Znajdź kod pocztowy

Miasto WALBRZYCH ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
WALBRZYCH

Ulica:
wybierz jedną z 411 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Walbrzych, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja
3 3 Maja
1 11 Listopada
A Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa)AptekarskaArmii KrajowejAsnyka AdamaAzaliowa
B Baczyńskiego Krzysztofa KamilaBarbusse'a HenryBardowskiego PiotraBarlickiego NorbertaBasztowaBatorego StefanaBeethovena Ludwiga vanBema Józefa (Generała Józefa Bema)Beniowskiego MaurycegoBeskidzkaBlankowaBocznaBogusławskiego WojciechaBohaterów GettaBohaterów Pracy Pl.Bolesława ChrobregoBolesława KrzywoustegoBoya-Żeleńskiego TadeuszaBraci ŚniadeckichBroniewskiego WładysławaBrowarnaBrygady GórniczejBrzoskwiniowaBrzozowaBuczka MarianaBukietowaBukowaBystrzycka
C CeglanaChałubińskiego TytusaChełmońskiego JózefaChodkiewicza KarolaChopina FryderykaCichaCiechocińskaCmentarnaCzajkowskiego PiotraCzarnieckiego StefanaCzerwonego Krzyża
D Daszyńskiego IgnacegoDe Gaulle'A Charlesa Al. (Generała Charlesa De Gaulle'A)Dmowskiego RomanaDojazdowaDoktora JudymaDrzymały WojciechaDuboisa StanisławaDunikowskiego KsaweregoDuracza TeodoraDworcowaDługaDługosza JanaDąbrowieckaDąbrowskiego JarosławaDąbrowskiej MariiDąbrowszczaków
E Edisona Thomasa Alvy
F Fabiana SzymonaFałata JulianaFortecznaFredry Aleksandra
G Gagarina JurijaGarbarskaGałczyńskiego Konstantego IldefonsaGdańskaGdyńskaGedymina Pl.GiserskaGlinickaGrabowskiej IrenyGranicznaGrodzkaGrota-Roweckiego Stefana (Generała Stefana Grota-Roweckiego)Grottgera ArturaGrunwaldzki Pl.GrzybowaGłowackiego BartoszaGłuszyckaGłównaGórnaGórnicza
H HandlowaHarcerskaHercena AleksandraHetmańskaHirszfelda LudwikaHutnicza
I II ArmiiInternatowa
J Jachimowicza MarianaJagiellońskaJana Pawła IIJasnaJaworowaJesiennaJeździeckaJodłowaJordana Henryka
K KamienieckaKamiennaKani BronisławaKarłowicza JanaKasprowicza JanaKasprzaka MarcinaKasztanowaKasztelańskaKaszubskaKatowickaKazuryKilińskiego JanaKlonowaKmicica AndrzejaKochanka AntkaKochanowskiego JanaKolejarskaKolejowaKolonia Trzech RóżKolonialnaKombatantówKomuny ParyskiejKonopnickiej MariiKonstytucji 3 Maja Pl.KopalnianaKopernika MikołajaKorczaka JanuszaKossaka JuliuszaKosteckiego MarcelegoKostrzewy Wery Pl.KosynierówKoszarkaKościelnaKościelny Pl.Kościuszki TadeuszaKrakaKrasickiego IgnacegoKrasińskiego ZygmuntaKraszewskiego Józefa IgnacegoKresowaKruczkowskiego LeonaKrynickaKrzywaKrętaKrólewieckaKrótkaKsiążańskaKsiążęcaKubeckiego StanisławaKujawskaKunickiego StanisławaKuracyjnaKusocińskiego JanuszaKuźnickaKwiatowaKłodzkaKątowa
L Langera FranciszkaLegnickaLelewela JoachimaLewartowskiego JózefaLeśnaLimanowskiego BolesławaLipowaLisiaLotnikówLubelskaLubiechowskaLudowa
M Magistracki Pl.MakowaMakuszyńskiego KornelaMalczewskiego JackaMalinowaMarceliny Darowskiej Pl.Marconiego GugliemoMatejki JanaMazowieckaMałaMałopolskaMichałowskiego PiotraMickiewicza AdamaMiczurina IwanaMieroszowskaMieszka IMiłaMiłosnaModlińskaMoniuszki StanisławaMorcinka GustawaMłynarskaMączna
N Na Rozdrożu Pl.Namysłowskiego KarolaNarutowicza GabrielaNałkowskiej ZofiiNałęczowskaNiegolewskiego WładysławaNiepodległościNiskaNorwida Cypriana KamilaNowaNowogrodzkaNoworudzkaNowowiejskaNowy DomNowy Świat
O Obrońców PokojuObrońców WesterplatteOczki Wojciecha (Doktora Wojciecha Oczki)OdlewniczaOgińskiego Michała KleofasaOgrodowaOkrzei StefanaOkrężnaOlimpijskaOrkana WładysławaOrzechowaOrzeszkowej ElizyOrłowicza Mieczysława (Doktora Mieczysława Orłowicza)Osiedle GórniczeOsiedle RobotniczeOsiedle StareOsiedleńcówOssowskiego Michała
P Paderewskiego IgnacegoPalisadowaPankiewicza JózefaParkowaPasteura LuisaPiaskowaPiastaPiastowskaPiastów ŚląskichPietrusińskiego JanaPionierówPiotrowskiego RomanaPiłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego)PięknaPiętnastoleciaPlater EmiliiPocztowaPodgórskaPodmiejskaPodwale Al.PogodnaPohulankaPola Wincentego Pl.PoleskaPolnaPomorskaPoniatowskiego JózefaPoprzecznaPorcelanowaPoselskaPoznańskaPołudniowaProletariackaProstaProstopadłaPrusa BolesławaPrzebiegPrzelotowaPrzemysłowaPrzeskokPrzyjaciół ŻołnierzaPrzywodnaPsie PolePstrowskiego WincentegoPtasiaPuszkina AleksandraPułaskiego KazimierzaPługa Adama
R Rabiegi TomaszaRacławickaRadomskaRatuszowaReja MikołajaRejtana TadeuszaReymonta WładysławaRobotniczaRodziny BurczykowskichRolniczaRuchu OporuRycerskaRymanowskaRynek RynekRynkowaRzecznaRównoległaRóżana
S SadowaSamosierrySawickiej HankiSenatorskaSiemiradzkiego HenrykaSienkiewicza HenrykaSkalistaSkargi PiotraSkarżyskaSkarżyńskiego Stanisława Pl.Skrzetuskiego JanaSkłodowskiej-Curie MariiSobieskiego ParkSokołowskiego AlfredaSoleckaSosnowaSowiaSpacerowaSpadzistaSportowaStacyjnaStaraStarachowickaStaszica StanisławaStromaStruga AndrzejaStrzegomskaSucharskiego Henryka Pl. (Majora Henryka Sucharskiego)SudeckaSułkowskiego JózefaSygietyńskiego TadeuszaSyrokomli WładysławaSzarych SzeregówSzczecińskaSzewskaSzkolnaSzlifierskaSzmidta AndrzejaSzpitalnaSztygarskaSzymanowskiego KarolaSłowackiego JuliuszaSłowiańskaSłowicza
T TatrzańskaTeatralny Pl.Teligi LeonidaTetmajera KazimierzaTopolowaTraktorzystówTraugutta RomualdaTruskawieckaTruskawkowaTunelowaTuwima Juliana Pl.Tysiąclecia
U UczniowskaUstrońUzdrowiskowa
W WarmińskaWarszawskaWałbrzyskaWańkowicza MelchioraWelońskiego PiusaWesołaWeteranówWidokWiejskaWieniawskiego HenrykaWilczaWiosennaWitosa WincentegoWiśniowaWojska Polskiego Pl.WolnościWrocławskaWroniaWschodniaWylotowaWysockiego PiotraWyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego Stefana (Prymasa Stefana Wyszyńskiego)Wyzwolenia Al.WąskaWęglowa
Z ZachodniaZagórzańskaZajączka Józefa (Generała Józefa Zajączka)ZakoleZakopiańskaZamenhofa Ludwika Pl.ZamkowaZamoyskiego JanaZdrojowaZielona
Ś ŚlepaŚredniaŚrodkowaŚwidnickaŚwierkowaŚwiętego JózefaŚwiętej BarbaryŚwiętej JadwigiŚwiętej Kingi
Ł Łokietka WładysławaŁowieckaŁukowaŁączna
Ż ŻegiestowskaŻelaznaŻeromskiego StefanaŻołnierskaŻwirki i WiguryŻytniaŻółkiewskiego Stanisława


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#36/2048/1606171691)