Znajdź kod pocztowy

Miasto NYSA ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
NYSA

Ulica:
wybierz jedną z 278 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Nysa, dla których znam kod pocztowy:


3 3 Maja
1 11 Listopada17 Września
2 22 Stycznia
A Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa)Armii KrajowejAsnyka AdamaAugustowskaAzaliowa
B Baczyńskiego Krzysztofa KamilaBaligrodzkaBatalionów ChłopskichBazaltowaBema JózefaBenno Sonsalli (Ojca Benno Sonsalli)BerberysowaBielawskaBiskupa JarosławaBocianaBohaterów WarszawyBora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego)Borelowskiego MarcinaBoya-Żeleńskiego TadeuszaBończyka Norberta (Księdza Norberta Bończyka)BrackaBramy GrodkowskiejBrodzińskiego AndrzejaBroniewskiego WładysławaBrzechwy JanaBukszpanowaBursztynowaBzów
C CelnaChabrówChełmońskiego JózefaChocimskaChodkiewicza KarolaChodowieckiego DanielaChopina FryderykaChłopickiego Józefa GrzegorzaCurie-Skłodowskiej MariiCzarneckiego StefanaCzarnego Zawiszy
D Damrota KonstantegoDekutowskiego Zapory Hieronima (Majora Hieronima Dekutowskiego "Zapory")DiamentowaDrzymały WojciechaDunikowskiego XaweregoDygasińskiego AdolfaDzierżona JanaDługosza JanaDąbrowskiego Jana Henryka
E Eichendorffa Josepha von
F Falskiego FeliksaFałata JulianaFieldorfa Pseudonim NIL Augusta Emila (Generała Augusta Emila Fieldorfa Pseudonim "NIL")Fludera Ferdynanda (Brata Ferdynanda Fludera)FranciszkańskaFredry AleksandraFrycza Modrzewskiego Andrzeja
G Gałczyńskiego Konstantego IldefonsaGdańskaGierczak EmiliiGierymskich (Braci Gierymskich)Gombrowicza WitoldaGołębiaGranitowaGrodkowskaGrodzkaGrottgera ArturaGrunwaldzkaGrzegorza z SanokaGrzybowaGłowackiego BartoszaGłuchołaska
H Herlinga-Grudzińskiego Gustawa
I Iwaszkiewicza Jarosława
J JagiellońskaJagiełły WładysławaJanssena Arnolda (Świętego Arnolda Janssena)Jasińskiego TadkaJaskółczaJastrzębiaJaśminowaJeziornaJuliusza Słowackiego
K Kaczkowskiego ZygmuntaKadłubka WincentegoKalinowaKamiennaKarpackaKarpińskiego FranciszkaKarugi WincentegoKasprowicza JanaKatedralny Pl.Kilińskiego Jana Pl.Kisielewskiego StefanaKmicica AndrzejaKochanowskiego JanaKolejowaKombatantów II RPKomisji Edukacji NarodowejKonarskiego StanisławaKonopnickiej MariiKorczaka JanuszaKordeckiego AugustynaKorfantego WojciechaKossaka JuliuszaKozarzewskiego JerzegoKozielskaKościelny Pl.Kościuszki TadeuszaKołłątaja HugoKrakowskaKramarskaKrasickiego JanaKrasińskiego ZygmuntaKraszewskiego Józefa IgnacegoKrawieckaKruczaKruczkowskiego LeonaKryształowaKrzemienieckaKrzywoustego BolesławaKrólowej JadwigiKsiędza J. KądziołkiKukułczaKupieckaKusocińskiego JanuszaKwiatowa
L Lelewela JoachimaLeszczynowaLeśmiana BolesławaLigonia StanisławaLompy Józefa Al.Lwowska
M Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka)Makuszyńskiego KornelaMalczewskiego JackaMarcinkowskiego KarolaMariackaMatejki JanaMazowieckaMerkert MariiMiarki KarolaMichałowskiego PiotraMickiewicza AdamaMieczysława I-goMiłosza CzesławaMoniuszki StanisławaMorcinka GustawaMostowa
N NarcyzówNałkowskiej ZofiiNiemcewicza Juliana UrsynaNiezapominajekNorwida Cypriana KamilaNowogródzkaNowowiejska
O Obrońców TobrukuOgrodowaOkulickiego Tadeusza (Generała Tadeusza Okulickiego)OpawskaOrkana WładysławaOrlaOrląt LwowskichOrzeszkowej ElizyOsmańczyka Jana EdmundaOtmuchowskaOświęcimska
P ParkowaPartyzantówPawlik WandyPiaskowaPiastowskaPionierówPiłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego)Pobożnego HenrykaPodolskaPodzamcze Sek. A Os.Podzamcze Sek. B Os.Podzamcze Sek. C Os.Pola WincentegoPomorskaPoniatowskiego JózefaPorzeczkowaPowstańców ŚląskichPoziomkowaPrudnickaPrusa BolesławaPrzemyskaPrzerwy Tetmajera KazimierzaPrądzyńskiego IgnacegoPułaskiego Kazimierza
R RacławickaReja MikołajaReymonta WładysławaRodziewiczówny MariiRubinowaRydza-Śmigłego (Marszałka Rydza-Śmigłego)RynekRynek GarncarskiRynek SolnyRóż
S SandomierskaSanockaSaperskaSendlerowej IrenySiemiradzkiego HenrykaSienkiewicza HenrykaSkargi PiotraSobieskiego Jana IISokolaSosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego)Staffa LeopoldaStanisława WitkiewiczaStanisławowskaStaromiejski Pl.StawowaStokrotekStrzelców BytomskichStwosza WitaStęczyńskiego Bogusza ZygmuntaSucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)SudeckaSukienniczaSzczecińskaSzkolnaSzlak ChrobregoSzymanowskiego KarolaSłowiańskaSłowicza
T TarnopolskaTeatralnaTkackaTorowaToruńskaTowarowaTraugutta RomualdaTuwima Juliana
U Ujejskiego KornelaUnii Lubelskiej
W Wagnera Dionizego (Brata Dionizego Wagnera)WarszawskaWaryńskiego LudwikaWasylewskiego StanisławaWałowaWańkowicza MelchioraWileńskaWiosennaWojska Polskiego Al.WolnościWrocławskaWyczółkowskiego LeonaWyspiańskiego StanisławaWyzwolenia
Z Zagłoby OnufregoZamoyskiego JanaZapolskiej GabrieliZbaraskaZbarskaZjednoczeniaZwycięstwaZygmuntowskaZłotogłowicka
i im. Sikorskiego Władysława
Ś Ściegiennego PiotraŚmiałego BolesławaŚwiętego PiotraŚwiętej ElżbietyŚwiętojańska
Ł Łokietka WładysławaŁukasińskiego WalerianaŁąkowa
Ż Żeromskiego StefanaŻurawiaŻwirki Franciszka i Wigury StanisławaŻytomierska


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#2/2048/1606190315)