Znajdź kod pocztowy

Miasto RUDA SLASKA ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
RUDA SLASKA

Ulica:
wybierz jedną z 582 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Ruda Slaska, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja11 Listopada
A Achtelika JoachimaAdmiralskaAkacjowaArmii KrajowejAsfaltowaAsnyka AdamaAstrów
B BagiennaBallestremówBanacha StefanaBankowaBarbaryBasenowaBatorego StefanaBałtyckaBema JózefaBeskidzkaBielszowickaBocianówBocznaBogusławskiego WojciechaBolesława KrzywoustegoBorowaBorowikówBożka ArkiBończyka NorbertaBrata AlbertaBratkówBratniaBrodzińskiego KazimierzaBroniewskiego WładysławaBrygadzistówBrzechwy JanaBrzozowaBudowlanychBujoczka WiktoraBukowaBurszki PawłaBytomskaBytomskiego KarolaBzów
C CegielnianaChabrówChełmońskiego JózefaChmielnaChopina FryderykaChopina Fryderyka Pl.ChorzowskaChroboka MaksymilianaChrobrego BolesławaChryzantemChłopskaCiasnaCichaCiołkowskiego KonstantegoCisowaCynkowaCyprysowaCzajkowskiego PiotraCzapli WitoldaCzarnoleśnaCzempiela Józefa (Księdza Józefa Czempiela)CzereśniowaCzwartaków
D Damrota KonstantegoDo DworcaDo GródkaDo OgródkaDobrej NadzieiDojazdowaDolnaDoroszewskiego WitoldaDożynkowaDrobnaDrozdówDrzymały WojciechaDunajewskiego IsaacaDunikowskiego XaweregoDworaka Jana StefanaDworcowaDworcowa Al.Dzierżonia JanaDziewannyDługaDługosza JanaDąbrowskiego JarosławaDąbrowskiej MariiDębowa
E Elsnera JózefaEnergetyków
F FabrycznaFiołkówFitelberga GrzegorzaFińskaFlorianaFojkisa WalentegoFurgoła Jana
G Gabora KarolaGagarina JurijaGaikowaGajowaGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGierałtowskiego JanaGilówGlinianaGliwickaGoduli KarolaGojawiczyńskiej PoliGościnnaGołębiGrabowaGranicznaGrobla KolejowaGrodzkaGrottgera ArturaGrunwaldzkaGrzegorzka JózefaGrzybowaGwardii LudowejGwareckaGwiżdża JanaGłowackiego BartoszaGłównaGęsiaGórnaGórniczaGórnośląska
H HalembskaHallera Józefa (Generała Józefa Hallera)HandlowaHarcerskaHlonda Augusta (Kardynała Augusta Hlonda)Hlonda Augusta (Księdza Prymasa Augusta Hlonda)HubalczykówHuculskaHuloka AdamaHusarskaHutnicza
I Imieli Emanuela
J JabłoniowaJackaJadwigi ŚląskiejJagiellońskaJagiełły WładysławaJagodowaJanaJana DobregoJana Pawła IIJana Pawła II Pl.Janasa WincentegoJankowskiego AlojzegoJanty JózefaJaracza StefanaJaronia NikodemaJarzębinowaJasińskiego JakubaJaskółczaJasnaJastrzębiaJaworowaJaśminówJednościJesionowaJoannyJodłowaJoliot-Curie FryderykaJordana Henryka (Doktora Henryka Jordana)JunakówJutrzenkiJózefa
K Kaczmarka IgnacegoKalinowaKamiennaKanarkówKarolinkiKarłowicza MieczysławaKasprowicza JanaKasztanowaKaszubskaKatowickaKazimierzaKałusa WawrzyńcaKempnego AdolfaKilińskiego JanaKingiKlonowaKochanowskiego JanaKochłowickaKokota EdmundaKokotekKolbe MaksymilianaKolberga OskaraKolejowaKolistaKolonia ZwycięstwaKombajnistówKomuny ParyskiejKonopnickiej MariiKonstytucjiKonwaliiKopalnia KarolKopalnianaKopernika MikołajaKorczaka JanuszaKorfantego WojciechaKossaka WojciechaKosynierówKowaczka AlbinaKowalskiego AleksandraKowalskiego Antoniego PlantyKościelnaKościuszki TadeuszaKrakusaKrasickiego IgnacegoKrasińskiego ZygmuntaKrańcowaKrokusówKruczaKruczkowskiego LeonaKrzywaKrętaKrólowej JadwigiKrótkaKsiężycowaKubiny PawłaKukuczki JerzegoKukułczaKuncewiczowej MariiKunickiego StanisławaKupieckaKurpiowskaKuźnikówKwiatowaKłodnickaKłosowaKąpielowaKędzierzyńska
L Latki KonstantegoLechaLelewela JoachimaLeszczynowaLexa Pawła (Księdza Pawła Lexa)LeśnaLicealnaLiebherra HansaLigockaLigonia JuliuszaLipa WincentegoLipińskaLipowaLisiaLompy JózefaLubuskaLudowa
M MaciejaMagazynowaMagdziorza RyszardaMagnoliiMakoszowskaMakowaMakuszyńskiego KornelaMalczewskiego JackaMalinowaMaliszewskiego WitoldaMarciniaka FlorianaMariiMarkowej JadwigiMarzannyMatejki JanaMateuszaMaya AntoniegoMazowieckaMazurskaMaślakówMiarki KarolaMickiewicza AdamaMiedzianaMielęckiego AndrzejaMierosławskiego LudwikaMieszka IMikołowskaMiodowaMiłaMiłosza CzesławaMiędzyblokowaModrzejewskiej HelenyModrzewiowaMokraMoniuszki StanisławaMorcinka GustawaMorskaMostowaMrówczaMłodego GórnikaMłodzieżowaMłyn SzombierskiMłyńska
N Na PiaskiNad BytomkąNarcyzówNarutowicza GabrielaNasypowaNa ŁąkachNałkowskiej ZofiiNiedurnego PiotraNiedzieli Józefa (Księdza Józefa Niedzieli)Niepodległości Pl.Norwida Cypriana KamilaNoskowskiego ZygmuntaNowaNowaka IgnacegoNowary AntoniegoNowobytomskaNowoka TeodoraNowowiejskaNowy Świat
O ObjazdowaObrońców PokojuObrońców WesterplatteOddziałów Młodzieży PowstańczejOdrodzeniaOdrzańskaOgińskiego MichałaOgrodowaOkopowaOkrężnaOlchowaOlszynowaOndraszkaOpolskaOpłotkiOrlaOrzegowskaOrzeszkowej ElizyOsiedlowaOtyliiOwocowaOświęcimska
P Paderewskiego IgnacegoPakuły AlbertaPancernychPanewnickaParandowskiego JanaParkowaPartyzantówPasiecznaPawłaPawłowskaPckPiasecznaPiaskowaPiastowskaPiechy LudwikaPieczarekPiernikarczyka JózefaPionierówPiwnaPiłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego)PięknaPlater EmiliiPlebiscytowaPocztowaPodgórzePodlasPodlaskaPogodnaPokojuPoligonowaPolnaPoloczka PawłaPomorskaPoniatowskiego JózefaPoprzecznaPorannaPordzika JózefaPorębskaPotokowaPotyki Augustyna (Księdza Augustyna Potyki)PowstańcówPowstańców ŚląskichPoznańskaPośpiecha WincentegoPoświatowskie MariiPoświatowskiej HalinyPromiennaProstaPrusa BolesławaPrzedszkolnaPrzedtorzePrzelotowaPrzemysłowaPrzy KoleiPtasiaPuszkina AleksandraPułaskiego Kazimierza
R RaciborskaRacławickaRadosnaRadoszowskaRatownikówReja MikołajaRejtana TadeuszaRencistówRobotniczaRogozińskiego StefanaRolniczaRomera EugeniuszaRudzkaRybnaRybnickaRycerskaRydzówRymera JózefaRzecznaRównoległaRóżanaRóżyckiego Ludomira
S SadowaSasanekSchultza BrunonaSejmu ŚląskiegoSiekiela RyszardaSienkiewicza HenrykaSieronia AntoniegoSierpińskiego WacławaSiewnaSikorekSkalnaSkargi PiotraSkowronkówSkośnaSkłodowskiej-Curie MariiSmolenia JanaSmoluchowskiego MarianaSmołki EmanuelaSobieskiego JanaSobótkiSokolskaSolidarnościSolnaSolskiego LudwikaSosnowaSpiżowaSpokojnaSportowcówSprusa RyszardaSpółdzielczaStaffa LeopoldaStalowaStanisławaStaraStaropolskaStarowiejskaStaszica StanisławaStelmacha PawłaStorczykówStrażackaStromaStrumykowaStrzelców BytomskichStrzeleckaStudziennaStwosza WitaStyczyńskiego JanaSudeckaSygietyńskiego TadeuszaSzafranka JózefaSzarotekSzczudlaka WawrzyńcaSzczęść BożeSzeligowskiego TadeuszaSzewczyka WilhelmaSzkolnaSzkolny Pl.SzpakówSzpitalnaSzramka EmilaSztolniowaSztygarskaSzyb AndrzejaSzyb ArturaSzyb BartoszaSzyb PowietrznySzyb WalentySzyb ZofiiSzybowaSzymanowskiego KarolaSzymały Jana (Księdza Jana Szymały)SłonecznaSłowackiego JuliuszaSłowiańskaSłowików
T TargowaTatrzańskaTeatralnaTiałowskiego AntoniegoTołstoja LwaTraugutta RomualdaTunkla Ludwika (Księdza Ludwika Tunkla)Turskiego StanisławaTuwima JulianaTwaruszki RyszardaTylnaTęczowa
U UstronnaUłańska
W WandyWaniora JanaWarmińskaWarszawskaWarsztatowaWawelskaWesołaWeteranówWideckiego KarolaWiejskaWieniawskiego HenrykaWierzbowaWilczaWilka FranciszkaWincentegoWireckaWiśniowaWodnaWojska PolskiegoWolnościWołkowa WładysławaWrocławskaWrzosowaWróblewskiego WaleregoWschodniaWspólnaWyleżoła FeliksaWypoczynkowaWysockiej StanisławyWysokaWyspiańskiego StanisławaWyzwoleniaWyżynnaWęglowaWęzłowa
Z ZabrzańskaZaciszeZajęczaZamenhofa LudwikaZapolskiej GabrieliZdziebkowskiej PelagiiZgodyZgrzebnioka AlfonsaZielińskiego AntoniegoZielonaZiemskaZjednoczeniaZwiązku Młodzieży PolskiejZwycięstwaZłota
Ś Ściegiennego PiotraŚląskaŚmiłowickaŚredniaŚwierkowaŚwiętochłowickaŚwiętojańska
Ł ŁanowaŁokietka WładysławaŁowickaŁowieckaŁukasiewicza IgnacegoŁukowaŁużyckaŁącznaŁąkowa
Ż ŻelaznaŻeleńskiego WładysławaŻeliwnaŻeromskiego StefanaŻurawiaŻwirki Franciszka i Wigury StanisławaŻymły RobertaŻytnia


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#3/2048/1606187334)