Znajdź kod pocztowy

Miasto OPOLE ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
OPOLE

Ulica:
wybierz jedną z 691 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Opole, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej11 Listopada
A AdamaAdamka JanaAgrestowaAkacjowaAmarantowaAndersa Władysława (Generała Władysława Andersa)Armii KrajowejAsnyka AdamaAstrów
B Baczyńskiego Krzysztofa KamilaBaldego Stefana (Księdza Stefana Baldego)Banacha Stefana (Profesora Stefana Banacha)Barlickiego NorbertaBassego AugustaBatalionu "Parasol"Batalionu "Zośka"Batalionów ChłopskichBatorego StefanaBałtyckaBażantowaBednorza ZbyszkaBerylowaBeskidzkaBeżowaBiasa WojciechaBiałaBiegasa BolesławaBielskaBierkowickaBieszczadzkaBocznaBohaterów Monte CassinoBolka IIBorka Henryka (Profesora Henryka Borka)Borowskiego TadeuszaBorysławskaBorówkowaBoya-Żeleńskiego TadeuszaBożka ArkiBończyka Norberta (Księdza Norberta Bończyka)Brezy TadeuszaBronicza StanisławaBroniewskiego WładysławaBrowarnaBrzechwy JanaBrzegowaBrzozowaBudowlanychBudziszyńskaBuhla Franciszka JózefaBukowaBytnara 'Rudego' JanaBytomskaBzówBłękitna
C CeglanaCementowaChabrówChełmońskiego Józefa Pl.ChełmskaChmielowickaChocimskaChodowieckiego DanielaChopina FryderykaChorzowskaChrobrego BolesławaChłodniczaCichaCiekawaCieszyńskaCiołkowskiego KonstantegoCisowaCmentarnaCybisa JanaCygana JózefaCzaplaka Józefa (Ojca Józefa Czaplaka)CzarnowąskaCzeremchowaCzereśniowaCzogały LeonaCzęstochowska
D DalekaDambonia AlojzegoDamrota Konstantego (Księdza Konstantego Damrota)Daszyńskiego Ignacego Pl.DekabrystówDeyny KazimierzaDiamentowaDmowskiego RomanaDobisa JózefaDobraDoktora Franciszka GabrielaDolnośląskaDomańskiego Bolesława (Księdza Bolesława Domańskiego)DomowaDoroszewskiego WitoldaDożynkowaDrobiarskaDrzymały WojciechaDubois StanisławaDunikowskiego KsaweregoDwernickiego Józefa (Generała Józefa Dwernickiego)Dworcowy Pl.DworskaDyngusowaDziałkowaDzierżona Jana (Księdza Jana Dzierżona)DziewannyDzikiej RóżyDąbrowskiego Henryka (Generała Henryka Dąbrowskiego)DąbrowszczakówDębowa
E Einsteina AlbertaElsnera JózefaEtnografów
F FabrycznaFałata JulianaFieldorfa EmilaFiołkowaFranciszkańskaFrankiewicza Edwarda (Ojca Edwarda Frankiewicza)
G Gagarina JurijaGajcego TadeuszaGajowaGawędyGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGdańskaGeodetówGlenska TeodoraGliwickaGlogego JózefaGminnaGojawiczyńskiej PoliGolachowskiego Stefana (Profesora Stefana Golachowskiego)Gombrowicza WitoldaGomołówGorzołki WiktoraGospodarczaGosławickaGozdek HelenyGościnnaGołębiaGranatowaGranicznaGrechuty MarkaGrenadierówGroblaGrochowiaka StanisławaGrodzieńskaGrodzkaGroszowickaGrota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego)Grottgera ArturaGrudzickaGruntowaGrunwaldzkaGryczanaGrzesika KarolaGrzonki StanisławaGrzybowaGwarkówGłogowskaGłowackiego BartoszaGórnaGórniczaGórnośląskaGórskiego Kazimierza
H HalickaHallera JózefaHarcerskaHenryka PobożnegoHlouszka WincentegoHuculskaHutnicza
I IrydowaIrysówIwaszkiewicza Jarosława
J JagiellonówJaglanaJagodowaJanaJana AugustynaJana Kazimierza Pl.Jana WiktoraJankowskiego Jana StanisławaJantar AnnyJaronia Jana NikodemaJarzębinowaJaskółczaJasnaJastrzębiaJaworowaJaśminówJałowcowaJeleniogórskaJesiennaJesionowaJeżynowaJodłowaJęczmiennaJózefaJózefa Barona
K KaletniczaKalinowaKaliskaKamiennaKanałowaKani JakubaKarminowaKarpackaKarłowicza MieczysławaKasperka KazimierzaKasprowicza JanaKasprzaka MarcinaKasztanowaKaszubskaKatarzynyKatedralnaKatedralny Pl.KatowickaKieleckaKilińskiego JanaKlimasa Czesława (Księdza Czesława Klimasa)KlonowaKluczborskaKobaltowaKochanowskiego JanaKokota Józefa (Profesora Józefa Kokota)Kolbuszewskiego Stanisława (Profesora Stanisława Kolbuszewskiego)KolegiackaKolejowaKolonijnaKomara WładysławaKominka Bolesława (Kardynała Bolesława Kominka)KonduktorskaKonopnickiej MariiKonstytucji 3 Maja Pl.KonsularnaKonwaliiKopernika Mikołaja Pl.Koraszewskiego BronisławaKorczaka JanuszaKorfantego WojciechaKosmonautówKossaka JuliuszaKostki Napierskiego AleksandraKosynierówKoszalińskaKoszyka SzymonaKotarbińskiego Tadeusza (Profesora Tadeusza Kotarbińskiego)KowalskaKozielskaKoziołka Karola (Księdza Karola Koziołka)Kościelny Pl.Kościuszki TadeuszaKośnego AugustynaKołłątaja Hugona (Księdza Hugona Kołłątaja)KrakowskaKrapkowickaKraszewskiego Józefa IgnacegoKrawieckaKredytowaKremsera FryderykaKresowaKrokusówKropidły JanaKrupniczaKryłowa IwanaKrzanowickaKrzemienieckaKrętaKrólowej JadwigiKrótkaKsiążąt OpolskichKsiążęcaKsięcia Jana DobregoKuberskiego Leszka (Profesora Leszka Kuberskiego)KujawskaKulczyńskiego Stanisława (Profesora Stanisława Kulczyńskiego)Kurpierza FranciszkaKurpiowskaKusocińskiego JanuszaKwiatkowskiego EugeniuszaKwiatowaKwoczka JanaKłodzkaKępska
L LajkonikaLawendowaLechonia JanaLegnickaLelewela JoachimaLema StanisławaLeszczynowaLeśmiana BolesławaLeśnaLeśnickaLicealnaLigonia JuliuszaLigudy Alojzego (Księdza Alojzego Ligudy)Limanowskiego BolesławaLimbyLipinyLipowaLompy JózefaLondzina Józefa (Księdza Józefa Londzina)LubelskaLuboszyckaLudowaLwowska
M MacierzankowaMagazynowaMajora HubalaMajowaMakuszyńskiego KornelaMakówMalczewskiego KazimierzaMalinowaMarka z JemielnicyMartyMarzannyMasłowskiego StanisławaMatei Oswalda (Profesora Oswalda Matei)Matejki JanaMazowieckaMazurek StefaniiMazurskaMałaMałgorzatyMałopolskaMały Rynek RynekMehla FranciszkaMetalowaMiarki KarolaMickiewicza AdamaMickiewicza Adama Pl.MiedzianaMielęckiego AndrzejaMieszka IMikołajaMikołajczyka StanisławaMinkusa KrystianaMinorytówMiodowaMiłaMiłosza CzesławaModrzejewskiej HelenyMoniuszki StanisławaMorcinka GustawaMorysa RobertaMosiężnaMossora SergiuszaMozarta Wolfganga AmadeuszaMusioła Karola Bulw.MuzealnaMyśliwca FranciszkaMyśliwskaMłodej PolskiMłodzieżowaMłyńska
N Na WałachNadbrzeżnaNapieralskiego AdamaNarcyzówNarutowicza GabrielaNałkowskiej ZofiiNiedurnego PiotraNiedziałkowskiego MieczysławaNiemodlińskaNiepodległościNiezapominajekNiklowaNizinnaNorwida Cypriana KamilaNowaNowogródzkaNowowiejskaNowowiejskiego FeliksaNysy Łużyckiej
O Obrońców PokojuObrońców StalingraduOdrodzeniaOdrowążówOdrzańskaOkrzei StefanaOkulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego)OlchowaOleandrów Pl.OleskaOlimpijskaOlsztyńskaOpolskaOrkana WładysławaOrląt LwowskichOrzechowaOrzeszkowej ElizyOsadniczaOsieckiej AgnieszkiOsiedleOsiedle SadyOsmańczyka EdmundaOstroroga JanaOstrówekOzimskaOświęcimska
P Paderewskiego IgnacegoPampucha PiotraPandzy PiotraParandowskiego JanaPartyzanckaPasiecznaPawlikowskiej-Jasnorzewskiej MariiPiaskowaPiastowskaPiastówPionierskaPiotrkowskaPiramowicza GrzegorzaPisankowaPiwarskiego Kazimierza (Profesora Kazimierza Piwarskiego)PiwnaPiłsudskiego Józefa Pl. (Marszałka Józefa Piłsudskiego)Plamitzera Antoniego (Profesora Antoniego Plamitzera)Planetorza WładysławaPlatynowaPlebiscytowaPodbornaPodgórnaPodhalańskaPodlesiePodmiejskaPogodnaPoliwody FranciszkaPolnaPomarańczowaPomorskaPoniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego)Popiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki)PoprzecznaPortowaPorzeczkowaPowolnego LeonaPowstańców WarszawskichPowstańców ŚląskichPowszechnaPoziomkowaPoznańskaPoświatowskiej HalinyPołudniowaProstaPrudnickaPrusa BolesławaPrywatnaPrzedmieściePrzedpolePrzelotowaPrzemysłowaPrzepiórkiPrzerwy-Tetmajera KazimierzaPrzeskokPrzewozowaPrzybosia JulianaPrzybyszewskiego StanisławaPrzyjaznaPrzyjaźni Al.PrzylesiePrzytulnaPrószkowskaPszenicznaPtasiaPuszkina AleksandraPułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego)Pużaka KazimierzaPółnocna
R RaciborskaRafała UrbanaRataja MaciejaReja MikołajaRejtana TadeuszaReymonta WładysławaRobotniczaRodziewiczówny MariiRodzinnaRodłaRolnaRomera Eugeniusza (Profesora Eugeniusza Romera)Rosponda Stanisława (Profesora Stanisława Rosponda)Rudzkiego Franciszka (Księdza Franciszka Rudzkiego)RumiankowaRutkiewicz WandyRybackaRydla LucjanaRymarskaRynek RynekRzecznaRzemieślniczaRzepakowaRzeszowskaRóż Pl.RóżowaRóżyckiego Ludomira Pl.
S SadowaSamborskaSandomierskaSarniaSasankiSeledynowaSemaforowaSempołowskiej StefaniiSienkiewicza HenrykaSieradzkaSiewnaSikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)Skautów OpolskichSkowronkaSkośnaSkrajnaSkromnaSkładowaSkłodowskiej-Curie MariiSmolki EmanuelaSobieskiego JanaSobótkiSolidarności Al.Solskiego LudwikaSosnkowskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Sosnkowskiego)SosnowaSołtysówSpacerowaSpokojnaSportowaSpychalskiego StanisławaSrebrnaStaffa LeopoldaStalmacha PawłaStalowaStanisławowskaStanisławskiego JanaStara DrogaStaromiejskaStaszica Stanisława Pl. (Księdza Stanisława Staszica)StawowaStoińskiego StefanaStokrotekStolarskaStruga AndrzejaStryjskaStrzelców BytomskichStrzeleckaStudziennaStyki JanaSuchoborskaSwornickaSzafirowaSzafranka Józefa Pl. (Księdza Józefa Szafranka)Szaniawskiego JerzegoSzarotkiSzarych SzeregówSzałwiowaSzczecińskaSzczeszyńskiego JanaSzendzielarza Łupaszki Zygmunta (Majora Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki")SzerokaSzkolnaSzpitalnaSzymanowskiego KarolaSłonecznaSłowackiego JuliuszaSłowiańskaSłubickaSądowaSąsiedzka
T TargowaTarnogórskaTarnopolskaTaszyckiego Witolda (Profesora Witolda Taszyckiego)Tatarkiewicza Władysława (Profesora Władysława Tatarkiewicza)TatrzańskaTeatralny Pl.TelesforaTeligi LeonidaTopolowaTorowaToruńskaTraugutta RomualdaTulipanówTurkusowaTuwima JulianaTymiankowaTysiącleciaTęczowa
U UrodzajuUstronnaUsługowa
V Von Eichendorffa Józefa
W Walecki JózefaWandyWapiennaWarszawskaWarsztatowaWaryńskiego LudwikaWasylewskiego StanisławaWawrzynka JanaWańkowicza MelchioraWiankowaWiejskaWielkanocnaWielkiego KazimierzaWielkopolskaWierzbowaWierzyńskiego KazimierzaWilczaWilczka JakubaWileńskaWilsona Thomasa WoodrowaWinowskaWiosennaWitkiewicza StanisławaWitosa Wincentego Al.WiśniowaWodociągowaWojska PolskiegoWojtkiewicza WitoldaWolnaWolności Pl.WrocławskaWrzosowaWróblewskiego WaleregoWróblin ŚluzaWróblińskaWschodniaWspólnaWyczółkowskiego LeonaWyglendy JanaWygonowaWyspiańskiego StanisławaWyszomirskiego BogumiłaWyzwoleniaWąskaWójtowa
Z ZabrzańskaZagrodowaZajączka Józefa (Generała Józefa Zajączka)ZakopiańskaZakładowaZamiejskaZamkowaZapolskiej GabrieliZapłocieZbożowaZgorzeleckaZielonaZielonogórskaZiemi LubuskiejZiołowaZwierzynieckaZwycięstwaZłota
Ś Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego)Śluza GroszowiceŚląskaŚredniaŚrodkowaŚwiatowidaŚwierkowaŚwierzego WawrzyńcaŚwiętego JackaŚwiętego Sebastiana Pl.Świętego WojciechaŚwiętej AnnyŚwiętojańskaŚwiętokrzyska
Ł Łangowskiego JanaŁanowaŁokietka WładysławaŁowickaŁukasiewicza IgnacegoŁąkowaŁódzka
Ż ŻeglarskaŻelaznaŻerkowickaŻeromskiego StefanaŻniwnaŻurawinowaŻwirki i WiguryŻwirowaŻytnia


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#4/2048/1606190600)