Znajdź kod pocztowy

Miasto OSTROLEKA ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
OSTROLEKA

Ulica:
wybierz jedną z 401 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Ostroleka, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja Pl.
6 6 Września
1 11 Listopada
2 22 Lipca26 Maja
A AgatowaAgrestowaAkacjowaAndersa Władysława (Generała Władysława Andersa)Armii Gorbatowa Aleksandra (Generała Armii Aleksandra Gorbatowa)AstrowaAzaliowa
B Banacha WładysławaBarzykowskiego StanisławaBatalionu CzwartakówBatalionów ChłopskichBatorego Stefana (Króla Stefana Batorego)BaśniowaBema Józefa Pl. (Generała Józefa Bema)Berlinga Zygmunta (Generała Zygmunta Berlinga)BernardyńskaBielik Wiery i Makarowej TatianyBielskaBitwy pod OstrołękąBliskaBobińskiego HenrykaBogusławskiego Ludwika (Generała Ludwika Bogusławskiego)Bohaterów WarszawyBohaterów WesterplatteBojownikówBraterstwa BroniBrodowskiego LeonaBroniewskiego WładysławaBrzoskwiniowaBrzozowaBrzóski Stanisława (Księdza Stanisława Brzóski)Buczka MarianaBudowlanychBukowaBursztynowaBłękitna
C CelnaCelulozowaCertowicza Jana (Doktora Jana Certowicza)ChabrowaChemicznaChełmońskiego JózefaChełstowskiego MikołajaChojnowskiego LesławaChomicza Stefana (Pułkownika Stefana Chomicza)Chopina FryderykaChętnika AdamaCiasnaCichaCieplińskiego Pługa Łukasza (Podpułkownika Łukasza Cieplińskiego "Pługa")CzarnaCzarnieckiego StefanaCzeczotka
D DalekaDaliowaDenisiewicza Andrzeja (Majora Andrzeja Denisiewicza)DiamentowaDobraDobrzańskiego HenrykaDolnaDworcowy Pl.Dygasińskiego AdolfaDzieci PolskichDąbrowskiego Jana Henryka (Generała Jana Henryka Dąbrowskiego)Dąbrowskiej Marii
E EkologicznaElektrycznaEmigrantówEnergetyczna
F FabrycznaFarnaFilochowskiego Sana Edwarda (Pułkownika Edwarda Filochowskiego "Sana")FiołkowaFornalskiej MałgorzatyFortowaFrezjowa
G Gałczyńskiego Konstantego IldefonsaGeodetówGlogera ZygmuntaGocłowskiego Tomasza (Sędziego Tomasza Gocłowskiego)Gomulickiego WiktoraGospodarczaGoworowskaGościniec MazurskiGoździkowaGołębiaGrabowaGranicznaGrodzickiego StanisławaGrodzkaGruntowaGuliweraGłowackiego Bartosza
H Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera)Herberta ZbigniewaHubalczyków
I I Armii Wojska PolskiegoII Jana Pawła Al.InsurekcyjnaInwalidów WojennychIrysowa
J JabłoniowaJagiełły Władysława (Króla Władysława Jagiełły)Jana Pawła II Al.Jana Pawła II Pl.Jaracza StefanaJarzębinowaJasińskiego Jakuba (Generała Jakuba Jasińskiego)JasnaJaśminowaJałowcowaJednościJesionowaJezierskiego Anatola (Pułkownika Anatola Jezierskiego)JeżynowaJodłowaJoselewicza BerkaJuranda ze SpychowaJęczmienna
K KaczyńskaKalinowskiego Rafała (Świętego Rafała Kalinowskiego)KameliowaKamieńskiego Henryka (Generała Henryka Kamieńskiego)Karłowicza MieczysławaKasprowicza JanaKasprzaka MarcinaKasztanowaKaszubskaKickiego Ludwika (Generała Ludwika Kickiego)Kijaka StefanaKilińskiego JanaKleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga)KlonowaKmicicaKochanowskiego JanaKolberga OskaraKolejowaKolorowaKomisji Edukacji NarodowejKonarskiego Stanisława (Księdza Stanisława Konarskiego)Konopnickiej MariiKonwaliowaKonwy StachaKopernika MikołajaKoralowaKorczaka JanuszaKorzeniowskiej MariiKosynierówKoszarowaKościuszki Tadeusza (Generała Tadeusza Kościuszki)KołobrzeskaKołłątaja HugoKrasickiego IgnacegoKrasickiego JanaKrasińskiego ZygmuntaKraszewskiego Ignacego JózefaKrańcowaKruczaKrzywickiego LudwikaKróla Jana KazimierzaKrótkaKsięcia Siemowita IIIKubusia PuchatkaKujawskaKuklińskiego Adama (Doktora Adama Kuklińskiego)KurpiowskaKutrzeby Tadeusza (Generała Tadeusza Kutrzeby)KwiatowaKędzierskiego Jana
L LawendowaLazurowaLegionowaLelewela JoachimaLenartowicza Teofila AleksandraLeszczynowaLeszczyńskiego Stanisława (Króla Stanisława Leszczyńskiego)Leśmiana BolesławaLeśnaLiliowaLipowaLiterackaLokalna
M Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka)Madalińskiego Antoniego (Generała Antoniego Madalińskiego)MagazynowaMajewskiego DionizegoMakowaMalinowaMaliszewskiego DionizegoMalwowaMarkowskiego AlfredaMarsowaMarynarzy 1 Batalionu Pułku MorskiegoMazowieckaMazurskaMałaMickiewicza AdamaMilleniumMiłaModraModrzejewskiej HelenyMokraMoniuszki StanisławaMorelowaMostowa
N NadnarwiańskaNadzieiNagietkowaNarutowicza GabrielaNasturcjowaNasypowaNałkowskiej ZofiiNiedziałkowskiej ZofiiNiemena CzesławaNiewiarowskiego JózefaNorwida Kamila CyprianaNowaNowomiejska
O ObozowaObrońcówOdległaOgrodowaOgródkowaOkopowaOkrzei StefanaOlimpijskaOlszynowaOpalowaOrdona Juliusza KonstantegoOrkana WładysławaOrzeszkowej ElizyOrła BielikaOstaszewskiego Ryszarda (Doktora Ryszarda Ostaszewskiego)OstrowskaOtokOwsianaOświatowa
P Padlewskiego Zygmunta (Generała Zygmunta Padlewskiego)Pajewskiego GustawaPalmowaPamięci NarodowejPapierniczaParkowaPartyzantówPatriotówPerłowaPileckiego Witolda (Rotmistrza Witolda Pileckiego)PionierówPiotrowskiego KazimierzaPiłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego)PięknaPlater EmiliiPlatynowaPodbipiętyPodchorążychPogodnaPola WincentegoPolnaPomarańczowaPomianPomorskaPoprzecznaPowstańcówPoziomkowaPoznańskaProstaPrusa BolesławaPrzechodniaPrzemysłowaPrzytulnaPrądzyńskiego Ignacego (Generała Ignacego Prądzyńskiego)Psarskiego Józefa (Doktora Józefa Psarskiego)Pstrowskiego WincentegoPułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego)Pędzicha Stanisława (Księdza Stanisława Pędzicha)Pęksy Antoniego (Księdza Antoniego Pęksy)
R Rataja MaciejaRedutowaReja MikołajaRejtana TadeuszaReymonta Władysława StanisławaRolnaRomy (Wójta Romy)Roweckiego-Grota Stefana (Generała Stefana Roweckiego-Grota)RubinowaRumiankowaRybackaRóżana
S SadowaSawickiej HankiSienkiewicza HenrykaSierakowskiego ZygmuntaSiewnaSikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)SkautówSkierkowskiego Władysława (Księdza Władysława Skierkowskiego)Skowrońskiego Jerzego IgnacegoSkośnaSkrajnaSkrytaSkrzatówSkrzetuskiegoSkładowaSkłodowskiej-Curie MariiSobieskiego Jana (Króla Jana Sobieskiego)SobótkowaSochaczewskiego Stanisława (Generała Stanisława Sochaczewskiego)Sowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego)SpacerowaSpiro AntoniegoSpokojnaSportowaSrebrnaStaffa LeopoldaStaniszewskiego LudwikaStaromostowaStarosty KosaStarowiejskaStaszica StanisławaStańskiego Wiktora (Doktora Wiktora Stańskiego)Stefczyka FranciszkaSteyera WłodzimierzaSucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)SybirakówSygietyńskiego TadeuszaSyrenySyski HenrykaSzarych SzeregówSzańcowaSzkolnaSzmaragdowaSzpitalnaSztabowaSztandarowaSzwedzkaSzymanowskiego KarolaSłonecznaSłowackiego Juliusza
T TargowaTatarakowaTopolowaTraugutta RomualdaTurkusowaTurskiego Tomasza (Generała Tomasza Turskiego)Tuwima JulianaTęczowa
V V Pułku Ułanów
W WalecznychWarmińskaWarszawskaWesołaWiejskaWilczaWioślarskaWitosa WincentegoWiśniowaWiązowaWodnikaWołodyjowskiego MichałaWrzosowaWybickiego JózefaWygodnaWypychyWysockiego PiotraWyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego Stefana Pl. (Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego)Wąska
Z ZacisznaZagłoby OnufregoZawadzkiego Zośki TadeuszaZawiszy CzarnegoZbożowaZielonaZiemskaZuchówZwycięzcówZyndrama z MaszkowicZłota
Ś ŚląskaŚrodkowaŚwierkowaŚwiętokrzyska
Ł ŁawskaŁawyŁawy ZaroślaŁomżyńskaŁubieńskiego Tomasza (Generała Tomasza Łubieńskiego)ŁubinowaŁużyckaŁąkowaŁęczysk
Ż Żebrowskiego Zenona (Brata Zenona Żebrowskiego)Żeromskiego StefanaŻniwnaŻuławskaŻytnia


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#2/2048/1606168627)