Znajdź kod pocztowy

Miasto RYBNIK ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
RYBNIK

Ulica:
wybierz jedną z 646 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Rybnik, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja
3 3 Maja
9 9 Maja
2 26 Marca
A Adamskiego Jana (Doktora Jana Adamskiego)AkacjowaAndersa Władysława (Generała Władysława Andersa)Armii Krajowej Pl.Armii LudowejAsnyka AdamaAstronautówAstrów
B Baczyńskiego Krzysztofa KamilaBagnistaBarbaryBarbórkiBartnikówBarwnaBasisty MaksymilianaBasztowaBatalionów ChłopskichBatorego StefanaBema Józefa (Generała Józefa Bema)BeskidzkaBiałych Jadwigi i FeliksaBieli TeofilaBieszczadzkaBocznaBoguszowickaBogusławskiego WojciechaBohaterów WesterplatteBorkiBorowaBoya Żeleńskiego TadeuszaBożka ArkiBończyka Norberta (Księdza Norberta Bończyka)BrackaBratkówBratniaBroniewskiego WładysławaBrudnioka Franciszka (Księdza Doktora Franciszka Brudnioka)Brzeziny MiejskieBrzezińskaBrzozowaBrzozy TeofilaBuchalikówBudowlanychBuhla MaksymilianaBukowaByłych Więźniów PolitycznychBłękitna
C CedrowaCegielnianaChabrowaChalotta JanaChałubińskiego TytusaChełmońskiego JózefaChodkiewicza Jana KarolaChopina FryderykaChrobrego BolesławaChryzantemChrószcza FranciszkaChwałowickaChwałęcickaChłodnaCiasnaCichaCienistaCierpioła PawłaCisowaCmentarnaCyprysowaCyrana JózefaCystersówCzarnego ZawiszyCzarnieckiego StefanaCzecha BronisławaCzwartaków
D DalekaDamrota KonstantegoDaszyńskiego IgnacegoDobosza JanaDolnaDożynkowaDrobnego EmilaDrzymały StanisławaDudka MaksymilianaDunikowskiego KsaweregoDworcowaDworekDworskaDygasińskiego AdolfaDziałkowcówDzierżonia JanaDzikiej RóżyDługaDługosza JanaDąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego)DąbrowyDąbrówkiDębowa
E EkonomicznaElsnera JózefaEnergetyków
F FabrycznaFalistaFiołkowaFloriańskaFranciszkańskaFredry AleksandraFrontowaFrycza Modrzewskiego Andrzeja
G GajowaGarboczeGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGierymskiego AleksandraGliwickaGminnaGogola MikołajaGolejowskaGontowaGospodarczaGotartowickaGoździkówGołębiaGrabowaGranicznaGrażyńskiego MichałaGrodzkaGronowaGrota Roweckiego StefanaGrottgera ArturaGruntowaGrunwaldzkaGrzybowaGwarkówGzelskaGłogowaGłuchaGórnaGórniczaGórniczego StanuGórnośląska
H Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera)Hanaka PawłaHarcerskaHetmańskaHibnera WładysławaHotelowaHożaHutnicza
I Imbirowa
J JabłoniowaJagiellońskaJagiełły WładysławaJagodowaJana KazimierzaJanasa Brunona (Majora Brunona Janasa)Janiego Leopolda (Kapitana Leopolda Janiego)Janke-Waltera Zygmunta (Generała Zygmunta Janke-Waltera)JankowickaJarzynowaJarzębinowaJaskółczaJasnaJastrzębskaJaworowaJaśminowaJałowcowaJemiołowaJesiennaJesionowaJodłowaJutrzenki
K KadetówKadłubka WincentegoKalinowaKamiennaKarlikaKarłowaKarłowicza JanaKasprowicza JanaKasztanowaKawalca JanaKilińskiego JanaKlasztornaKlonowaKochanowskiego JanaKolberga OskaraKolejowaKolonki PiotraKominka Bolesława (Kardynała Bolesława Kominka)Komisji Edukacji NarodowejKomunalnaKomuny ParyskiejKonarskiego StanisławaKonopnickiej MariiKonwaliiKopernika Mikołaja Pl.KoralowaKorczaka Janusza (Doktora Janusza Korczaka)Korfantego WojciechaKosmonautówKossaka JuliuszaKosynierówKosówKotucza JanaKowalczyka JanaKościelnaKościelny Pl.Kościuszki TadeuszaKołłątaja HugonaKożdoniówKrajobrazowaKrakusa Os.Kraszewskiego Józefa IgnacegoKruczaKruczkowskiego LeonaKrupińskiego BolesławaKrzywaKrzywoustego BolesławaKrzywoń AnieliKrzyżowaKrętaKrótkaKsiążenickaKuboszka WładysławaKuglera BernardaKupieckaKusocińskiego JanuszaKuźnickaKwiatowaKwiotka AugustynaKłokocińska
L Larysza WalteraLaurowaLechickaLegionówLektorskaLelewela JoachimaLeszczyńskaLeszczyńskiego StanisławaLetniaLeśnaLigockaLigonia JuliuszaLiliowaLipowaLisiaLiściastaLokalnaLompy JózefaLotnikówLudowa
M MagnoliiMahoniowaMajowaMajątkowaMakowaMakuszyńskiego KornelaMalinowaMalwowaMariańskaMarklowickaMarusarzówny HelenyMarynarskaMatejki JanaMałaMałachowskiego StanisławaMażewskiego Władysława (Majora Władysława Mażewskiego)MglistaMiarki KarolaMickiewicza AdamaMiejskaMieszka IMikołowskaMilenijnaMiodowaMiłaModrzewiowaMojżesza PawłaMokraMoniuszki StanisławaMorcinka Gustawa Os.MorwowaMościckiego IgnacegoMruli ErnestaMyśliwskaMłynekMłyńska
N Na GórzeNa NiwieNa OkrzeszyńcuNacyńskaNad PotokiemNad ZalewemNadbrzeżnaNalazków (Braci Nalazków)Narutowicza GabrielaNałkowskiej ZofiiNiedobczyckaNiemcewicza Juliana UrsynaNiemodlińskaNiepodległościNiewiadomskaNiskaNorwida Cypriana KamilaNowaNowomiejskaNowowiejskiego Feliksa
O Obrońców PokojuObrońców RybnikaObwiednia PołudniowaObywatelskaOdległaOdrodzeniaOfiar TerroruOgrodowaOgrodowskiego Kazimierza (Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego)OgródkiOkrężnaOkulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego)OliwkowaOlszowaOlszyckaOpalowaOrkana WładysławaOrlaOrzechowaOrzepowickaOrzeszkowej ElizyOwocowa
P PCKPaderewskiego IgnacegoParkowaPartyzantówPaska Jana ChryzostomaPatriotówPelargoniiPełczyńskiego WalentegoPiaskowaPiastaPiastowskaPierwszej BrygadyPilarczyka FranciszkaPilchowickaPiownikPiwoniiPiłsudskiego JózefaPlatanowaPlater EmiliiPlebiscytowaPniowskaPochyłaPocztowaPod HałdąPod LasemPod SzybemPod WałemPodgórnaPodhalańskaPodleśnaPodmiejskaPogodnaPojdy Jana (Księdza Jana Pojdy)Pokoju Pl.PokładowaPola WincentegoPolanPoligonowaPolnaPoloczka WiktoraPoniatowskiego JózefaPopielaPopielowskaPopiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki)PoprzecznaPorembyPowstańców ŚląskichPośpiecha Pawła (Księdza Pawła Pośpiecha)Południe Os.ProstaPrusa BolesławaPryszczynyPrzedmieściePrzejazdowaPrzemysłowaPrzerwy Tetmajera KazimierzaPrzewozowaPrzyjaźniPrzyjemnaPszczelaPszennaPtasiaPukowca JózefaPuszkina AleksandraPułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego)Północna
R RaciborskaRacławickaRadosnaRadziejowskaRajskaReja MikołajaRejtana TadeuszaRericha JanaReymonta Władysława StanisławaRobotniczaRolniczaRostka Józefa (Doktora Józefa Rostka)RozstajnaRubinowaRudzkaRybackaRybnaRybnickaRybnickiego FranciszkaRycerskaRymera JózefaRynekRynkowaRzecznaRóg Kotucza / Budowlanych JanaRównaRóżanaRóżane Os.Różańskiego Mariana (Doktora Mariana Różańskiego)Różyckiego Ludomira
S SadowaSadowskiego Jana (Generała Jana Sadowskiego)Saint VallierSamotnaSemana PawłaSienkiewicza HenrykaSiennaSikorekSikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)Siwca Stefana (Księdza Doktora Stefana Siwca)SkalnaSkargi Piotra (Księdza Piotra Skargi)SkowronkówSkośnaSkrzetuskiego JanaSkładowaSkłodowskiej-Curie MariiSmolnaSobieskiego Jana IIISobika NikodemaSolskiego LudwikaSosnowaSowiaSołtystwoSpacerowaSpokojnaSportowaSpółdzielczaStaffa LeopoldaStaiera AntoniegoStalmacha PawłaStalowaStaraStaromiejskaStaszica StanisławaStawiarza JózefaStawowaStefek AnnyStolarskiego BłażejaStorczykówStrażackaStrefowaStromaStrzelców BytomskichStrzelców PodhalańskichStrzeleckaStrąkowskaStudziennaStwosza WitaSuchaSudeckaSybirakówSygnałySzafranka Józefa (Księdza Józefa Szafranka)SzczerbickaSzczygłówSzczęść BożeSzeptyckiego Stanisława (Generała Stanisława Szeptyckiego)SzerokaSzewczyka AlojzegoSzkolnaSzramka (Księdza Szramka)SztolniowaSztygarskaSzulika JózefaSzwedy Konrada (Księdza Konrada Szwedy)Szyb MarcinSzybowaSzybowcowaSzymanowskiego KarolaSławikówSłonecznaSłonecznikowaSłowackiego JuliuszaSłowiańskaSąsiedzka
T TargowaTkoczówTopolowaTorfowaTorowaTraugutta RomualdaTrzech KrzyżyTulipanówTurystycznaTuwima JulianaTylnaTęczowa
U UczniowskaUjejskiego KornelaUroczaUstronna
W WalecznychWandyWarneńczyka WładysławaWawelskaWazówWebera WładysławaWeronikiWeteranówWiatracznaWidokWieczorka JózefaWiejskaWielkiego KazimierzaWielopolskaWieniawskiego HenrykaWiertniczaWierzbowaWieżowaWiklinowaWilczaWillowaWinklera KonradaWiosennaWiosny LudówWitosa WincentegoWiślanaWiśniowaWjazdowaWodnaWodnikaWodzisławskaWojska PolskiegoWolnaWolnego StanisławaWolności Pl.Worcella StanisławaWoronicza Jana PawłaWołodyjowskiego MichałaWroniaWrzosowaWrębowaWróblewskiego WaleregoWspólnaWyboistaWyglendy JanaWypoczynkowaWyrobiskowaWysockiego PiotraWysokaWyspiańskiego StanisławaWyzwoleniaWłościańskaWąskaWęglowa
Z Za ToremZa WiaduktemZadumyZagrodnikiZagłoby Jana OnufregoZajezdnaZajęczaZakoleZakątekZamenhoffa LudwikaZamiejskaZamkowaZamojskiego JanaZamysłowskaZana TomaszaZapolskiej GabrieliZapłocieZbożowaZdrzałka LudwikaZebrzydowickaZgodnaZgrzebnioka AlfonsaZielonaZiemowitaZiemskaZiołowaZuchówZwiązkowaZwonowickaZwycięstwaZygmunta StaregoZłota
Ś Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego)Śliwki Jana (Księdza Jana Śliwki)ŚląskaŚmiałego BolesławaŚniadeckiego JędrzejaŚredniaŚrodkowaŚwierklańskaŚwiętego AntoniegoŚwiętego HubertaŚwiętego JanaŚwiętego JózefaŚwiętego MaksymilianaŚwiętego WawrzyńcaŚwiętej Jadwigi
Ź Źródlana
Ł ŁabędziaŁadowniczaŁanowaŁokietka WładysławaŁonyŁowieckaŁukasiewicza IgnacegoŁukowaŁącznaŁąkowa
Ż ŻaglowaŻelaznaŻeromskiego StefanaŻniwnaŻorskaŻołnierza Pl.Żołnierzy WrześniaŻołędziowaŻurawiaŻużlowaŻwirki i WiguryŻwirowaŻytniaŻółkiewskiego Stanisława


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#3/2048/1606167523)