Znajdź kod pocztowy

Miasto OLSZTYN ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
OLSZTYN

Ulica:
wybierz jedną z 515 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Olsztyn, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja11 Listopada15 Dywizji
2 22 Stycznia
A Abramowskiego EdwardaAgrestowaAkacjowaAliantów Pl.Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa)Antonowicza MarcinaArmii KrajowejArtyleryjskaAsnyka AdamaAstronomówAugustowska
B BajkowaBankowcówBarcza FranciszkaBarczewskiego WalentegoBartnickaBartąskaBasieńkiBałtyckaBażantowaBażyńskiego JanaBema Józefa Pl. (Generała Józefa Bema)Berlinga Zygmunta (Generała Zygmunta Berlinga)BiałaBiałostockaBiałowieskaBielskaBieszczadzkaBilitewskiego Roberta (Księdza Roberta Bilitewskiego)BiskupińskaBloka TadeuszaBocianiaBoenigka JanaBohaterów Monte CassinoBohunaBolka i LolkaBorowaBracławskaBrzozowaBudowlanaBurskiego JerzegoBursztynowaBydgoskaBławatnaBłękitna
C CementowaChabrowaChełmińskaChmielnaChopina FryderykaChrobrego BolesławaChłopskaCichaCiechocińskaCietrzewiaCyrankiCzarnaCzarnego ZawiszyCzarnieckiego StefanaCzereśniowaCzerwonego KapturkaCzeska
D Dadleza JulianaDaszyńskiego Ignacego Pl.DiamentowaDiernowa PiotraDobraDolnaDorantta Stanisława (Doktora Stanisława Dorantta)DożynkowaDragonówDrozdaDubiskiego JózefaDworcowaDybowskiego BenedyktaDywizjonu 303Dziamy TomaszaDziałkowaDziewannyDługosza JanaDąbrowskiego JarosławaDąbrowszczakówDębowa
E Elbląska
F Fałata JulianaFiołkowaFlisa Stanisława
G Gałczyńskiego Konstantego IldefonsaGdańskaGdyńskaGietkowskaGotowca MarianaGołdapskaGołębiaGrabdy Eugeniusza (Profesora Eugeniusza Grabdy)GrabowaGrabowskiego StefanaGrafitowaGranicznaGronowaGrota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego)Grotha JózefaGrunwaldzkaGruszowe SadyGryczanaGrzegorzewskiej MariiGwiezdnaGłogowaGłowackiego BartoszaGórna
H Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera)Hanowskiego Jana (Księdza Jana Hanowskiego)HelenyHerdera Johana GottfriedaHiacyntowaHibnera WładysławaHozjuszaHusarii
I I Dywizji Wojska PolskiegoIrysowaIwaszkiewicza JarosławaIzworskiego Chrysto
J Jagiellończyka KazimierzaJagiellońskaJagiełły WładysławaJagodowaJana HeweliuszaJana Pawła II Pl.Janowicza JanaJarockaJaroszyka KazimierzaJasia i MałgosiJaskółczaJasnaJastrzębiaJedności Słowiańskiej Pl.JemiołyJerzykaJesiennaJeziornaJeziołowicza BolesławaJeżynowaJodłowaJuranda ze SpychowaJęczmienna
K KajakowaKajki MichałaKalinowskiego KazimierzaKanafojskiego CzesławaKanarkowaKanta ImmanuelaKarnickiej Haliny (Profesora Haliny Karnickiej)Karłowicza MieczysławaKasprowicza JanaKasprzaka MarcinaKasztanowaKatowickaKetlingaKiemliczówKlasztornaKleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga)KlonowaKmicicaKnosały RyszardaKocankiKolejowaKonopnaKonopnickiej MariiKonstytucji 3 Maja Pl.Konsulatu Polskiego Pl.KonwaliowaKopciuszkaKopernika MikołajaKoralowaKorczaka JanuszaKordeckiego Augustyna (Księdza Augustyna Kordeckiego)Kossaka JuliuszaKoszalińskaKotańskiego MarkaKościuszki TadeuszaKościńskiego ErnestaKołobrzeskaKołłątaja HugonaKrasickiego IgnacegoKraszewskiego IgnacegoKrautforsta Wiesława (Profesora Wiesława Krautforsta)KrańcowaKresowaKrokusowaKromera MarcinaKruczaKręcickiego FranciszkaKrętaKrólewny ŚnieżkiKrólowej JadwigiKrótkaKsięcia WitoldaKsiężycowaKubusia PuchatkaKujawskaKuronia JackaKutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby)KłosowaKąkolowaKętrzyńskiego Wojciecha
L Lanca JerzegoLaszki BolesławaLawendowaLelewela JoachimaLengowskiego MichałaLeonharda WładysławaLetniaLetniskowaLeyka FryderykaLeśnaLicznerskiego JanaLiliowaLimanowskiego BolesławaLimbowaLinki BogumiłaLipowaLiszewskiego JanaLotników Pl.LubelskaLudowa
M MacierzankiMaczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka)MagazynowaMakowaMalewskiego JuliuszaMalinowaMariańskaMarkiewicza Kazimierza (Profesora Kazimierza Markiewicza)Martuszewskiego EdwardaMartyniaka AleksandraMasztowaMaurycego MochnackiegoMazowieckaMazurskaMazurski Pl.Małeckiego AntoniegoMałłków Roberta i KarolaMetalowaMewyMickiewicza AdamaMielczarskiego RomualdaMieszka IMinakowskiego Wacława (Profesora Wacława Minakowskiego)Misia UszatkaMoniuszki StanisławaMorelowaMorskaMorwowaMrongowiusza KrzysztofaMroza EdwardaMurzynowskiego StanisławaMyszki MikiMłodzieżowaMłynka Tadeusza
N Na SkarpieNad JaremNarcyzowaNarutowicza GabrielaNasiennaNefrytowaNiborskaNiedziałkowskiego MieczysławaNienackiego ZbigniewaNiepodległości Al.Nowa NiepodległościNowowiejskiego Feliksa
O Obitza KurtaObrońcówObrońców TobrukuOczapowskiego MichałaOficerskaOgrodniczaOkopowaOkrzei StefanaOkrągłaOkulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego)OkólnaOleckaOleńkiOliwkowaOlszewskiego PrzemysłaOpolskaOrkana WładysławaOrlaOrłowicza MieczysławaOsińskiego Wacława (Księdza Wacława Osińskiego)OstróżkiOwocowa
P Paderewskiego IgnacegoPana TadeuszaPanasa HenrykaParkowaPartyzantówPaukszty EugeniuszaPawiaPerkozaPerłowaPiastowskaPieczewskaPieniężnego SewerynaPimpickiego MieczysławaPiotrowskiego FlorianaPiskaPiłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego)Plater EmiliiPlażowaPodbipiętyPodgórnaPodwalePogodnaPolnaPomorskaPopiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki)PoprzecznaPorannaPorzeczkowaPoziomkowaPoznańskiego Stefana (Profesora Stefana Poznańskiego)Prawocheńskiego RomanaProfesorskaPromienistaProstaPrusa BolesławaPrzemysłowaPrzepiórczaPrzydziałowaPrzyjaciół Al.Pstrowskiego WincentegoPszczółki MaiPszennaPuchalskiego WłodzimierzaPuszkina AleksandraPułaskiego Kazimierza Pl.Płoskiego Tadeusza (Biskupa Tadeusza Płoskiego)PługiPływacka
R RadiowaRakowaRataja MaciejaRatuszowaReja MikołajaReymonta WładysławaRochaRodziewiczówny MariiRolnaRoosevelta Franklina Pl.RubinowaRumiankowaRybakiRybitwyRymkiewicza AleksandraRzepakowaRzeszowskaRzędzianaRóż Al.Różowa
S Sakowicza StanisławaSamulowskiego AndrzejaSaperskaSarnowskiego FranciszkaSasankowaSawickiej HankiSielskaSienkiewicza HenrykaSiewnaSikiryckiego IgoraSikorkiSikorskiego Władysława Al. (Generała Władysława Sikorskiego)SkierniewickaSkowronkaSkrzetuskiegoSkładowaSkłodowskiej-Curie MariiSmerfówSmętkaSobocińskiego LeonaSojowaSokolaSoroki (Wachmistrza Soroki)Sosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego)SosnowaSowiaSpacerowaSpokojnaSprzętowaSpółdzielczaSrebrnaStalowaStare MiastoStaromiejskaStaszica StanisławaStefczyka FranciszkaStokowaStokrotkiStramkowskiej LudwikiStruga AndrzejaStrąkowaSucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)Sybiraków Al.Szarych SzeregówSzczekin-Krotowa WłodzimierzaSzczytnowskaSzewczenki TarasaSzmaragdowaSzostkiewicza AdamaSzpakowaSzrajbera FeliksaSzymanowskiego KarolaSłonecznaSłonecznikowaSłowackiego JuliuszaSłowicza
T Targ RybnyTczewskaToruńskaTowarnickiego Roberta (Profesora Roberta Towarnickiego)TowarowaTrackaTraktorowaTraugutta RomualdaTrąby MikołajaTurkowskiego LeonardaTurowskiego EdwardaTurystycznaTuwima JulianaTęczowa
U Ustronie
W Wachowskiego RyszardaWadowskiego StanisławaWadąskaWakacyjnaWalecznychWarmińskaWarszawska Al.Wawrzyczka WiktoraWańkowicza MelchioraWczasowaWengris JaninyWesołaWesterplatteWidokWiecherta ErnstaWierzbowaWilamowskiego Bohdana (Profesora Bohdana Wilamowskiego)Wilczyńskiego Tomasza (Biskupa Tomasza Wilczyńskiego)WileńskaWilgiWiosennaWioślarskaWitosa WincentegoWiśniowaWodnaWojska Polskiego Al.Wołodyjowskiego MichałaWroniaWrzosowaWróblaWyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego Stefana (Kardynała Stefana Wyszyńskiego)WyzwoleniaWładysława GębikaWłościańskaWąskaWędkarska
Z Zagłoby OnufregoZakoleZakopiańskaZamenhofa LudwikaZamkowaZaruskiego Mariusza (Generała Mariusza Zaruskiego)ZbożowaZielonaZientary-Malewskiej MariiZimowaZiębyZnanieckiego Piotra (Profesora Piotra Znanieckiego)ZodiakalnaZyndrama z MaszkowicZłota
Ś Śliwy AlojzegoŚwierkowaŚwietlistaŚwiteziankiŚwitycz-Widackiej BalbinyŚwiętego ArnoldaŚwiętego WojciechaŚwiętej Barbary
Ł ŁabędziaŁowickaŁubinowaŁukasińskiego WalerianaŁęczyckaŁódzka
Ż Żarskiej NataliiŻbiczaŻeglarskaŻelaznaŻeromskiego StefanaŻiżki JanaŻniwnaŻonkilowaŻołnierskaŻurawiaŻurawskiego StanisławaŻytniaŻółta


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#62/2048/1606166026)