiekarskaPielgrzymiaPielęgniarekPienińskaPigwowaPileckiego Witolda (Rotmistrza Witolda Pileckiego)Piskora TadeuszaPistacjowaPiłsudskiego Józefa Al.Piątkowskiego StanisławaPięknaPlacowaPlagego i LaśkiewiczaPlatanowaPlater EmiliiPlażowaPlewińskiego ErazmaPliszczyńskaPo Farze Pl.PochyłaPocka JanaPocztowaPoczątkowaPod GajemPodchorążychPodhalańskaPodkomorskaPodlaskaPodleśnaPodwalePodzamczePogodnaPolanPoligonowaPolnaPoloniuszaPomorskaPoniatowskiego JózefaPonikwodaPoprzecznaPorannaPorazińskiej JaninyPorzeczkowaPotokPoturzyńskaPowojowaPowstania StyczniowegoPowstańców WarszawyPowstańców ŚląskichPoziomkowaPoznańskaPozytywistówPołabianPołanieckaPołudniowaPpor. Bołbotta JanaPrawiednickaProbostwoProf. Fijałkowskiego WłodzimierzaProf. Gębali AntoniegoProf. Religi ZbigniewaProf. Wośki IgnacegoProjektowaPromienistaProstaPrusa BolesławaPruszyńskiego KsaweregoPrzechodniaPrzecznicaPrzedwiośniePrzejazdPrzejrzystaPrzelotPrzemysłowaPrzepiórczaPrzerwy-Tetmajera KazimierzaPrzeskokPrzesmykPrzy BocznicyPrzy StawiePrzybylskiego JackaPrzygodnaPrzyjacielskaPrzyjaźniPrzymieszczańskaPrzytulnaPrząśniczkiPróżnaPszczelaPszennaPszowianPtasiaPuchaczaPustowójtówny Anny HenrykiPułaskiego KazimierzaPuławskaPłk. Borelowskiego MarcinaPółnocna
R Raabego HenrykaRaczkiewicza WładysławaRaczyńskiego EdwardaRacławickie Al.RadomskaRadościRadzikowskaRadziszewskiego IdziegoRadziwiłłowskaRadzyńskaRapackiego MarianaRaszyńskaRataja MaciejaRayskiego Konstantego Józefa MarianaReja MikołajaRejtana TadeuszaRelaksowaResorowaReymonta Władysława StanisławaRezedowaRobotniczaRodakiewicza ŁukaszaRogińskiego WacławaRogowskiego Michała LudomiraRolnaRolna OsadaRomanowskiego MieczysławaRomantycznaRomeaRomera EugeniuszaRosyRoweckiego StefanaRowerowaRozdrożeRozmarynowaRozstajnaRoztoczeRoślinnaRubinowaRucianaRuckiego WładysławaRudlickiego JerzegoRudnickaRumiankowaRusałkaRuskaRybnaRycerskaRymwidaRynekRysiaRzeckiego IgnacegoRzemieślniczaRzeszowskaRządu Ludowego R. P. Pl.RąblowskaRównaRóż Al.RóżanaRóży Wiatrów
S SadowaSamotnaSamsonowicza JanaSandomierskaSapiehy JanaSarniaSasankowaSawy JanaSekutowicza BolesławaSekwojowaSempołowskiej StefaniiSendlerowej IrenySerdecznaSerwaczyńskiego StanisławaSieciecha WojciechaSielankowaSielskaSiemiradzkiego HenrykaSienkiewicza HenrykaSiennaSierocaSieroszewskiego WacławaSierpińskiego SewerynaSiewierzanSiewnaSingera Izaaka Pl.SkalistaSkalskiego Stanisława (Generała Stanisława Skalskiego)SkautówSkibińskaSkierkiSkoczylasa StefanaSkowronkowaSkośnaSkołubySkrajnaSkromnaSkrzatówSkrzetuskiegoSkrzynickaSkrzypcowaSkubiszewskiego FeliksaSkładowaSmolnaSmoluchowskiego MarianaSmorawińskiego Mieczysława Al.SmyczkowaSnopkowskaSobieskiego JanaSobótkiSokolaSokolnikiSolarza IgnacegoSolidarności Al.SolnaSosnowaSowiaSowińskiego JózefaSołeckaSpacerowaSpadochroniarzySpadowaSpiessa LudwikaSpokojnaSportowaSpółdzielczaSpółdzielczości Pracy Al.Stachury EdwardaStaczyńskiego KonradaStadionowaStaffa LeopoldaStalowaStanisławskiej AnnyStartowaStary GajStaszica StanisławaStefczyka FranciszkaStelmasiaka MieczysławaSterna AbrahamaStokrotkiStolarskaStorczykowaStrażackaStrojnowskiego FeliksaStromaStruga AndrzejaStrumykowaStrusiaStrzeleckaStrzembosza TomaszaStrzeszewskiego CzesławaStwosza WitaSuchaSudeckaSulisławickaSybirakówSymfonicznaSympatycznaSzafirowaSzambelańskaSzaniawskiego JerzegoSzarotkowaSzarych SzeregówSzaserówSzańcowaSzczecińskaSzczepańskiego CzesławaSzczerbowskiego AntoniegoSzczyglaSzczytowaSzczęśliwaSzelburg-Zarembiny EwySzeligowskiego TadeuszaSzerokieSzerwentke Bożeny (Siostry Bożeny Szerwentke)Szewczyk MałgorzatySzewskaSzklanaSzklarnianaSzkolnaSzmaragdowaSzpaczaSzpinalskiego StanisławaSzpitalnaSztompki HenrykaSzwajcarskaSzwedzkaSzwejkaSzwoleżerówSzymanowskiego KarolaSzymańskiego AleksandraSzymonowica SzymonaSławinSławinekSławinkowskaSłodowaSłomiany RynekSłomkowskiego AntoniegoSłonecznaSłonecznikowaSłowackiego JuliuszaSłowianSłowiczaSłupianSłupkowaSądeckaSądowaSąsiedzkaSójki
T TarasowaTargowaTarninowaTatarakowaTatarskaTatianyTatrzańskaTechnicznaTischnera Józefa (Księdza Józefa Tischnera)Toczyskiego JózefaTokarskaTopazowaTopolowaTorowaTowarowaTransportowaTraugutta RomualdaTristanaTruskawkowaTrześniowskaTulipanowaTumidajskiego KazimierzaTurczynowicza JanaTurkusowaTurniowaTurystycznaTuwima JulianaTymiankowaTysiąclecia Al.TyszowieckaTęczowa
U Uhorczaka FranciszkaUnickaUnii Lubelskiej Al.UniwersyteckaUprawnaUrbanowicza Witolda (Generała Witolda Urbanowicza)Urmowskiego LeonaUroczaUrodzajnaUrzędowskaUstronieUśmiechuUłanów
V Vetterów
W WajdelotyWalecznychWallenroda KonradaWandyWapiennaWapowskiego BernardaWarmińskaWarszawska Al.WatykańskaWawrzynowaWałowaWerteraWesołaWesterplatteWeteranówWidokWiejskaWielkaWielkiego KazimierzaWielkopolskaWieniawskaWieniawskich (Braci Wieniawskich)Wiercieńskiego HenrykaWiertniczaWierzbowaWigilijnaWiklinowaWiktorynWilczaWileńskaWillowaWiosennaWirowaWitosa Wincentego Al.WiślanWiśniowaWiązowaWodnaWodopojnaWojciechowskaWojennaWojewodzińskaWojtasa EdwardaWokulskiegoWolińskiego HenrykaWolności Pl.WolskaWoronieckiego JackaWołodyjowskiego (Pana Wołodyjowskiego)WołynianWołyńskaWrocławskaWrotkowskaWrońskaWrzosowaWróblaWróblewskiego WaleregoWschodniaWspólnaWyczółkowskiego LeonaWygodnaWygonWylotowaWysockiego PiotraWysokaWyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego Stefana (Prymasa Stefana Wyszyńskiego)WyzwoleniaWyścigowaWyżynnaWłościańskaWądolnaWąwozowaWęglarza StanisławaWęglinekWęglowaWójtowicza MichałaWólczańska
Z ZabytkowaZabłockiego FranciszkaZachodniaZacisznaZadębieZagajnikowaZagonowaZagrobskiej ZofiiZagrodnaZagłobyZakoleZakopiańskaZakrętZakładowaZakątekZalewskiego LudwikaZamenhofa LudwikaZamkowaZamkowy Pl.ZamojskaZana TomaszaZapolskiej GabrieliZawieprzyckaZawilcowaZbożowaZdrojowaZdrowaZegadłowicza EmilaZelwerowicza AleksandraZemborzyckaZgodnaZgorzelskiego CzesławaZielonaZiemiańskaZiemowitaZimnaZimowaZiołowaZiółkowskiego WiktoraZorzaZuchówZwiązkowaZwolskiego EdwardaZwycięskaZygmunta AugustaZygmuntowskie Al.Złota
d de Tramecourta Jerzego
Ś Ściegiennego PiotraŚlaskiego RomanaŚliskaŚliwińskiego JózefaŚliwkowaŚlusarskaŚląskaŚlężanŚniadeckiego JanaŚnieżyńskiego JanaŚrodkowaŚw. MagdalenyŚw. WojciechaŚwiatowidaŚwidnickaŚwierkowaŚwietlistaŚwieżaŚwiteziankaŚwiętochowskiego AleksandraŚwiętoduskaŚwiętokrzyska
Ź Źródlana
Ł ŁabędziaŁagiewnickaŁanowaŁazienkowskaŁobodowskiego JózefaŁokietka Władysława Pl. (Króla Władysława Łokietka)Łokuciewskich Stanisława i WitoldaŁomżyńskaŁopacińskiego HieronimaŁowickaŁubinowaŁukasińskiego WalerianaŁukowskaŁuszczowskaŁużyczanŁysakowskaŁąkowaŁęczyńska
Ż ŻabiaŻarnowieckaŻeglarskaŻelaznaŻelazowej WoliŻeromskiego StefanaŻmichowskiej NarcyzyŻmigródŻniwnaŻonkilowaŻołnierskaŻulińskiego RomanaŻurawiaŻurawinowaŻwirki i WiguryŻytniaŻywieckaŻywnego WojciechaŻółkiewskiego Stanisława
Ć Ćwiklińskiej Mieczysławy


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#5/2048/1606167458)