Znajdź kod pocztowy

Miasto SOSNOWIEC ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
SOSNOWIEC

Ulica:
wybierz jedną z 641 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Sosnowiec, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja
3 3 Maja
1 11 Listopada
2 27 Stycznia
A AkacjowaAndersa Władysława (Generała Władysława Andersa)Arctowskiego HenrykaArmii KrajowejAsnyka AdamaAstrów
B Baczyńskiego Krzysztofa KamilaBajana JerzegoBanacha StefanaBarakiBarbaryBatalionów ChłopskichBatorego StefanaBażantówBema Józefa (Generała Józefa Bema)BeskidzkaBiałaBiała PrzemszaBiałostockaBielskaBlachnickiego Franciszka Al. (Księdza Franciszka Blachnickiego)BobrekBocznaBohaterów GettaBohaterów Monte CassinoBolesława ChrobregoBolesława KrzywoustegoBora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego)BorowaBoya-Żeleńskiego TadeuszaBrackaBrata AlbertaBraterstwa BroniBratkówBroniewskiego WładysławaBronowaBrynicznaBrzozowaBudowlanaBudryka WiktoraBydgoskaBławatkówBłotnaBędzińskaBóźnicza
C CeglanaChabrówChemicznaChełmońskiego JózefaChmielnaChopina FryderykaChłodnaCiasnaCichaCichopka WincentegoCienistaCiepłaCisowaCmentarnaCzarnaCzeladzkaCzereśniowaCzerpakowaCzerwonego KrzyżaCzołgistówCzysta
D Daimlera GottliebaDalekaDaniłowskiego GustawaDekerta JanaDmowskiego RomanaDobraDojazdDojazdowaDomańskiego FranciszkaDworcowaDworskaDybowskiego BenedyktaDziałkowaDzielnaDziewiczaDzikaDziubińskiego LudwikaDługaDługosza JanaDąbrowskaDąbrowskiego JarosławaDąbrowszczakówDęblińskaDębowa
F FabrycznaFeliksFloriańskaFranciszkańskaFrankiewicza AntoniegoFredry AleksandraFrycza-Modrzewskiego Andrzeja
G Gacka JanaGajowaGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGdańskaGierymskich (Braci Gierymskich)Golisa AntoniegoGorzowskaGospodarczaGoszczyńskiego SewerynaGołębiaGrabowaGranicznaGranitowaGrenadierówGrochowaGromadzkaGrota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego)Grottgera ArturaGrzybowaGwarkówGwiezdnaGłogowaGłowackiego BartoszaGłównaGęsiaGóralskaGórnaGórnicza
H Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera)HarcerskaHubala-Dobrzańskiego Henryka (Majora Henryka Hubala-Dobrzańskiego)Hutnicza
I Indyki FranciszkaInfelda LeopoldaInwestycyjnaIrysów
J JabłoniowaJagiellońskaJagodowaJanowskiego AleksandraJarosza FranciszkaJasieńskiego BrunonaJaskółekJasnaJastrzębiaJaworowaJaworznickaJaśminowaJałowcowaJednościJesiennaJesionowaJodłowaJuliuszowskaJunackaJędryczki StefanaJózefowska
K KaczaKaczeńcówKadłubka WincentegoKalagi IgnacegoKalinowaKaliskaKamiennaKanarkówKantora-Mirskiego MarianaKaplicznaKasprowicza JanaKasprzaka MarcinaKasztanowaKatowickaKazimierza WielkiegoKieleckaKiepury JanaKierocińskiej Teresy (Matki Teresy Kierocińskiej)Kilińskiego JanaKisielewskiego StefanaKleeberga Franciszka (Generała Franciszka Kleeberga)KlimontowskaKlonowaKlubowaKmiecaKochanowskiego JanaKocjana BolesławaKolbe Maksymiliana (Świętego Maksymiliana Kolbe)KolejowaKolibrówKolonia CieśleKolonia PekinKolonia Pod KlimontowemKolonia WągródkaKomandosówKombajnistówKomuny ParyskiejKonopnickiej MariiKonstytucjiKonwaliiKopalnianaKopernika MikołajaKorczaka JanuszaKordonowaKosmonautówKossaka JuliuszaKosynierówKoszalińskaKosówKotlarskaKowalskiego PiotraKościelnaKościuszki Tadeusza Pl.KościuszkowcówKoźlaKołłątaja HugoKrakowskaKrakusaKrasickiego JankaKrasińskiego ZygmuntaKraszewskiego Józefa IgnacegoKreksów Mateusza i WładysławaKresowaKruczaKruczkowskiego LeonaKrupińskiego BolesławaKrynickaKrzywaKrętaKrólewskaKrólowej JadwigiKrótkaKujawskaKukuczki JerzegoKukułekKumora SzczepanaKusocińskiego JanuszaKuźnicaKwiatowaKępa
L LawendowaLegionówLegnickaLelewela JoachimaLenartowicza TeofilaLesznoLetniaLetniskowaLeśnaLigonia StanisławaLimbowaLipowaLisiaLisia GóraLitewskaLompy JózefaLotnikówLubelskaLudmiłaLudowaLwowska
M MaczkowskaMajowaMakowskiego JanaMakuszyńskiego KornelaMalczewskiego JackaMalewicza AleksandraMalinowaMaliny MarianaMariackaMarudy AleksandraMarynarskaMatejki JanaMazowieckaMałaMałachowskiego StanisławaMałe ZagórzeMałobądzkaMedyków Pl.Mehoffera JózefaMetalowaMetalowcówMiarki KarolaMichałowskiego JakubaMickiewicza AdamaMieleckaMieroszewskich (Braci Mieroszewskich)Mierosławskiego LudwikaMikołajczyka StanisławaMinerówMireckiego Józefa Al.MiętowaModrzejowskaModrzewiowaMokraMoniuszki StanisławaMorcinka GustawaMostowaMościckiego IgnacegoMysłowickaMłyńska
N Na MazurkachNadbrzeżnaNaftowaNarcyzówNaruszewicza AdamaNarutowicza GabrielaNałkowskiej ZofiiNiecałaNiemcewicza Juliana UrsynaNiemojewskiego AndrzejaNiepodległościNiewielkaNiweckaNogi AndrzejaNorwida Cypriana KamilaNowaNowakowskiego PiotraNowopogońska
O ObjazdObjazdowaObrońców Poczty GdańskiejObrońców WarszawyObrońców WesterplatteObwodowaOdrodzeniaOgrodowaOkrzei StefanaOkulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego)OkólnaOlkuskaOlsztyńskaOlszynowaOpolskaOrdonówny HankiOrkana WładysławaOrlaOrląt LwowskichOrzeszkowej ElizyOstrogórskaOwsiana
P Paderewskiego Ignacego Al.ParkowaPartyzantówPastewnaPatriotówPawiaPańczyka WładysławaPekińskaPerzyńskiego WincentegoPiaskowaPiechurówPilotówPiotrkowskaPiwnaPiwnika-Ponurego Jana (Majora Jana Piwnika-Ponurego)Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego)PięknaPlater EmiliiPlażowaPlonówPodgórnaPodhalańskaPodjazdowaPodmokłaPogodnaPogotowiaPola WincentegoPoleśnaPolnaPoniatowskiego JózefaPopiełuszki Jerzego (Księdza Jerzego Popiełuszki)PoprzecznaPortowaPorębskaPotasińskiego JanaPowstańcówPowstańców ŚląskichPoznańskaPołudniowaProjektowaPromiennaPromyka KazimierzaProstaPrusa BolesławaPrzechodniaPrzejazdPrzelotowaPrzemysłowaPrzepiórekPrzygranicznaPrzyjaciół ŻołnierzaPrzyjaźniPszennaPtasiaPustaPuszkina AleksandraPułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego)PłockaPółnocna
R RacławickaRadochaRadomskaRadosnaRauka PiotraRegulacyjnaReja MikołajaRewolucji 1905 RokuReymonta WładysławaRobotniczaRodakowskiego HenrykaRolniczaRozjazdowaRozwojowaRudnaRybackaRybnaRydza-Śmigłego Edwarda (Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego)RynekRysiaRzecznaRzemieślniczaRzeszowskaRzeźniczaRóżana
S SadowaSaperówSarniaSaturnowskaSawickiej HankiSchonów Elżbiety i WilhelmaSebyły WładysławaSedlaka Włodzimierza (Księdza Włodzimierza Sedlaka)SezamkowaSieleckaSienkiewicza HenrykaSiennaSikorekSikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)SkautówSkibowaSkowronkówSkośnaSkromnaSkwerowaSkładowaSkłodowskiej-Curie MariiSmolnaSmrekowaSmutnaSobieskiego JanaSokolskaSolskiego LudwikaSosnowaSowiaSołtysika AntoniegoSpacerowaSpadochroniarzySpadzistaSpokojnaSportowaSpołecznaSpytkowskiego JanaSpółdzielczaStacherskiego WacławaStacja JęzorStacyjnaStaffa LeopoldaStalowaStaraStare MaczkiStaropogońskaStarowiejskaStarzyńskiego StefanaStaszica StanisławaStawowaStańczykaStoczniowcówStoksika AndrzejaStrażackaStromaStruga AndrzejaStrzeleckaStudziennaStwosza WitaSuchaSucharskiego Henryka (Majora Henryka Sucharskiego)SwobodnaSzafera WładysławaSzafranowaSzaraSzczecińskaSzczygłaSzczytowaSzczęsnaSzczęśliwaSzenwalda LucjanaSzeroki ŁanSzewczyka JanaSzklarnianaSzkolnaSzmejkaSzosowaSzpakówSzperaczySzpitalnaSzreniawskiego JanaSztygarskaSzybikowaSzybowaSzymanowskiego KarolaSławkowskaSłodowaSłonaSłonecznaSłowackiego JuliuszaSłowiańskaSłowikówSądeckaSąsiedzka
T TabelnaTargowaTarnowskaTatrzańskaTeatralnaTetmajera KazimierzaTorfowaToruńskaTowarowaTraugutta RomualdaTulipanówTuwima JulianaTwardaTylna
U UdziałowaUjejskiego KornelaUpadowaUrbanowicz AnieliUrocza
W WagowaWaltera-Janke Zygmunta (Generała Zygmunta Waltera-Janke)WandyWapiennaWarneńczyka WładysławaWarszawskaWasilewskiego LeonaWatta JamesaWawelWczasowaWesołaWesołowskiego BronisławaWidokWieczorka AleksandraWiejskaWielkaWierzbowaWileńskaWilgWillowaWiosennaWitkiewicza StanisławaWitosa WincentegoWiśniowaWiązowaWnukowskiego AntoniegoWodnaWodociągiWojska PolskiegoWolności Al.WopistówWrocławskaWrzosowaWróblewskiego WaleregoWschodniaWspólnaWybickiego JózefaWygodaWysokaWyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego Stefana (Kardynała Stefana Wyszyńskiego)WładysławaWłościańskaWąskaWęglowa
Z Zabłockiego FranciszkaZachodniaZaciszeZagajeZagłębia Dąbrowskiego Al.ZagłębiowskaZagórskaZakopiańskaZakątekZamenhofa LudwikaZamkniętaZamkowaZapały TomaszaZapolskiej GabrieliZaruskiego Mariusza (Generała Mariusza Zaruskiego)ZawiłaZawodzieZbaraskaZbrojnaZdrojowaZegadłowicza EmilaZgodaZielonaZielonogórskaZillingera Waldemara Pl.ZimowaZuzannyZwiadowcówZwycięstwa Al.Złota
Ś Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego)ŚliskaŚliwki AdamaŚliwów (Braci Śliwów)ŚląskaŚmigielskiego Adama (Księdza Biskupa Adama Śmigielskiego)Śniadeckich Jędrzeja i Jana (Braci Jędrzeja i Jana Śniadeckich)ŚnieżnaŚredniaŚrodkowaŚwierkowaŚwiętego Stanisława Biskupa
Ź Źródlana
Ł ŁabędziaŁaziennaŁomżyńskaŁukasiewicza IgnacegoŁukasińskiego WalerianaŁużyckaŁącznaŁąkowaŁódzka
Ż ŻeglarskaŻelaznaŻeromskiego StefanaŻurawiaŻwirki Franciszka i Wigury StanisławaŻytniaŻółta


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#9/2048/1606169876)