Znajdź kod pocztowy

Miasto ZABRZE ma szczegółowy wykaz ulic.
Musisz trochę zawęzić poszukiwania.

Miejscowość:
ZABRZE

Ulica:
wybierz jedną z 626 ulic lub wpisz nazwę ręcznie

Numer:

Ulice w mieście Zabrze, dla których znam kod pocztowy:


1 1 Maja
3 3 Maja
1 11 Listopada
A AgrestowaAkacjowaAndersa Władysława (Generała Władysława Andersa)Armii KrajowejAsnyka AdamaAstrów
B Baczyńskiego KrzysztofaBadestinusa Jerzego (Księdza Jerzego Badestinusa)Banacha Stefana (Profesora Stefana Banacha)Banachiewicza Tadeusza (Profesora Tadeusza Banachiewicza)BankowaBarlickiego NorbertaBatorego StefanaBałtyckaBednorza Roberta (Profesora Roberta Bednorza)BeskidzkaBiałego LeszkaBielszowickaBiniasa PawłaBlani JózefaBoboli Andrzeja (Świętego Andrzeja Boboli)BocznaBogusławskiego WojciechaBohaterów Monte Cassino Al.Bohaterów WarszawskichBolesława ŚmiałegoBora Komorowskiego (Generała Bora Komorowskiego)BorowaBorowikowaBotanicznaBoya-Żeleńskiego TadeuszaBończyka Norberta (Księdza Norberta Bończyka)BrackaBratkówBrejzy Jerzego (Księdza Jerzego Brejzy)Brodzińskiego KazimierzaBrola HenrykaBrondera JanaBroniewskiego WładysławaBrożka JanaBrygadzistówBrysza WiktoraBrzechwy JanaBrzóski Stanisława (Księdza Stanisława Brzóski)BuchenwaldczykówBudowlanaBujoczka FranciszkaBukowaBydgoskaBytomska
C Chełmońskiego JózefaChmielnaChodkiewicza JanaChojnickiego JózefaChopina FryderykaChorzowskaChrobrego BolesławaChudowskaChłopskaCieszyńskaCiołkowskiego KonstantegoCisowaCiupki JózefaCmentarnaCopika RafałaCurie-Skłodowskiej MariiCzajkowskiego PiotraCzarnego ZawiszyCzarnieckiego StefanaCzechowa AntoniegoCzekanowskaCzereśniowaCzogały EmanuelaCzołgistówCzystaCzęstochowska
D DalekaDamrota Konstantego (Księdza Konstantego Damrota)Daszyńskiego IgnacegoDe Gaulle'A Charlesa (Generała Charlesa De Gaulle'A)Dembowskiego EdwardaDomańskiego Bolesława (Księdza Bolesława Domańskiego)DorotkiDożynkowaDrobnaDrzymały WojciechaDubiela PawłaDulęby HenrykaDworcowaDworcowy Pl.DworskaDyboskiego RomanaDygasińskiego AdolfaDziałaczy RodłaDziałkowaDzierżona Jana (Księdza Jana Dzierżona)DługaDługosza JanaDąbka Stanisława (Generała Stanisława Dąbka)Dąbrowskiego Jarosława (Generała Jarosława Dąbrowskiego)Dębowa
F FabrycznaFamilijnaFilipka MaksymilianaFiltryFitelberga GrzegorzaFontanusa Walerego (Profesora Walerego Fontanusa)FranciszkańskaFredry AleksandraFroehlicha JózefaFrycza Modrzewskiego Andrzeja
G Gagarina JurijaGajowaGalileuszaGaribaldiego Giuseppe (Generała Giuseppe Garibaldiego)Gawrona JózefaGałczyńskiego KonstantegoGdańskaGersona WojciechaGliwickaGnieźnieńskaGoethego JohanaGogola MikołajaGogolińskaGorzawskiego KarolaGoły FeliksaGołębiaGrabowaGrabowiecGrabskiego WładysławaGrażyńskiego MichałaGrota- Roweckiego (Generała Grota-Roweckiego)Grottgera ArturaGrunwaldzkaGrzybowskaGwareckaGłogowskaGłowackiego BartoszaGórniczaGórnośląskaGóry Świętej Anny
H Hagera Bronisława (Doktora Bronisława Hagera)Hallera Józefa (Generała Józefa Hallera)HandlowaHarcerskaHauptmana Andrzeja (Księdza Andrzeja Hauptmana)Hermisza KarolaHeweliusza JanaHubera Maksymiliana (Profesora Maksymiliana Hubera)HutniczaHutniczy Park
J Jabłońskiego TadeuszaJagiellońskaJagiełły WładysławaJagodowaJana GallaJanasa WincentegoJanika Pawła (Księdza Pawła Janika)JarzębiaJaskółczaJasnaJastrzębiaJaszczuryJaworowaJaśminowaJałowcowaJesiennaJesionowaJodłowaJoliot-Curie Fryderyka (Profesora Fryderyka Joliot-Curie)Jordana Henryka (Doktora Henryka Jordana)Juliusza Rogera
K KaczaKalinowaKamiennaKarczewskiego WacławaKarolinkiKarłowicza JanaKasprowicza JanaKasztanowaKawika AdamaKaźni OświęcimskiejKempki PawłaKeplera JanaKilińskiego JanaKlimasa CzesławaKlonowaKlosego FlorianaKnosały Józefa (Księdza Józefa Knosały)KnurowskaKobylińskiego StanisławaKochanowskiego JanaKolbe Maksymiliana (Ojca Maksymiliana Kolbe)Komuny ParyskiejKondratowicza LudwikaKonfederatów BarskichKonopnickiej MariiKopalnianaKopernika Mikołaja Pl.Korczoka Antoniego (Księdza Doktora Antoniego Korczoka)Korwina WawrzyńcaKorzeniowskiego JózefaKosmowskiej IrenyKossaka WojciechaKostki Stanisława (Świętego Stanisława Kostki)KosynierówKoszykowaKotarbińskiego Tadeusza (Profesora Tadeusza Kotarbińskiego)Kowalczyka JanaKowalskaKoziołka Karola (Księdza Karola Koziołka)KościelnaKościuszki Tadeusza (Generała Tadeusza Kościuszki)Koźlika RobertaKołobrzeskaKołłątaja HugonaKońcowaKrakowskaKrakowski Pl.KrakusaKrasińskiego ZygmuntaKraszewskiego JózefaKrawczyka KlemensaKruczaKruczka MarcelegoKruczkowskiego LeonaKruszyny KazimierzaKrzywoń AnieliKrólewskaKrólowej JadwigiKrólowej KingiKrólowej LuizyKrótkaKsiędza Doktora SzramkaKujawskaKupca JanaKupki ZygfrydaKurasia JózefaKurpiowskaKwiatowaKłodnickaKłosowaKłyki Pawła
L Lazara AntoniegoLechaLegnickaLelewela JoachimaLelka TeodoraLenartowicza TeofilaLeszczynowaLeśnaLigenzy RomanaLigonia JuliuszaLimanowskiego BolesławaLipowaLompy JózefaLondzina Józefa (Księdza Józefa Londzina)LotniczaLubelskaLubuskaLutra Marcina
M Maczka Stanisława (Generała Stanisława Maczka)Madei Józefa (Księdza Józefa Madei)MagazynowaMajnusza PawłaMakoszowskaMakowaMakuszyńskiego KornelaMalinowaMalwowaMariackaMaszyńskiego PiotraMatejki JanaMazowieckaMazurskaMałaMańdy Jakuba (Księdza Jakuba Mańdy)MedykówMehoffera JózefaMendego Edwarda (Księdza Edwarda Mendego)Miarki KarolaMichała ArchaniołaMickiewicza AdamaMiczurina IwanaMieczysława IMiedzianaMielżyńskiego MaciejaMiki RobertaMikosza FranciszkaMikołowskaMikulczyckaMikusza PiotraMiłaMochnackiego MaurycegoModrzewiowaMoniuszki StanisławaMorawskiego FranciszkaMorciszka StanisławaMorwowaMostowaMrożka MelchioraMyśliwskaMłodego GórnikaMłodzieżowaMłyńskaMęczenników Majdanka
N Na LesieNa PiaskachNad KanałemNadrzecznaNapieralskiego AdamaNarutowicza GabrielaNawrata JózefaNa ŁukuNałkowskiej ZofiiNeptunaNiedoby KarolaNiedurnego PiotraNiedziałkowskiego MieczysławaNiemcewicza Juliana UrsynaNoconiówNocznickiego TomaszaNorwida Cypriana KamilaNowaNowa KoloniaNowodworskaNowowiejskiego FeliksaNyska
O ObjazdowaObrońców WesterplatteOfiar KatyniaOgrodowaOgórka StanisławaOkrzei StefanaOkrężnaOkulickiego Leopolda (Generała Leopolda Okulickiego)OlchowaOlsztyńskaOpawskaOpolczyka Władysława (Księcia Władysława Opolczyka)OpolskaOrkana WładysławaOrląt LwowskichOrzechowaOrzeszkowej ElizyOsiedleńczaOssowskiego MichałaOszka RobertaOświęcimska
P Paderewskiego IgnacegoPaderewskiego Ignacego Pl.Padlewskiego Stefana (Generała Stefana Padlewskiego)Panieńskie SkałyParkowaPawliczka AlojzegoPawłowa IwanaPestalozziego JohanaPgr Nowy DwórPgr WesołaPiastowskaPiekarskaPiusaPiłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego)Plater EmiliiPlatynowaPlebiscytowaPobożnego Henryka (Księcia Henryka Pobożnego)Pod BoremPodgórnaPodleśnaPogodnaPokojuPoległych GórnikówPolnaPolskiego Czerwonego KrzyżaPomorskaPoniatowskiego Józefa (Księcia Józefa Poniatowskiego)PoprzecznaPorannaPordzika AmbrożegoPorzeczkowaPowstańców ŚląskichPoznańskaPośpiecha Pawła (Księdza Pawła Pośpiecha)Prenżyny FeliksaPromiennaProstaPrudnickaPrusa BolesławaPrzelotowaPrzemysłowaPrzeora Kordeckiego AugustynaPrzy BramiePrzy ProchowniPrzy UjęciuPrzykraPrzystankowaPrzyszowickaPszczyńskaPtasiaPuchałki TomaszaPurkopa Bernarda Pl.Puszkina AleksandraPułaskiego Kazimierza (Generała Kazimierza Pułaskiego)Pyki JanaPyskowickaPłaskowickiej Filipiny
R RacławickaRajskaRataja MaciejaRatuszowaReform RolnychReja MikołajaRejtana TadeuszaReymonta WładysławaRobotniczaRochowiaka StanisławaRodakowskiego HenrykaRodziewiczówny MariiRodzinnaRogoźnickaRolnika AntoniegoRomualda Traugutta Pl.Roosevelta FranklinaRostka JózefaRudy StanisławaRybnaRybnickaRymarkiewicza JanaRymera JózefaRzecznaRóżańskiego Bolesława (Doktora Bolesława Różańskiego)
S SejmowaShumana RobertaSiedleckiego FranciszkaSienkiewicza HenrykaSierakowskiego JózefaSierotkiSikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego)Sikory JanaSitki KonradaSkalistaSkalleySkarbnikaSkargi Piotra (Księdza Piotra Skargi)Skoczylasa WładysławaSkośnaSkładowaSobieraja JanaSobieskiego Jana IIISokolskaSolskiego LudwikaSosnowaSpichrzowaSpokojnaSportowaSpółdzielczaSrebrnaStalmacha PawłaStalowaStara KoloniaStaromiejskaStaropolskaStaszica StanisławaStawowaStokrotekStorczykówStrażackaStruga AndrzejaStruzika StanisławaStrzelców BytomskichStwosza WitaStyki JanaSudeckaSzafarczyka JanaSzczecińskaSzczepaniakowej StefaniiSzczęście Ludwika Al.Szczęść BożeSzenwalda LucjanaSzkolnaSzkubacza Ryszarda (Plutonowego Ryszarda Szkubacza)SzpitalnaSztygarówSzyb FranciszekSzyb WschodniSzybowaSzymanowskiego KarolaSzymały JanaSłodczyka FilipaSłonecznaSłowackiego JuliuszaSłowiański Pl.SłowiczaSądowa
T TargowaTarnogórskaTarnopolskaTatarkiewicza Władysława (Profesora Władysława Tatarkiewicza)TatrzańskaTeatralny Pl.Tetmajera KazimierzaTkocza JanaTomeczka Antoniego (Księdza Antoniego Tomeczka)TopolowaTorowaToruńskaTraktorzystówTrocera DionizegoTrębackaTulipanówTurystycznaTuwima JulianaTwardowskiej (Pani Twardowskiej)TylnaTyska
U Uchodźców
W Wajdy Józefa (Księdza Józefa Wajdy)Wajzera JózefaWallek-Walewskiego BolesławaWallisa ŁukaszaWandyWarszawskaWarszawski Pl.WawelskaWawrzyńskiej LudwikiWebera StanisławaWesołaWeyssenhoffa JózefaWiarusówWiejskaWielkiego Kazimierza Pl.Wieniawskiego HenrykaWierzbowaWilczaWiosennaWiosny LudówWitkacegoWitosa WincentegoWiśniowaWojciecha Korfantego Al.Wojska PolskiegoWolnościWolności Pl.WolskaWolskiego MichałaWosia Michała (Księdza Michała Wosia)Woźnicy JanaWołodyjowskiego MichałaWrzosowaWróblewskiego Walerego (Generała Walerego Wróblewskiego)Wybickiego JózefaWyciska JerzegoWyczółkowskiego LeonaWyspiańskiego StanisławaWyszyńskiego Stefana (Kardynała Stefana Wyszyńskiego)WyzwoleniaWładysława IVWęgielna
Z ZabłocieZakopiańskaZakątekZamenhofa LudwikaZamkowaZamoyskiego JanaZana TomaszaZaolziańskaZapolskiej GabrieliZembali FranciszkaZgodyZgrzebnioka AlfonsaZielińskiego MikołajaZielonaZiemskaZiętka Jerzego (Generała Jerzego Ziętka)ZjednoczeniaZonna Włodzimierza (Profesora Włodzimierza Zonna)ZwrotniczaZwycięstwaZygmunta AugustaZłota
Ś Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego)Ścieżka GórniczaŚlęczka PawłaŚniadeckich Jana i JędrzejaŚredniaŚwierkowaŚwiętego FilipaŚwiętego FlorianaŚwiętego JackaŚwiętego JanaŚwiętego JerzegoŚwiętego JózefaŚwiętego KamilaŚwiętego MarcinaŚwiętego UrbanaŚwiętego WawrzyńcaŚwiętego WojciechaŚwiętej BarbaryŚwiętej CecyliiŚwiętej MałgorzatyŚwiętej Teresy
Ł Łangowskiego JanaŁanowaŁapkowskiego JózefaŁaskiego JanaŁokietka WładysławaŁowickaŁowieckaŁukasiewicza IgnacegoŁukasińskiego WaleregoŁużyckaŁącznaŁąkowa
Ż ŻelaznaŻeromskiego StefanaŻmudy KarolaŻnieńskiej JoannyŻniwiarzyŻurawiaŻwirki i WiguryŻywieckaŻółkiewskiego Stanisława


kodypocztowe.pl · Informacje o serwisie
partial © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2020. © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2020. © JZK24 sp. z o.o., 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zadzwoń do nas

(#3/2048/1606190858)