Znajdź kod pocztowy

Miasto RZESZOW ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
RZESZOW

Ulica:
wybierz jedną z 808 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Rzeszow, dla których znam kod pocztowy:


3 3 Maja
8 8 Marca
A AgatowaAkacjowaAkademickaAleksandra JagiellończykaAletańskich (Braci Aletańskich)Alsa RoderykaAlternatywyAmetystowaAndrzeja KmicicaAnielskaAnny JagiellonkiAnyżkowaArchitektówArmii Krajowej Al.AroniowaArtylerzystówArystokrackaAsnyka AdamaAzaliowa
B Baczyńskiego Krzysztofa KamilaBajecznaBajkowaBaldachówkaBaligrodzkaBalistycznaBardowskiego PiotraBatalionów Chłopskich Al.Batorego StefanaBazyliowaBaśniowaBałtyckaBałuckiego MarianaBednarskaBema Józefa (Generała Józefa Bema)Bernackiego LudwikaBernardyńskaBeskidzkaBetańskiego Antoniego (Księdza Biskupa Antoniego Betańskiego)Betleja Stanisława (Kapitana Stanisława Betleja)Bełzy WładysławaBiałe WzgórzeBiałogórskaBieckaBiesiadnaBieszczadzkaBohaterówBohaterów 10 Sudeckiej Dywizji PiechotyBohaterów WesterplatteBolesława ŚmiałegoBorowaBoruty-Spiechowicza Mieczysława (Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza)Boya-Żeleńskiego TadeuszaBożniczaBrackaBroniewskiego WładysławaBruna JulianaBrydaka Edwarda (Kapitana Edwarda Brydaka)BrylantowaBrzechwy JanaBrzegowaBrzozowaBudowlanychBudziwojskaBukowaBulwarowaBursztynowaBystraBławatkowaBłogosławionej KarolinyBłękitnaBłękitne Wzgórze
C CegielnianaCelowniczaCeramicznaChełmońskiego JózefaChmaja Ludwika (Profesora Ludwika Chmaja)ChmielnaChocimskaChodkiewicza Jana KarolaChrobrego Bolesława (Króla Bolesława Chrobrego)Chruściela Pseudonim Monter Antoniego (Generała Antoniego Chruściela Pseudonim Monter)Chrzanowskiej ZofiiChłapowskich Anny i ZygmuntaChłopickiego JózefaChłędowskiego KazimierzaCiasnaCichaCiche WzgórzeCienistaCieplińskiego Łukasza Al.CiepłowniczaCukierniczaCynamonowaCyprysowaCyrkoniowaCytadeli WarszawskiejCytrynowaCzackiego TadeuszaCzajkowskiego PiotraCzecha BronisławaCzereśniowaCzerwcowaCzołgistów
D DalekaDaliowaDekerta JanaDelikatnaDiamentowaDobraDobrzańskiego Hubala Henryka (Majora Henryka Dobrzańskiego Hubala)Dojazd StaroniwaDoliny StruguDolnaDominikańskaDołowaDożynkowaDrukarskaDrzymały MichałaDukielskaDunikowskiego XaweregoDwernickiego JózefaDworcowy Pl.DworskaDworzyskoDymnickiego Feliksa (Księdza Feliksa Dymnickiego)DziałowaDługaDługosza JanaDąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego)DąbrówkiDębickaDębinowaDębowa
E Energetyczna
F FabrycznaFamilijnaFarny Pl.Filipa MarcinaFiołkowaFircowskiegoForsycjiFredry AleksandraFrezjiFurtaka Stanisława
G Gajdka IgnacegoGajowaGalicyjskaGałczyńskiego Ildefonsa KonstantegoGałęzowskiego JacentegoGeodetówGerman AnnyGliwy StanisławaGombrowicza WitoldaGorlickaGościnnaGoździkowaGołębiaGrabowaGrabskiego WładysławaGrafitowaGranicznaGrechuty MarkaGrodziskoGromskiego AntoniegoGrottgera ArturaGrudniowaGruntowaGrunwaldzkaGrzybowaGumińskich Marii i JanaGuzego Kazimierza (Księdza Kazimierza Guzego)Głowackiego Bartosza WojciechaGłębokaGóraGóreckiego JanaGórna
H Hanasiewicza HenrykaHandlowaHarasymowicza JerzegoHenryka PobożnegoHerberta ZbigniewaHerbowaHetmańskaHoffmanowej KlementynyHożaHusarskaHutników
I ImbirowaInstalatorówIranka-Osmeckiego Kazimierza (Pułkownika Kazimierza Iranka-Osmeckiego)IrysowaIwaszkiewicza JarosławaIwonicka
J Jabłońskiego StanisławaJachowicza StanisławaJagiellońskaJagiełły Władysława (Króla Władysława Jagiełły)JagodowaJaklińskiej JózefyJana Pawła IIJaniowe WzgórzeJaracza StefanaJarowaJarzębinowaJasielskaJasińskiego JakubaJaskółczaJasnaJasnorzewskiej-Pawlikowskiej MariiJaspisowaJastrzębiaJaworowaJazowaJaśminowaJałowcowaJałowego Józefa (Księdza Józefa Jałowego)JesiennaJesionowaJodłowaJordanówkaJoselewicza Berka
K KaczeńcowaKaktusowaKaletniczaKamieniarskaKamińskiego AleksandraKarkonoskaKarmelickaKarpa KarolaKarpińskiego FranciszkaKasprowicza JanaKaszubskaKazimierza OdnowicielaKiepury JanaKilara WojciechaKilińskiego Jana Pl.KlimatycznaKlonowaKlonowicza Sebastiana FabianaKobaka Jana (Księdza Jana Kobaka)Kochanowskiego JanaKolbego MaksymilianaKolejowaKolorowaKombatantówKonarskiego StanisławaKonfederatów BarskichKonopnickiej MariiKonwaliiKopczyńskiego OnufregoKopernika MikołajaKopisto Wacława (Majora Wacława Kopisto)KoralowaKorczaka JanuszaKordeckiego AugustynaKossakówKosynierówKotuli FranciszkaKowalskaKowalskiego (Błogosławionego Księdza Kowalskiego)Kownackiej MariiKozienia ZdzisławaKościelnaKościuszki TadeuszaKołoKrajobrazowaKrakowskaKrakusaKraszewskiego Ignacego JózefaKrawieckaKreczmera HenrykaKresowaKrogulskiego RomanaKrokusowaKrośnieńskaKruczaKruczkowskiego LeonaKrupówkaKrynickaKrzewowaKrzywoustego Bolesława (Króla Bolesława Krzywoustego)Krzyżanowskiego Adama Al. (Profesora Adama Krzyżanowskiego)KrętaKróla KazimierzaKróla Stanisława AugustaKróla Władysława ŁokietkaKrólewskaKrólowej BonyKrólowej JadwigiKrólowej MarysieńkiKrótkaKsiążęcaKsiężycowaKujawskaKulig-Tchórzewskiej HelenyKurpiowskaKusocińskiego JanuszaKustronia Józefa (Generała Józefa Kustronia)KwarcowaKwiatkowskiego EugeniuszaKwiatowaKwietniowaKłosowaKąkolów (Rodziny Kąkolów)Kępa
L Langiewicza Mariana (Generała Mariana Langiewicza)LaskowaLaurowaLawendowaLazurowaLechaLegionistówLegionówLenartowicza TeofilaLeskaLeszczyńskiego StanisławaLeszka CzarnegoLetniaLewakowskiego KarolaLeśmiana BolesławaLeśnaLeśne WzgórzeLigęzy SpytkaLiliowaLimanowskiego BolesławaLipcowaLipowaLisa-Kuli Leopolda (Pułkownika Leopolda Lisa-Kuli)LitaworaLitewskaLotnikówLotosowaLubelskaLubiczLutaków (Rodziny Lutaków)Lwowska
M Macha WilhelmaMaczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka)MagazynowaMagicznaMagnackaMagnoliiMagórskaMajowaMakowaMakuszyńskiego KornelaMalarskaMalczewskiego JackaMalinowaMalinowskiego Romana (Księdza Romana Malinowskiego)MalowniczaMalwowaMarka WojciechaMarszałkowskaMarusarzówny HelenyMarynarzyMasarskaMatejki JanaMatuszczaka AdamaMazowieckaMazurskaMałopolskaMichałowskiego PiotraMichlewskiej StefaniiMickiewicza AdamaMieczykowaMiedzianaMiejskaMieleckaMieszka IMigdałowaMikołajczyka StanisławaMiodowaMiłaMiłocińskaMiłosza CzesławaMiętowaMochnackiego MaurycegoModraModrzejewskiej HelenyModrzewiowaMokra StronaMoniuszki StanisławaMonte CassinoMorcinka GustawaMorelowaMorgowaMłynarskaMłyńska
N Na JaworzuNa SkałyNa StokuNa WzgórzuNad PrzyrwąNadbrzeżnaNadzieiNagietkowaNalepy TadeuszaNaruszewicza Adama StanisławaNasturcjiNazimka EugeniuszaNałkowskiej ZofiiNefrytowaNiecia TeofilaNiedzielskiego RomanaNiedziochy MarianaNiemaszków Józefa i RomanaNiemena CzesławaNiepodległości Al.NiepokonanychNiezapominajekNizinnaNiżańskaNorwida Kamila CyprianaNowogrodzkaNowosądeckaNowowiejska
O Obrońców HeluObrońców Poczty GdańskiejObszar KoleiOdrzykońskaOfiar Getta Pl.Ofiar KatyniaOgińskiego MichałaOgrodowaOkrzei StefanaOkulickiego Leopolda Al. (Generała Leopolda Okulickiego)Olbrachta JanaOlchowaOlszewskiego KarolaOpłotkiOrkana WładysławaOrlaOrląt LwowskichOrnaOrzechowaOrzeszkowej ElizyOssolińskichOsterwy JuliuszaOwocowaOświatowa
P Paderewskiego IgnacegoPanoramicznaPapieskaParkowaPartyzantówPasterczyka Andrzeja (Księdza Andrzeja Pasterczyka)PawiaPańskaPelargoniiPelczara Józefa (Biskupa Józefa Pelczara)PerłowaPiaskowaPiastówPiekarskaPigonia Stanisława (Profesora Stanisława Pigonia)Pileckich Ottona i JanaPiwoniiPiłsudskiego Józefa Al.PięknaPiętaka StanisławaPlater EmiliiPlenerowaPleśniarowicza JerzegoPod Kasztanami Al.PodchorążychPodgórskaPodgórskiego Adama (Księdza Adama Podgórskiego)PodhalańskaPodkarpackaPodlaskaPodlesiePodleśnaPodmiejskaPodpromiePodwisłoczePogodnaPogodne WzgórzePola WincentegoPolnaPolskiego Czerwonego KrzyżaPomorskaPoniatowskiego JózefaPopiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki)PorąbkiPoselskaPotockiego Alfreda (Hrabiego Alfreda Potockiego)PotokowaPowstańców ListopadowychPowstańców StyczniowychPowstańców Warszawy Al.Powstańców WielkopolskichPowstańców ŚląskichPoziomkowaPoznańskaPołonińskaPołudniowaPrometeuszaPromykowaProstaPrusa BolesławaPrymasa 1000-leciaPrzemysłowaPrzeskokPrzesmykPrzy TorzePrzybosia JulianaPrzybyszowskaPrzyjaznaPrzyjemnaPrzylasekPrzytulnaPtasiaPuszkina AleksandraPułaskiego Kazimierza
R RadosnaRaginisa Władysława (Kapitana Władysława Raginisa)Rataja MaciejaReformackaReja MikołajaRejtana Tadeusza Al.Reymonta WładysławaRobaka JanaRobotniczaRodzinnaRolniczaRopczyckaRozległaRubinowaRuczajowaRudnickiego LucjanaRumiankowaRycerskaRymanowskaRynekRzechaRzemieślniczaRównaRóżana
S Sabały JanaSadowaSaletyńskaSanockaSaperówSasankiSaskaSenatorskaSenioraSiemaszkowej WandySiemieńskiego LucjanaSiemiradzkiego HenrykaSienkiewicza HenrykaSiennaSierpniowaSikorskiego Władysława Al. (Generała Władysława Sikorskiego)Skargi PiotraSkorupki Ignacego (Księdza Ignacego Skorupki)SkrajnaSkromnaSkrzyneckiego Jana (Generała Jana Skrzyneckiego)Skubisza Pseudonim Pingwin WładysławaSkłodowskiej-Curie MariiSmosarskiej JadwigiSobieskiego Jana IIISobótkiSokolaSokołaSolarza IgnacegoSolidarnaSolskiego LudwikaSosnowaSowiaSowińskiego Józefa (Generała Józefa Sowińskiego)SpacerowaSpichlerzowaSpokojnaSportowaSportowcówSpółdzielczaSrebrnaStadionowaStaffa LeopoldaStafieja Józefa (Księdza Józefa Stafieja)Stanio WładysławaStaraStaromiejskaStaroniwskaStarowiejskaStarzyńskiego StefanaStaszica StanisławaStawowaStoczniowcówStogiStojałowskiego StanisławaStokowaStokrotekStolarskaStorczykowaStrażackaStromaStruga AndrzejaStrumykowaStrzelcówStrzelniczaStrzyżowskaStudziankiStwosza WitaStyki JanaStączka Jana (Księdza Jana Stączka)Sucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)Sulikowskiego Daniela (Księdza Daniela Sulikowskiego)Sułkowskiego JózefaSympatycznaSynów PułkuSyrokomli WładysławaSzafirowaSzafranowaSzajerów Heleny i TomaszaSzaraSzarotkowaSzarych SzeregówSzczeraSzczytowaSzczęśliwaSzerokaSzewskaSzkolnaSzlacheckaSzmaragdowaSzopena FryderykaSzpitalnaSzumnaSzwoleżerówSzymanowskiego KarolaSłocińskaSłodkaSłonecznaSłonecznikowaSłoneczny StokSłowackiego JuliuszaSłowiańskaSłowiczaSąsiedzkaSędziszowska
T TargowaTarnopolskaTarnowskaTarnowskiej Wandy (Hrabiny Wandy Tarnowskiej)TatrzańskaTetmajerówTkackaTorfowaTorowaTowarnickiego AmbrożegoTowarowaTraugutta RomualdaTrembeckiego StanisławaTruskawkowaTulipanowaTurkusowaTuwima JulianaTwardowskiego JanaTyczyńskaTymiankowaTęczowa
U Ujejskiego KornelaUnii LubelskiejUroczaUstronnaUstrzyckaUsługowaUłanów
W WadowickaWakacyjnaWallis ZofiiWandyWaniliowaWarszawskaWarzywnaWawelskaWesołaWetlińskaWidnokręgowaWidokWidokowaWiecznaWielkopolskaWieniawskiego HenrykaWierzbowaWierzynkaWiktora JanaWinnaWinogronowaWiosennaWioślarskaWitkacego StanisławaWitoldaWitosa Wincentego Al.Witwickiego WładysławaWiśniowaWojciechowskiego StanisławaWojtyły Karola (Kardynała Karola Wojtyły)Wolności Pl.WrześniowaWrzosowaWschodniaWspólnaWylotowaWyspiańskiego StanisławaWytrwałychWyzwolenia Al.WyżynnaWładysława IVWładysława WarneńczykaWąsacza JanaWąwozowa
Z Za StrugiemZabłocieZacisznaZagajnikZagłoby OnufregoZająca Józefa (Generała Józefa Zająca)ZajęczaZakopiańskaZakładowaZakątkowaZamenhofa LudwikaZamkniętaZamkowaZapolskiej GabrieliZastrużeZaułekZawilcowaZawiszy CzarnegoZaścianekZałęskaZbiorczaZboczeZbożowaZbrojnaZbyszewskiego WiktoraZelwerowicza AleksandraZenitowaZgodnaZiai StanisławaZielnaZielonaZielone WzgórzeZiemiańskiego JanaZimowaZimowitZiołowaZmiennaZwiadowcówZwierzynieckaZwięczyckaZwolińskiego TytusaZygmunta I StaregoZygmuntowskaZłocistaZłota
Ś Ściegiennego PiotraŚlusarczyka FranciszkaŚlusarskaŚmiałychŚniadeckich Jana i AndrzejaŚnieżnaŚreniawitów Pl.Świadka WitoldaŚwiatowidaŚwidrówkaŚwiętego AntoniegoŚwiętego FlorianaŚwiętego Jana z DukliŚwiętego Józefa Pl.Świętego MarcinaŚwiętego Michała ArchaniołaŚwiętego MikołajaŚwiętego RochaŚwiętego WalentegoŚwiętej AgnieszkiŚwiętej FaustynyŚwiętej KingiŚwiętojańskaŚwiętokrzyska
Ź Źródlana
Ł ŁabędziaŁadnaŁagodnaŁanowaŁugowaŁukasiewicza IgnacegoŁączna
Ż ŻeglarskaŻelaznaŻeromskiego StefanaŻniwnaŻołnierzy I Armii Wojska Polskiego Al.Żołnierzy WrześniaŻurawiaŻwirki Franciszka i Wigury StanisławaŻwirowaŻywicznaŻyznaŻółkiewskiego Stanisława
Ć Ćwiklińskiej Mieczysławy


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#4/2048/1606189938)